Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Добър ден!  (Прочетена 1247 пъти)

Sandra

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Добър ден!
« -: 13-09-2011, 13:56:21 »

Добър ден!

Търсейки повече информация за здравословно хранене, попаднах на този сайт/форум.
Съвсем наскоро претърпях автомобилна катастрофа, в следствие на което 2 месеца лежах по болници и бях тъпкана с най-различна химия. Сега съм в процес на физиотерапия, опитвам се да възвърна старата физическа форма. За мен този инцидент беше моментът, в който разбрах, че ми е даден шанс да започна от начало и да обърна внимание на себе си.
Реших да се насоча към суровоядството. Смятам, че това за мен ще бъде най-добрият начин за възстановяване...суровата храна. Не знам дали приспособяването ще е лесно или трудно. Вегетарианка съм от 8 години и се храня разделно.
Днес е последният ден, в който взимам медикаменти. От утре мисля да направя някакво пречистване. Ще прочета какво се писали във форума по темата. Засега съм се спряла на гладуване т.е само вода за примерно 5 дена. За повече не мисля, че ще съм дорасла. Надявам се на предложения от ваша страна.

Поздрави от Берлин!
Активен

Liv

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:Добър ден!
« Отговор #1 -: 13-09-2011, 14:57:27 »

Привет, Sandra!  :love_006 - emotloader: Стискам палци да се възстановиш бързо и безпроблемно!  :Content_22:
Активен
"Ако не можеш да откриеш щастието в себе си, къде другаде смяташ да го търсиш?" Доген

Zlateva, Gali

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
  • Бях гъсеница. Бях какавида. Сега вече летя :)
Re:Добър ден!
« Отговор #2 -: 31-10-2011, 12:22:00 »

 :Content_22:   Sandra, привет!


Добре дошла! Хубаво решение си взела = решението да промениш Животът си към по-добро    :)   ти вече си тръгнала в тази посока, щом имаш този стаж зад гърба си с вегетарианството и разделното хранене   :)   ще е интерсно да споделяш промените, които усещаш, ако тръгнеш наистина в посоката на Суровоядството.

Gute Besserung!    :)
Активен
за всичко имам време   :-)
 

Страницата е създадена за 0.083 секунди с 23 запитвания.