Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ангелите за храната  (Прочетена 3457 пъти)

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396
Ангелите за храната
« -: 06-08-2009, 07:33:15 »

Не зная дали сте запознати с Ангелската терапия и книгите на Дорийн Верчу, аз наскоро я открих :) http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=2&find=%E0%ED%E3%E5%EB%E8%F2%E5

На пазара има още 3 нейни книги, най- новата излезе наскоро и сега я чета. В една от главите пише какво да направим, за да имаме по-добра връзка с нашите Ангели  :angel:

Искам да споделя с вас въпроса за храненето, защото изглежда и Ангелите са с нас :kisss:


"...Ангелите казват, че храната носи вътрешни послания, които въздействат дълго след като сме я изяли.Докато настойвате тялото си на по-високи честоти, те постепенно ще ви водят към естествени и здравословни храни.
Обикновено най-напред ще ви помолят да премахнете от менюто си червеното месо. После следват птиците и накрая -рибата. Животинското месо блокира каналите за връзка, защото носи в себе си  енергията на страданието, което животното е изпитвало по време на живота и смъртта си. Болката има най-ниската  и плътна вибрация и ако консумирате храна, наситена с болка, нервната ви система не може да достигне най-високия си вибрационен потенциал.
После ангелите вероятно ще ви посъветват да избягвате стимулантите, като кофеин, захар, щоколад и някои билки. Може да ви помолят да ги премахнете напълно от мен'то си или да ви отказват постепенно. Освен това ще изключат приемането на химическите вещества, които влияят върху настроението, като алкохола и никотина.
След това може да настояват да премахнете някои или всички млечни продукти, ако те задръстват мисловните и сетивните ви канали... :angel:
Докато пречиствате тялото си все повече и повече, съвсем естествено  ще започнат да ви привличат свежите, екологично чисти продукти....Няма да усещате промените в менюто си като лишение, а като нещо, което ви носи радост и любов."
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710
Re:Ангелите за храната
« Отговор #1 -: 06-08-2009, 10:23:16 »

БРАВО!!!!! Много се радвам, че го сподели!!!  :heart_2:
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Ангелите за храната
« Отговор #2 -: 06-08-2009, 16:29:28 »

И мен ме привлече тая книжка, свалих я преди няколко дни, но още не съм я прочела :)
Активен

vladi

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
Re:Ангелите за храната
« Отговор #3 -: 10-08-2009, 08:49:29 »

radosti, :flower: Свалих я и ще чака ред.
Искам да ти благодаря и за времето, което отделяш да споделяш с нас откъси от Raw Success! :-*

Андрей

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 217
Re:Ангелите за храната
« Отговор #4 -: 24-12-2009, 04:47:55 »

Не зная дали сте запознати с Ангелската терапия и книгите на Дорийн Верчу, аз наскоро я открих :) http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=2&find=%E0%ED%E3%E5%EB%E8%F2%E5

На пазара има още 3 нейни книги, най- новата излезе наскоро и сега я чета. В една от главите пише какво да направим, за да имаме по-добра връзка с нашите Ангели  :angel:

Искам да споделя с вас въпроса за храненето, защото изглежда и Ангелите са с нас :kisss:


"...Ангелите казват, че храната носи вътрешни послания, които въздействат дълго след като сме я изяли.Докато настойвате тялото си на по-високи честоти, те постепенно ще ви водят към естествени и здравословни храни.
Обикновено най-напред ще ви помолят да премахнете от менюто си червеното месо. После следват птиците и накрая -рибата. Животинското месо блокира каналите за връзка, защото носи в себе си  енергията на страданието, което животното е изпитвало по време на живота и смъртта си. Болката има най-ниската  и плътна вибрация и ако консумирате храна, наситена с болка, нервната ви система не може да достигне най-високия си вибрационен потенциал.
После ангелите вероятно ще ви посъветват да избягвате стимулантите, като кофеин, захар, щоколад и някои билки. Може да ви помолят да ги премахнете напълно от мен'то си или да ви отказват постепенно. Освен това ще изключат приемането на химическите вещества, които влияят върху настроението, като алкохола и никотина.
След това може да настояват да премахнете някои или всички млечни продукти, ако те задръстват мисловните и сетивните ви канали... :angel:
Докато пречиствате тялото си все повече и повече, съвсем естествено  ще започнат да ви привличат свежите, екологично чисти продукти....Няма да усещате промените в менюто си като лишение, а като нещо, което ви носи радост и любов."

... а накрая ще ни посъветват да се присъединим към тях   :Content_4 - emotloader:
Активен
Не се бойте, че не учите, бойте се, че не мислите.
"A great civilization is not conquered from without until it has destroyed itself from within" : Will Durant

radosti

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 396
Re:Ангелите за храната
« Отговор #5 -: 12-01-2010, 17:40:48 »

... а накрая ще ни посъветват да се присъединим към тях

О  , да!...т.е. във всеки един от нас има по един ангел :angel:
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество, не е знак за добро здраве!"   Дж. Кришнамурти

"Където и да отидете, вие сте там, чакайки себе си" Дон Мигел Руиз

radost98

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:Ангелите за храната
« Отговор #6 -: 04-07-2013, 20:39:40 »

Преди година си купих първата й книга за ангелите, и вече съм прочела всички, наистина са много хубави, много ми повлияха и карат да се замислим над стереотипите, наложени от църквата и религията.  ;)
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ангелите за храната
« Отговор #7 -: 08-07-2013, 07:50:51 »

Хахахахахахахахахахаха  tooth  tooth  tooth
Активен
 

Страницата е създадена за 0.081 секунди с 23 запитвания.