Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Чувствителност към храната  (Прочетена 1081 пъти)

Limoana

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 35
  • To be or not to be?
    • Limoana

Здравейте мили приятели :fluretaa: Повече от година чета прекрасния сайт (хиляди благодарности на Мер :heart_2:) и ви се възхищавам, но досега не събрах смелост и аз да споделя. Аз съм веганка от дълги години, преди време бях суровоядка за близо година, а сега от близо месец съм отново на сурова храна. При мен проблемът е в това, че съм много чувствителна към химическите примеси в хранителните продукти - торене, пръскане и т.н. Аз съм от Русе и ми е доста трудно да намирам екологично отгледани плодове и зеленчуци. А организмът ми реагира веднага, когато усети нещо "нечисто". Видяла съм се в чудо от това и незнам вече с какво да се храня. Иска ми се да си купя и сокоизтисквачка, но се двоумя дали ще ми "понесат" соковете. Според вас химическите примеси (пестициди, хербициди и др.) остават ли в пулпата или преминават и в изцедения сок? Вие какво ще ме посъветвате да направя? Ще се радвам да ми дадете съвет, защото имам желание да се храня здравословно и най-вече разнообразно като вас! Благодаря ви от все сърце предварително! :flower:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Чувствителност към храната
« Отговор #1 -: 01-11-2011, 21:09:18 »

Премести се в някой по-чист район  :Confus_3:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.091 секунди с 23 запитвания.