Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Дневникът на Vasilena(part 2):)  (Прочетена 38202 пъти)

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #20 -: 13-08-2009, 13:34:18 »

Оооо малеееее да спреш да пушиш по време на режим си е цяло постижение  :Content_14: :Content_14:
И за шпагата-също:  :Content_14: :Content_14: :Content_14:
Моля ви някой да ми каже как като веднъж съм си пуснала част от менюто,после да си вмъкна там и останалата част от него...Технически да ми се обясни как става хватката ,като на бавнозагряващ  :D,че не съм наясно ;)
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #21 -: 13-08-2009, 13:47:44 »

Василенче, отиваш на тоя пост, който искаш да поправиш и горе вдясно има едно правоъгълниче Промени, кликаш на него и пишеш и допълваш :)
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #22 -: 13-08-2009, 14:07:42 »

 :-* :-* :-* много ти благодаря,Даниелче,колкото съм завеяна,никога нямаше да се сетя сама  :flowers2:
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #23 -: 13-08-2009, 18:21:18 »

13.08.09.-дейности и мИню:
8-гореща вода
8 и 30-цветен прашец
9 и 30-закуска Васи(така си я кръстих):
2л. овесени+1л.ръжени ядки-накиснати в малко вода+парче пъпеш се пасират с пасатора докато станат на каша после към тях се добавят малко нарязана ябълка и накиснати от предната вечер стафиди(ама ябълките и стафидите не се пасират,само се добавят към вече пасираната смес.Получава се много вкусна смес-наистина.Пробвайте,даже не е задължително пъпеша да е сладък. :Appetit_17:
14 часа(след йогата)-1 праскова и един банан
15-ох как му беше името....това,което се прави с патладжан и е като лазаня  ???+кълнове от нахут
16 диня
19 домат
Май много ям,Ъ??
Вие какви зеленолистни консумирате?
Ох,да....дейностите щях да забравя:към 8 км пеш и йога :weight_lift: :weight_lift:
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #24 -: 13-08-2009, 20:45:45 »

За мен това не е много ядене, Василенче. Добре си е.
За зеленилостите няма да съм ти много от полза, понеже в България май не всичко има. Но по принцип спанак, марулки и салатки / зелени и червени, айсберг, има и една дето и викат тук Бостън /, листата на къдравото зеле, червеното цвекло, цикорията...магданоз, копър, мента.
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #25 -: 13-08-2009, 22:29:31 »

За мен това не е много ядене, Василенче. Добре си е.
Напълно съм съгласен с Вери. Даже още малко можеш да добавиш...някой зеленчук или направо една салатка заформи ;) Въобще не си вкарвай филми, че ядеш много! Перфектна си :flowers2:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #26 -: 13-08-2009, 22:56:07 »

Добре,благодаря ви за съветите ,френдове  :-* :-*
Активен

megusta

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 123
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #27 -: 14-08-2009, 10:39:55 »

Васи, супер закуска - може да добавиш и малко ядки накиснати и нарязани на парченца. /виж моята закуска от днес, да не сме сънували едни и същи сънища с теб/.

Относно зелените - аз мисля че зеленичкото не е задължително да идва само от листни. Какво ще кажете?
Това, което аз вкарвам в менюто си е зелен пъпеш - медена роса - вместо жълт; зелени пиперки вместо червени и жълти /е и тях си хапвам, но преди пропусках зелените/; тиквички от зелените и краставици - добре измити но небелени, пресен грах...такива работи. И много магданоз, кервиз и други зелени подправки.
Нещо не вярвам на спанака и салатите през този сезон.
Активен

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #28 -: 14-08-2009, 14:28:47 »

Абе meg и мен мисълта ми е за салатите през този сезон  ???  ;D ;)
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #29 -: 16-08-2009, 18:53:41 »

Василенче, на 19-ти ще има веге среща във Варна. Ще дойдеш ли? И освен това нещо съм се навила да ходя на йога. Ти къде ходиш?
Активен
Намасте :)

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #30 -: 17-08-2009, 07:03:26 »

Да бе лелче,ще дойда  ;)
На йога в " Черно море",часовете идеално ми пасват и съм много доволна  :Content_22:
Активен

vladi

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #31 -: 17-08-2009, 13:34:26 »

Василенче, ще ти пробвам и аз закуската.  :)
Как върви йогата, мила? Има ли готини йогини в .... ъъъъъ... как ги наричаше онези пози?  :-* :-* :-*

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #32 -: 17-08-2009, 14:45:16 »

vladi..... :D :D :D То при нас има само жени  :D,веднъж видях един мъж,ама даже не успях да го преценя  :Dormir_13 - emotloader:.
Абе хора,голям проблем бре-искам да сваля 3 кг,ама по рецептата на Пепито(с 5 яденета на ден) не стаа,при мен поне не стаа,ми не знам и дали не качвам освен това >:(......Оплесках ги аз нещата още като спрях да пуша:сирене ядох тогава(домашно),шоколад и печени фъстъци-това за определен период от време....нищо друго,хляб ,мляб,манджи разни не съм ама.....ей на колко време вече седя на 57 кила.То пак конструкцията ми е такава,че не ми личат толкова килограмите,не изглеждам дебела мисля,че костите ми тежат ....щом мога да нося къса(къса наистина) пола без проблем и да не изглеждам дебела.....ама това ми е горната граница,още 1 кило и съм чао,демек пошвам да се заоблям  >:(.3 даже 4 трябва да сваля,ама как да стане   :Confus_34:.Не искам пак чай и ябълки....сега поне не искам.
Освен да почна по-оскъдно да ям и йогата.... и така ???
 ;)
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #33 -: 17-08-2009, 15:52:23 »

Василенче, хич не се мъчи да ги сваляш тия 3 кг. Аз смятам, че нямаш нито един за смъкване, а доколкото разбирам и тимислиш така. Само дето искаш 3 кг в аванс - да си по малко с 3, че като сихапнеш следващия шоколад да ти е спокойно  :flowers2:   
А какви са часовете за йога в Черно море? :Confus_34:
Активен
Намасте :)

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #34 -: 17-08-2009, 16:03:23 »

Хич не искам да хапвам шоколади бе лелче,ше им скоча на шоколадите,ама ми отесняха малко в талията дънките и затова  >:(
Йогата.....ами то има различни инструктори и часове съответно......аз при,който ходя  :всеки ден(от понеделник до петък) от 8 сутринта,12 на обед и във вторник и четвъртък има от 17 и 30,а в събота -10 и 30ч........Обаче при друг инструктор има в 13 и 30,ама трябва да видя кои дни беше  ???
Изчерпателна ли бях  ;D
 ;)
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #35 -: 17-08-2009, 16:13:05 »

 :flowers2: повече от изчерпателна ....
нито един час от тези не ми пасва на графика  :surpris_23:
Активен
Намасте :)

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #36 -: 17-08-2009, 17:03:04 »

Ихааааааааааааа,каква снимка  :Content_14:
Има в 18 и 30 и 19 и 15 май беше,ама на друго място,да проверя ли?
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #37 -: 17-08-2009, 20:51:38 »

Ако не те затруднява  ::)  ще ми е от полза  :Confus_34:
Активен
Намасте :)

vladi

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 486
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #38 -: 18-08-2009, 14:00:27 »

Васе, подкрепям Дарби, че едва ли имаш за смъкване. А и на снимката си ми изглеждаш екстра!  :-*
Петко също беше написал, че йога ще ти регулира апетита. Хапвай си здравословно и не му мисли, а ако е заради дънките, един-два разтоварващи дни ще ти върнат комфорта.  :-*

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
Re:Дневникът на Vasilena(part 2):)
« Отговор #39 -: 18-08-2009, 15:31:44 »

Абе,vladi,заради тях е (дънките) да ти кажа честно,благодаря ти за съвета,ще го спазя  :-* :-* :-*
Лелче ДарбиМак,виж сега ей тука ходих по съвет на Петко,тук часовете са от 18 и 19 дето ти писах,виж : http://www.yogaclubmarea.org/content/view/8/40/lang,bg/ .Доволна съм от там,ама часовете не ми пасваха изобщо.И сега си ходя в "Черно море" и съм още по-доволна  ;).Нещо,ако не си разбрала утре щ'ти кажа,нали сме на Среща.
 А да не забравя да кажа,че 2-3 дни съм на плодове само.
:Content_22:

Дайте съвет другари..... :Confus_34: :от другата седмица преминавам на шуменска земя  >:( за 2-3 седмици(понеже ми започват очните) и там не знам как ще го направя с яденето.В леля ми няма да суша нищо във фурната....и мисля да си направя дооооооооооооста кракари ,да ги изсуша мноооооооооого добре и да ги закарам с мен.Дано само да не мухлясат  ???.....Ама през дея какво да ям като съм на лекции се чудя  ???,ядки ли ,кво ли да закарам там  ???.....Озадачена съм много.Някой да даде съвет,как да се изхранвам там,че обикновенно излизам в 7 сутринта и се прибирам към 6-7 вечерта  ??? - С две думи...мнооо яко  >:( :D :D :D
п.с:писна ми на не знам кое вече от този Шумен и този университет  >:(
 
« Последна редакция: 18-08-2009, 15:49:45 от vasilena »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.102 секунди с 22 запитвания.