Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Хепатит Б  (Прочетена 2446 пъти)

keti

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
    • KetiZzpot
Хепатит Б
« -: 12-08-2009, 12:30:35 »

Здравейте!

Бих искала да попитам дали някой има повече инфо за Хепатит Б. Не ме интересуват стандартните неща - предава се по полов или кръвен път, бива остър и хроничен, води до цироза и т.н.

Интересуват ме по-скоро начини за справяне с него (освен най-сигурния - чрез мислите)... Как прочистването на черния дроб например би повлияло тази болест, дали въобще не е противопоказно (в което силно се съмнявам)... храни, които подпомагат справянето с проблема и т.н.

Четох някъде, че отвара от корени от дива къпина било чудесно средство за профилактика и лечение.
Активен

EVA

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 52
Re:Хепатит Б
« Отговор #1 -: 18-08-2009, 14:02:36 »

Кети, виждам че доста се притесняваш от това заболяване и наистина има защо. Но според мен, ако нямаш все още,трябва да си направиш едно допълнително изследване за варианта дали може да се активира австралийският антиген, който е последица на хепатит В.
Не си спомням как се наричеше, но в ИСУЛ ми го направиха и ме успокоиха че не е активен. Но така или иначе си правя от време на време чернодробните изследвания.
Не знам как може да се излекува, но знам че трябва да се спазва диета. Със суровоядството това е напълно възможно. Ако пушиш или от време на време си сипваш алкохол за наздравица за празник - трябва да се откажеш и то напълно.
Ако те интерисува какво е изследването ще се поразровя из епикризите си.
Активен

EVA

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 52
Re:Хепатит Б
« Отговор #2 -: 18-08-2009, 14:11:54 »

Кети, впоследствие се сетих, че един мой познат с това заболяване премина на лечение с Алое Вера и стана негов дистрибутор и каза, че сега показателите му са в норма и се чувства много добре. Но да ти кажа на мен ми се вижда доста скъпичко и не мога да си го позволя. Между другоно не се състои само в пиенето на нектарите а и куп други хранителни добавки от същата фирма. Ако имаш възможност - пробвай !!!
Активен

keti

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
    • KetiZzpot
Re:Хепатит Б
« Отговор #3 -: 08-09-2009, 14:40:30 »

Аз съм дистрибутор на тази фирма, но и на мен ми е скъпичко, плюс това съм им пила нектарите и.. със сигурност знам, че суровоядството и природосъобразния начин на живот са доооооооста по-ефикасни и евтини... иначе на фирмата се ядосах, защото каквото и да им кажеш ти продават поне по десет шишенца, за да те изцерят... избрала съм си няколко любими неща, които взимам и давам на детенце при необходимост и... ша ма прощават!
Що се отнася до хепатита... нямам такъв... само дето разни некадърници ми изкараха акъла и естествено ми взеха парите за изследвания... поне поразучих... след пречистванията на черния дроб показателите ми са перфектни и мнооого се радвам, че се ориентирах навреме:)
иначе основното ми притеснение беше, че ще ми кажат, че няма да мога да си кърмя бебчето, а за мен това е ако не на първо, то на второ място... слава Богу всичко е наред...
не пуша, не пия... единствено то ми прегрешение е, че заради бременността ли, заради що ли се огледах в едни миди (за втори път в живота си ям миди, но реших да си го позволя вчера) и така.
Благодаря за отговора!
Активен

 

Страницата е създадена за 0.117 секунди с 23 запитвания.