Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: "Силата на твоето подсъзнание"  (Прочетена 13217 пъти)

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Забравих вчера да напи6а за книгата "Силата на твоето подсъзнание".Горещо ви препоръчвам да я прочетете.Почти съм сигурна,че ще преобърне представите ви за много от механизмите по които протича битиети ни–при мен поне стана така,въпреки,че когато я прочетох за 1 път(а аз съм ч чела десетки пъти) бях на неповече от 16-17 години. ;)
« Последна редакция: 04-05-2009, 21:14:01 от Mep »
Активен

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем

Списъкът ми от книги все повече набъбва - иска ми се да не работя, а по цял ден само да чета ли чета... Всички звучат от интересни по-интересни...
Активен
Духът владее материята!

Valia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 92

Василена,кой е автора на книгата,защото съм чела книга с това или подобно заглавие и я издирвам за да си я купя.Предварително ти благодаря ! Мисля,че името на автора започва с буква-К,фамилията де.
Активен
НЕ СЕ СТРАХУВАЙ ДА ОБИЧАШ Страхът е в основата на твоето нещастие и на твоята болест. Страхът може да бъде победен само с любов. Изпълни се с любов и няма да остане място за страха. Изпълни се с любов и няма да остане място за болестта. Прости на другите, прости на себе си и ще бъдеш свободен....

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Доктор Джоузеф Мърфи,Valia.Той съвсем собственоръчно се е справил с ..... рак на белите дробове мисля,че бе6е-за всички със здравословни проблеми и не само ;) :-*
Активен

Valia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 92
Re:"Силата на твоето подсъзнание"
« Отговор #4 -: 05-05-2009, 20:24:29 »

Благодаря за отговора,Василена! Мисля,че книгата която съм чела не е тази/в нея не става въпрос за здравословни проблеми,а за силата която притежаваме,подсъзнателно да градим живота си/.Сигурна съм,че книгата за която пишеш си заслужава да се прочете,тъй като хората не осъзнаваме и не знаем/естествено/, каква сила притежава нашето подсъзнание.....и с негова помощ сигурно можем и да се лекуваме!!!
Активен
НЕ СЕ СТРАХУВАЙ ДА ОБИЧАШ Страхът е в основата на твоето нещастие и на твоята болест. Страхът може да бъде победен само с любов. Изпълни се с любов и няма да остане място за страха. Изпълни се с любов и няма да остане място за болестта. Прости на другите, прости на себе си и ще бъдеш свободен....

Nel

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 80
  • Мъдрецът сочи луната, а глупакът гледа в пръста м
Re:"Силата на твоето подсъзнание"
« Отговор #5 -: 14-05-2009, 14:27:02 »

Звучи интересно ще си я потърся тази книга.Благодаря    vasilena за предложението.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:"Силата на твоето подсъзнание"
« Отговор #6 -: 28-05-2009, 17:50:24 »

Василена,тази книга съм я чел и аз.Прекрасна е,изключително образно се говори в нея и се запомня от раз.Препоръчвам я горещо.
Още 2 книги от едни и същи автори мога да предложа.Това са създателите на филма "Тайната"-Естер и Джери Хикс(Учението на Абрахам)-"Поискай и ще ти бъде дадено"
И втората -"Изумителната сила на осъзнатото  намерение".Едната е нещо като продължение на другата,с повече разяснения и примери.Можете да си ги свалите от www.spiralata.net/booklist.php.
Активен

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396
Re:"Силата на твоето подсъзнание"
« Отговор #7 -: 28-05-2009, 17:54:53 »

Към книгите на Естер и Джери Хикс ще добавя и "Поискай и ще ти бъде дадено" ;), както и всички книги на Зеланд, и книгите на д-р Уейн Даър - "Истинска магия", "Силата на намерението" :)
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:"Силата на твоето подсъзнание"
« Отговор #8 -: 28-05-2009, 18:34:08 »

Да,Вадим Зеланд е супер!На Дмитрий Верищагин книгите също.Той е създателят на системета ДЕИР.А книгите на Норбеков са просто уникални!Eто и някои други.
"Болестта като път"-на Торвалд Детлефсен и д-р Рюдигер Далке.
Харун Яхя - "Другато наименование на въображението - Материята",както и "Еволюционната измама".
"Холографската вселена" - Майкъл Толбот
"Човекът и неговите тела" - Ани Безант
Силва - "Ти,лечителят"

Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:"Силата на твоето подсъзнание"
« Отговор #9 -: 28-05-2009, 20:52:11 »

Светльо,явно имаме еднакви възледи по отношение не "Силта на твоето подсъзнание" ;),обаче и "Ти лечителят","Поискай и ще ти бъде дадено", и "Болестта като път" са книги,от които може да се научи много.
 ;)
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:"Силата на твоето подсъзнание"
« Отговор #10 -: 29-05-2009, 08:48:52 »

Абсолютно съм съгласен.В "Болестта като път" направо ти казват,че си болен защото искаш да скатаваш ;DХората не оздравявят,защото не искат да поемат отговорност за вредните си навици.Винаги си намират оправдание,но мързелът си е нещото което не искат да преборят.За това говори пък Норбеков!
« Последна редакция: 08-01-2010, 18:41:34 от Svetlio »
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:"Силата на твоето подсъзнание"
« Отговор #11 -: 29-05-2009, 11:32:47 »

Ти  май си му голям фен на Норбеков ;),имам една позната,която е изкарала всички класове+майсторския и сега май ще ходи в Узбекистан пак по такива дела някакви.Много е доволна :)
 ;)
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:"Силата на твоето подсъзнание"
« Отговор #12 -: 29-05-2009, 13:09:24 »

Аз практикувам тази система от 3 години с малки прекъсвания,поради победа на мързела ;D
Но не се предавам!Ще видим кой кого!
« Последна редакция: 29-05-2009, 13:10:56 от Svetlio »
Активен

инката1988

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86
Re:"Силата на твоето подсъзнание"
« Отговор #13 -: 08-01-2010, 18:34:01 »

Чела съм силата на твоето посъзнание, а сега чета Норбеков
Определено има общо :) Мързелът е голяма работа!
Напоследък основното ми занимание е четене и когато се ровя тук виждам, че съм много назад и има тонове за четене и пресяване  :Content_14:
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:"Силата на твоето подсъзнание"
« Отговор #14 -: 08-01-2010, 18:45:28 »

Пресяването е голям проблем,защото има тонове дезинформация.
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:"Силата на твоето подсъзнание"
« Отговор #15 -: 16-01-2010, 10:58:53 »

Василена,тази книга съм я чел и аз.Прекрасна е,изключително образно се говори в нея и се запомня от раз.Препоръчвам я горещо.
Още 2 книги от едни и същи автори мога да предложа.Това са създателите на филма "Тайната"-Естер и Джери Хикс(Учението на Абрахам)-"Поискай и ще ти бъде дадено"
И втората -"Изумителната сила на осъзнатото  намерение".Едната е нещо като продължение на другата,с повече разяснения и примери.Можете да си ги свалите от www.spiralata.net/booklist.php.

Благодаря много, Светльо, за линка  :flowers2:.
Чела съм първата на Абрахам, но втората сега чак ще я почна  :kisss:.
А някой тук чел ли е книгите на ДЖОН КЕХОУ?  ??? Заглавието на темата ми напомни за "Силата на подсъзнанието". Аз мисля, че е страхотна! ;D
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

kriss

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 229
  • обичам те ... живот
Re:"Силата на твоето подсъзнание"
« Отговор #16 -: 21-01-2010, 14:09:19 »

Аз четох Подсъзнанието може всичко  /имаше и диск към книгата - събрани материали от квантова физика истината за водата ... /  Дава увереност на човек - друго е да ти се напомня че си отговорен за събитията в живота си .
Активен

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:"Силата на твоето подсъзнание"
« Отговор #17 -: 04-03-2010, 18:33:04 »

Книгата на Джоузеф Мърфи стои винаги до мен в спалнята.Почти не минава вечер без да чета нещо от нея.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.085 секунди с 23 запитвания.