Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ха сега де?!?  (Прочетена 34952 пъти)

blakov

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Ха сега де?!?
« -: 10-12-2011, 00:49:51 »

Fake?

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #1 -: 10-12-2011, 12:42:21 »

Блаков, съгласно изискванията , спуснати "отгоре" :)  ,трябва текстове на чужд език да се придружават и от превод на български.
(http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=607.msg44514#msg44514)
Съгласи се , има доста хора , които ще се почувстват неудобно ( дори дискриминирани)  от това , че не  могат да разбират какво им предоставяш.
 Все още английският не ни е станал втори майчин език , така както е например руския за украинците.  
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #2 -: 10-12-2011, 14:57:39 »

Накратко идеята е следната - сбабичкосаната дама я представят като Гуру на здравословното хранене, а отляво младеещата дама ядяла почти каквото си иска, и двете били на една възраст...
Опит за удар върху идеите за здравословно хранене...
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #3 -: 10-12-2011, 22:10:42 »

Кое му е странното  :surpris_23:
Гуру на здравословен начин на живот предполага общуване и с болни почти обезверени хора готови да се хванат за това учение като удавник за сламка. Това много натоварва и изморява и затова се казва, че гуруто поема част от кармата на учениците си.
А готвачката общува с клинично здрави хора с добър апетит (предполага се че са по-позитивно настроени от тези в първата група)
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #4 -: 11-12-2011, 04:05:15 »

освен това готвачката има три пласта фон дьо тен, няколко пластични операции и доста фотошоп..
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #5 -: 11-12-2011, 10:20:22 »

Ей, Малинка най-сетне се появи  :)
Външният вид не е достатъчно показателен критерий за здраве, макар че е един от задължителните :)
 ( да предположим , че снимките са честни)
Важно е  също и как се чувстваш, ама да си го кажеш правичката.. :)
И Малахов не изглежда по-млад за годините си , обаче казва че се чувства като на 20 . И май го доказва ..
( Не знам за вас, аз не бих могъл да кажа , че се чувствам на 20 , защото помня какво можех тогава :) )  
« Последна редакция: 11-12-2011, 10:22:07 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Ели

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226
  • Beauty is in the eye of the beholder
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #6 -: 11-12-2011, 12:38:14 »

Нигела си е просто красива жена, а и от клипчетата в нета, които изгледах / покрай този пост /, видях, че използва много свежи плодове и зеленчуци, масла, ядки... забърка и няколко интересни дресинга, средиземноморско някак си...  :) И прави всичко с такава страст, всъщност ми беше приятно да я гледам. За Джилиан не знам много, само това, че показва на хората, че има и друга храна освен fast food. Изобщо това сравнение, с идеята, която си мисля, че се крие зад него, е тъпо и тенденциозно. И заради него от един час клипчета гледам.  tooth
Активен
Истината е една, мъдрите я наричат с различни имена.

Каквото отвътре, такова и отвън.

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #7 -: 11-12-2011, 16:43:47 »

 :kisss:Е , те това да го разправят на шапката ми...Това под шапката ...цъ...не,не,не вярва!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #8 -: 11-12-2011, 20:52:05 »

Факт е че ефекта от храната и начина на живот е строго индивидуален,друг е въпроса че жената и на 30 и на 50 си изисква поддръжка :)
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #9 -: 12-12-2011, 09:58:16 »

Мисля, че ако Нигела ядеше само сурово, щеше да е още по-младолика :)
Активен
Psychonaut

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #10 -: 12-12-2011, 10:49:41 »

Мисля, че ако Нигела ядеше само сурово, щеше да е още по-младолика :)

да бе, по-младолика от това - накъде  :surpris_22:
Направили са каквото са можали с фотошопа  :-X
Теорията на Злоядия ми се струва интересна и правдива, и съм склонен да се съглася с него напълно...
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #11 -: 12-12-2011, 16:25:51 »

Това, че някой е веган и холистик и т.н. не го прави автоматично добър човек, както и обратното. Има хора, които като не могат да решат собствените проблеми, тръгват да "оправят" другите. Примери колкото щеш. Както е приказката: "Не се доверявай на доктор, чиито цветя са умрели", така и аз не бих повярвала на холистик, който прилича на вещица... :whistling2 - emotloader:
Активен
Psychonaut

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #12 -: 12-12-2011, 18:18:32 »

 :kisss:А не мож ли ме турнете между двенките...по средата!!!Истината обикновено е по средата. :surpris_23:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #13 -: 12-12-2011, 21:41:59 »

Теодорче, не си ли чувала израза "на обущаря все му скъсани обущата"?
Болните лечители също не са за подценяване - може да имат познанието, но да не могат да го приложат върху себе си по съвсем прозаични причини (като липса на свободно време или на воля). :pensif_29:
Има и друга крайност - в индия болните лечители отивали на кладата.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #14 -: 12-12-2011, 22:21:25 »

Истината санчо е в щастието,угрижен ли е човек и най-полезните храни и напитки ще са безсилни.
На мен ми е интерено какви ще ги навърши тоя пич Дан дет само на плодови и зеленчукови сокове живее liferegenerator. В последните си клипове спомена че 2012 я оставя само за себе си,като ще прави всякакъв вид прочиствания и детоксикации за 6м или цяла година и ще качва видеота от всеки ден.Сега е доста свеж и надъхан,ще видим как ще му понесат детоксикациите  ;)
Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

Ели

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226
  • Beauty is in the eye of the beholder
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #15 -: 12-12-2011, 23:16:28 »

:kisss:А не мож ли ме турнете между двенките...по средата!!!Истината обикновено е по средата. :surpris_23:
        tooth   :love_026:

Прекръстих я жената, Нигела била Найджела, сори... Много задълбах в тая тема.  tooth
Активен
Истината е една, мъдрите я наричат с различни имена.

Каквото отвътре, такова и отвън.

Ptirinha

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 76
    • (Pti)rinha :) - коктейл за ценители и избрани
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #16 -: 29-12-2011, 13:38:28 »



избора на снимка е доста тенденциозен  tooth...

и на тази снимка жената не изглежда зле, но трябва да се има предвид, че си е позакръгленка, а това доста опъва бръчките :bleh

от друга страна, като се знам как изглеждам :weight_lift: tooth, след десет години не се виждам да съм сбабичосана като гуруто ;D
Активен

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #17 -: 29-12-2011, 15:30:08 »

Как сбабичосана на 49, бе! Такива гаджета знам на тая възраст ... ;)
Активен

rawfan

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #18 -: 01-01-2012, 14:33:01 »

Всъщност тази Найджела е била доста дебела и е отслабнала чрез здравословно хранене. Проблема е в това, какво веганите считат за здравословно и какво наистина е здравословно. Едва ли някой ще твърди че захарта е здравословна или че бялото брашно е здравословно. Найджела се твърди че е отслабнала с ниско въглехидратна диета - а тази сбабичосаната ако яде главно плодове диетата и е точно обратната - много богата на захар като се прибави и липсата на месо и резулата е налице


Опит за удар върху идеите за здравословно хранене...
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Ха сега де?!?
« Отговор #19 -: 11-01-2012, 16:38:21 »

Хм, :) наистина сполучлив опит за провокация. Във всичко което сте написали има доза истина и като събереш 2 и 2 и всичко си идва на местата. Наистина снимката е избрана с конкретна цел. Може би измежду всички здравословно и нездравословно хранещи се известни личности са открили най-гнилата и най-хубавата ябълка. Другото което е генът наистина си е ген. Виждал съм хора, които изглеждат фрапиращо млади за годините си, както и обратното. Сбръчканата жена може и цял живот да е хрупала свежи моркови директно от градината, но да е с неподходящ ген. Също така не изключвам, че може би е негативна личност или поне това ми лъха от нея. Здравословното хранене не е панацея. Духът и духовната храна са с не по-малко значение, бих казал и с основно значение. Тоест ако човек живее в хармония със себе си и със заобикалящият го свят, ако се чувства щастлив, дори смятам че и само вредна храна да яде , това не би му навредило толкова, колкото в обратният вариант, както според мен е при бабката. А и не трябва да забравяме, че и готината жена е похапвала здравословна храна наред с готвеното месо.
« Последна редакция: 11-01-2012, 16:43:47 от DeNiro »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.155 секунди с 23 запитвания.