Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: да се запиша,да не изтърва бонбоните  (Прочетена 2881 пъти)

zigzag

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237

Здравейте,Петър от Пловдив(стана банално),на 43г. съм.Това да не притеснява по-младите,още чакам да ми дойде акъла.От месец съм суровоядец,с изключение на сиренце към шопската салата,много я обичам.Ще отпадне и сиренето.Решението ми е по здравословни причини.Естествено,че се чувсвам много добре и имам голямо подобрение.Мисля много дълго време да продължа така.Аз манджа без мръвка не ям.Много обичам месо във всичките му породи,разновидности и опаковки.Но се сбогувахме от раз.Което наистина е окончателно.На този етап не се занимавам с кулинария.Намерих му лесното,хрупам всичко каквото взема от пазара.Аз обичам да готвя и се сравях много добре.В гастрономичен аспект суровоядството няма как да се мери с кулинарните произведения на готвенето,но е малка цена,която наистина си струва да бъде платена.До по-нататък.
Активен

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710
Re:да се запиша,да не изтърва бонбоните
« Отговор #1 -: 29-08-2009, 01:25:55 »

Ех, Пешо (нали може направо на малко име ;) )!! Както се казва на чист български език: You made my day!!
Големи поздравления (най-вече за месото)!!!!  :Content_22: Трябва да се полее (с някакъв прясноизцеден сок  ;D)

Браво, браво! Давай все така!  :kisss: :peperudi:
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:да се запиша,да не изтърва бонбоните
« Отговор #2 -: 29-08-2009, 08:49:53 »

И аз минавам на малко име Пеше, добре дошъл и поздравления за решението. И аз като тебе добре се справях с готвенето, но пък хич не ми липсва ;D
Активен

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:да се запиша,да не изтърва бонбоните
« Отговор #3 -: 29-08-2009, 10:17:07 »

Ха добре дошъл, дано скоро здраветото ти да е на 100% супер и щом си добър кулинар да се изпробваш в суровоядскто забъркване на ''манджички'' за да обогатиш нашия рецептурник.:)
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:да се запиша,да не изтърва бонбоните
« Отговор #4 -: 29-08-2009, 10:53:33 »

Хей, здравей, Петьо! :thankyou:  Ха добре си дошъл в нашето общество! :Content_14: Казвай сега какви бонбони ти се ядат  :essen: ние тук сме лакомници  :Appetit_17: 
поздравления за промяната в храненето  :Content_14: нали ще ни пишеш с какво се храниш  ::) 
Активен
Намасте :)

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:да се запиша,да не изтърва бонбоните
« Отговор #5 -: 29-08-2009, 21:47:35 »

Zdrasti,Pe6ooooooooooooooooo  :essen: :Appetit_4:
 ;)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.094 секунди с 22 запитвания.