Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Гладострах!  (Прочетена 962 пъти)

Анито

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Гладострах!
« -: 04-12-2011, 09:39:37 »

Здравейте, форумци. От 3 години чета за глада и за невероятните успехи на хора с всякакви заболявания,които са се излекували.Затова и няколко пъти се опитвах да гладувам на плодове,но въпреки волята ми,никога не съм издържала повече от 5 дена.Не защото не мога да издържа без храна, а защото ми става ужасно сладко и се чувствам зле.Затова искам да направя истинско гладуване на вода за повече от седмица и въпреки че имам огромна вяра,че вс ще е наред,ме е страх! А ме е страх,защото се опасявам че след гладуването, метаболизмът ми съвсем ще се забави.То и сега е зле, каквото и да хапна имам чувството че веднага се лепи и не се усвоява изобщо.Лошото е,че аз ям много и имам 20 излишни кг :( Въпреки че постя от 10 години всеки пост, явно организмът ми се е побъркал от многото въглехидрати и сега не ще нищо да усвоява. Странното ми е,че ако изям вафли и шоколади,не ми става така зле на захарта отколкото ако съм само на плодове.Моля ви, кажете какво да направя? Искам да гладувам,но не мога на плодове, а на вода ме плашат че съвсем ще си разваля системата? Благодаря предварително!
Активен
Born to run with the wolves.
 

Страницата е създадена за 0.072 секунди с 22 запитвания.