Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Диети за отслабване "ала,бала"  (Прочетена 5767 пъти)

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274

Искам да споделя нещо важно.Пролетта вече е тук и много често в интернет или чрез медиите се тиражират много и различни диети за отслабване и методи за пречистване на организма, някои от които си звучат доста абсурдно.По БТВ вчера казаха, че тазгодишните абитюренти правели драстични диети(за да могат да си влязат в рокличките на бала ;)).Гладували с дни като единственото нещо,което приемали било(забележете) кафе и цигари.Вследствие на това всеки трети младеж, постъпил в Пирогов бил с оплквания, свързани със споменатото гладуване.
Та в тази връзка, може да се направи един черен списък с такива смешни диети, а защо пък да не вземем и ние да бомбардираме интернет пространството с гладуване,вегетарианство,суровоядство и т.н. :thankyou:
Ето и едно приятно четиво от мен:
http://www.zajenata.bg/%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D1%81-%D1%8F%D0%B9%D1%86%D0%B0-%D0%B4%D0%BE-14-%D0%BA%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-2-%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%86%D0%B8-news2639.html
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Диети за отслабване "ала,бала"
« Отговор #1 -: 23-03-2012, 15:15:22 »

Искам да споделя нещо важно.Пролетта вече е тук и много често в интернет или чрез медиите се тиражират много и различни диети за отслабване и методи за пречистване на организма, някои от които си звучат доста абсурдно.По БТВ вчера казаха, че тазгодишните абитюренти правели драстични диети(за да могат да си влязат в рокличките на бала ;)).Гладували с дни като единственото нещо,което приемали било(забележете) кафе и цигари.Вследствие на това всеки трети младеж, постъпил в Пирогов бил с оплквания, свързани със споменатото гладуване.
Та в тази връзка, може да се направи един черен списък с такива смешни диети, а защо пък да не вземем и ние да бомбардираме интернет пространството с гладуване,вегетарианство,суровоядство и т.н. :thankyou:
Ето и едно приятно четиво от мен:
http://www.zajenata.bg/%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D1%81-%D1%8F%D0%B9%D1%86%D0%B0-%D0%B4%D0%BE-14-%D0%BA%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-2-%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%86%D0%B8-news2639.html


Чудна е тази диета, но... щеше да е безценна, ако яйцата в нея бяха сурови :)

А иначе за бомбардировката на нет-пространството с диети ще се изкажа така :

"Насила на човек можеш само да вземеш, но не и да дадеш"  :pensif_29:
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

purelove

  • Гост
Re:Диети за отслабване "ала,бала"
« Отговор #2 -: 23-03-2012, 16:19:26 »

Диета "В плен на илюзиите" - алкохол, цигари и скъсани чорапогащници  tooth  :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Диети за отслабване "ала,бала"
« Отговор #3 -: 23-03-2012, 17:15:16 »

Диета "В плен на илюзиите" - алкохол, цигари и скъсани чорапогащници  tooth  :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:

това последното не съм го опитвал, как е на вкус ?  :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3: :surpris_22: :surpris_22: :surpris_22:
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

purelove

  • Гост
Re:Диети за отслабване "ала,бала"
« Отговор #4 -: 23-03-2012, 18:54:21 »

Диета "В плен на илюзиите" - алкохол, цигари и скъсани чорапогащници  tooth  :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:

това последното не съм го опитвал, как е на вкус ?  :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3: :surpris_22: :surpris_22: :surpris_22:
Хаха, идея нямам  :surpris_23: Някаква препратка към креватни спортове струва ми се ще да е  tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Диети за отслабване "ала,бала"
« Отговор #5 -: 23-03-2012, 19:33:49 »

Диета "В плен на илюзиите" - алкохол, цигари и скъсани чорапогащници  tooth  :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:

това последното не съм го опитвал, как е на вкус ?  :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3: :surpris_22: :surpris_22: :surpris_22:
Хаха, идея нямам  :surpris_23: Някаква препратка към креватни спортове струва ми се ще да е  tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:

Не знам защо оставам с усещането, че знаеш много повече за тези неща, отколкото демонстрираш тук  :whistling2 - emotloader: :surpris_23: :Confus_3: :peperudi: :kisss:
 tooth
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Диети за отслабване "ала,бала"
« Отговор #6 -: 23-03-2012, 19:36:16 »

Диета "В плен на илюзиите" - алкохол, цигари и скъсани чорапогащници  tooth  :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:

това последното не съм го опитвал, как е на вкус ?  :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3: :surpris_22: :surpris_22: :surpris_22:
време ти е да опиташ явно.... за мен няма нищо по-вкусно от скъсаните чорапогащници, но може и да се дължи на по-специалната ми настройка в него момент  :whistling2 - emotloader:
...и други неща трябва да опиташ (ако не си де), ама сам ще си решиш какви, че да не прозвучат доста извратено нещата дето бих написал :peperudi:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Диети за отслабване "ала,бала"
« Отговор #7 -: 24-03-2012, 16:57:49 »

Ехеееее,ама вие се отнасяте несериозно с проблемите на бедните гимназистки.Те дивойчетата се чудят как ще си влязат в роклите до бала,а вие ги взехте за мезе :-[А за тези креватните работи(аз тези неща не ги чаткам много мнгого) същите гимназистки могат да ни научат на доста нещица май,а? :angel:
Активен

Luboznatelno

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Диети за отслабване "ала,бала"
« Отговор #8 -: 21-11-2012, 14:50:30 »

Искам да споделя нещо важно.Пролетта вече е тук и много често в интернет или чрез медиите се тиражират много и различни диети за отслабване и методи за пречистване на организма, някои от които си звучат доста абсурдно.По БТВ вчера казаха, че тазгодишните абитюренти правели драстични диети(за да могат да си влязат в рокличките на бала ;)).Гладували с дни като единственото нещо,което приемали било(забележете) кафе и цигари.Вследствие на това всеки трети младеж, постъпил в Пирогов бил с оплквания, свързани със споменатото гладуване.
Та в тази връзка, може да се направи един черен списък с такива смешни диети, а защо пък да не вземем и ние да бомбардираме интернет пространството с гладуване,вегетарианство,суровоядство и т.н. :thankyou:
Ето и едно приятно четиво от мен:
http://www.zajenata.bg/%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D1%81-%D1%8F%D0%B9%D1%86%D0%B0-%D0%B4%D0%BE-14-%D0%BA%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-2-%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%86%D0%B8-news2639.html
Това е отватитено вредна диета, ако може да се нарече диета!!!
Активен

TheEconomist

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Диети за отслабване "ала,бала"
« Отговор #9 -: 29-03-2018, 15:57:33 »

Аз в момента пробвам този метод: https://topdom.org/kak-da-otslabnem-lesno-i-bez-uprazhneniya/ Не спазвам никакви диети и не правя почти никакви упражнения. Преди време направо гладувах, но това ме съсипа отвсякъде и се отказах. Ще видим какъв ще бъде ефекта.
Активен

joropetkov93

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8
Re: Диети за отслабване "ала,бала"
« Отговор #10 -: 11-03-2022, 16:37:36 »

Отслабването без упражения и качествена храна е като да очакваш кола без гуми да върви. Случайно може и да тръгне, но ще има огромни поражения за колата. Същото би било и за тялото. Не знам дали метафората ми се получи, но понеже професията ми е майстор нямаше как да не я направя.  :D :D

За леко движение/тренировка препоръчвам https://www.youtube.com/watch?v=3ZVpbgT6Gpk&ab_channel=IvaDrumeva

За качествена храна препоръчвам https://www.youtube.com/watch?v=e6yCd5UsZns&ab_channel=Stephaniesport%2F%D0%A1%D1%82%D0%B5%D1%84%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82

Ако пък случайно Ви е харесала метафората и случайно Ви трябват гуми може да разгледате, където работя https://motoexpert.bg/  :D
Активен
 

Страницата е създадена за 0.07 секунди с 23 запитвания.