Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Поздрави от Алекс и Ванеса  (Прочетена 3821 пъти)

бакшишчо

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Поздрави от Алекс и Ванеса
« -: 21-08-2009, 22:44:17 »

Зравейте всички мили хора! Много се радваме, че се "запознахме" с Вас и вашите истории. Аз съм Ванеса, чета сайта близо 2,3 месеца, много съм впечатлена от всичко тук. Прекрасен сайт, зареден с много надежда, позитивизъм и положителна енергия. От както ви открих не минава и ден без да прочета по няколко реда през свободното си време. Много ме променихте и открих това което ми е липсвало и от което съм имала нужда - суровоядство.Моята половинка Алекс се чудеше какъв е този "прекрасен" сайт, който съм открила. Но от както се запозна с вас ви е голям фен - даже той първи се регистрира. Няколко думи и за нас: ние сме семейство с дете на 4,5г.,интересуваме се от здравословно хранене /сигурно сме доста невежи или поне преди да ви срещнем, но поне имаме желание за промяна/. По време на Богородичните пости, бях на суров режим и осетих силата на  суровата храна, това което ми е липсвало и това което вие описвате - повече енергия, спокойствие и положителна енергия. Но има проблем аз съм 50 кг. и веднага спаднах на 47 кг. , така че ми е нужно повече време и познания за суровия начин на живот. С ваша подкрепа стъпка по стъпка вярвам в положителната промяна за нас и нашето дете. Поздрави на всички :flowers2:
Активен

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Поздрави от Алекс и Ванеса
« Отговор #1 -: 21-08-2009, 23:52:07 »

Добре дошли :love_026: :love_026: :love_026:
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Поздрави от Алекс и Ванеса
« Отговор #2 -: 22-08-2009, 06:05:14 »

Здравейте, Алекс и Ванеса!
Радвам се, че вече сте част от нас  :flowers2: 
Активен
Намасте :)

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Поздрави от Алекс и Ванеса
« Отговор #3 -: 22-08-2009, 06:43:31 »

 :flowers2:Добре дошли  :Content_22:
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Поздрави от Алекс и Ванеса
« Отговор #4 -: 22-08-2009, 07:07:44 »

Здрасти,добре дошли  ;)
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Поздрави от Алекс и Ванеса
« Отговор #5 -: 22-08-2009, 07:36:33 »

Добре дошли! Интересно би било да си направите дневник и там да отбелязвате всеки свой напредък ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

silversmith

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Поздрави от Алекс и Ванеса
« Отговор #6 -: 22-08-2009, 18:36:29 »

 Добре дошли  :flower:
Активен

бакшишчо

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Re:Поздрави от Алекс и Ванеса
« Отговор #7 -: 31-08-2009, 22:46:37 »

Петко с голямо удоволствие чета всяка твоя стъпка по пътя ти към здравословното хранене и йога. :Appetit_4: :pensif_29: И много искам да постигна поне малка част от тях :Content_14: :Confus_34: :Confus_3: Ех поне като за начало...  :weight_lift: :peperudi:
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Поздрави от Алекс и Ванеса
« Отговор #8 -: 31-08-2009, 23:16:16 »

Радвам се, че е интересно :) Не съм постигнал кой знае какво, но щом ти харесва, идвай на йога ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

бакшишчо

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 21
Re:Поздрави от Алекс и Ванеса
« Отговор #9 -: 01-09-2009, 22:34:44 »

Разбрах,че ходиш в Тримонциум.Кога има такива занимания там и колко пъти седмично?  :-\  Аз съм напълно начинаещ това има ли значение?  :o
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Поздрави от Алекс и Ванеса
« Отговор #10 -: 01-09-2009, 22:46:50 »

Писах ти на лична. Добре е да се ходи редовно поне 3 пъти седмично. Пък като мине време тялото ти само ще ти подскаже, колко често трябва да практикуваш. Това че си напълно начинаещ е без значение...има много начинаещи...то и аз съм такъв...1 година нищо не е в йога ;D ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Поздрави от Алекс и Ванеса
« Отговор #11 -: 02-09-2009, 08:40:14 »

 :love_026:Петко, бабин ,Здрасти!!!Май, в началото на месеца писа нещо някъде за едни дискове...за  Манек и 108 г. йога, какво стана стях имаш ли и за баба един :kisss:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...
 

Страницата е създадена за 0.125 секунди с 22 запитвания.