Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Хайде да си направим сурова среща в София?  (Прочетена 142642 пъти)

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512

Ами, май ще остане за следващия път..мн късно го видях  :Confus_3:
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Активен
Psychonaut

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи

http://www.facebook.com/events/281987501856098/ - Някой навит?  :Content_22:
Теди :) Това звучи страхотно просто! Бих дошла,но все още съм на морето :( Как беше в събота? :sorcerer - emotloader:
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991

Мнооого вкусно!  :essen:
Активен
Psychonaut

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

Барбаронка, представи си клуб за танго - с изящни мебели, стилизирана камина, навсякъде огледала и кристални абажури. Домакините бяха елегантни, лъчезарни, посрещаха всеки на вратата. Всичко това се случва под звуците на Parov Stelar.

Самите сладки бяха шедьоври на изкуството! Само сурови десерти. Изтънчени, деликатни вкусове, без да натежават. Повечето бяха опаковани в цветни хартиени кошнички, което мен лично ме довърши съвсем! То бива, бива изпипване на детайлите, ама това надмина всичко.

Не мога да класирам кое бе най-вкусно, но със сигурност трябва да науча рецептата на шоколадовия ганаш!

Имаше и едно уникално шампанско Freixenet, от което ще призная, че се почерпих подобаващо. Но не само заради него някои хора танцувахме, танцувахме и даже май бяхме последните, които си тръгнаха от партито :-)

Активен

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258

един път на йогата хапвах такива бонбони и не можех да повярвам колко е вкусно.теодора,ако пуснат и събитие за пловдив,ще пишеш ли.според мен много ще вървят с пържолите,които правя tooth
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991

E, сигурно ще забравя, но все някой ще се сети...  tooth
Активен
Psychonaut

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи

com_pot, това обяснениееееееее просто ме хвърли в друго измерение  :surpris_22: Благодаря ти!Днес съм 7ми ден на глад и го визуализирах и слюнкоотделям....:) Радвам се, че сте изкарали добре:) Следващия път и аз  :essen:
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991

http://www.facebook.com/events/272421386161504/ - Soul Kitchen евента от фейсбук

Събрали сме се вече група ентусиасти, та ако още някой иска и не е разбрал, може да се присъедини.   :Content_22:
Активен
Psychonaut

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

Барбаронка, представи си клуб за танго - с изящни мебели, стилизирана камина, навсякъде огледала и кристални абажури. Домакините бяха елегантни, лъчезарни, посрещаха всеки на вратата. Всичко това се случва под звуците на Parov Stelar.

Самите сладки бяха шедьоври на изкуството! Само сурови десерти. Изтънчени, деликатни вкусове, без да натежават. Повечето бяха опаковани в цветни хартиени кошнички, което мен лично ме довърши съвсем! То бива, бива изпипване на детайлите, ама това надмина всичко.



 :kisss:Еееееее, това на нищо не прилича...аз като дойда в София нкоооооой не се среща...обещвам да съм послушна...няма да танцувам, саааамо ще гледам!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Spanaka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 152

http://www.facebook.com/events/272421386161504/ - Soul Kitchen евента от фейсбук

Събрали сме се вече група ентусиасти, та ако още някой иска и не е разбрал, може да се присъедини.   :Content_22:

е баш на екадаши ли?:(
Активен
Моралът в поведението, започва с морал в храненето!

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи

http://www.facebook.com/events/272421386161504/ - Soul Kitchen евента от фейсбук

Събрали сме се вече група ентусиасти, та ако още някой иска и не е разбрал, може да се присъедини.   :Content_22:

е баш на екадаши ли?:(

Спанак, на мен ми идваше да кажа еее баш когато ще правя чернодробното прочистване ли?!?!? Но ще се изпуска, то се е видяло :surpris_25:
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991

Eми организаторите не са го съобразили, за жалост....
Активен
Psychonaut

purelove

  • Гост

Там сме  :essen:
Активен

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

Лафът на партито на Soul Kitchen:
- Спанака е тук!
- Тъй ли? Дайте да го изядем!  tooth tooth tooth
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991

Еми гладници сме...кво да ни прави човек...  :essen:
Активен
Psychonaut

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

И изобщо, ама изобщо не танцуваме и не сме от хората, които стоят до последно и затварят заведението ;-))

Ей, много ми беше хубаво снощи! Страхотни сте всички!
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694

Там сме  :essen:

хм.. добре сте там, ама добре се бяхте покрили, та да не ви видим  :Content_14:  :surpris_23:  :whistling2 - emotloader:


А иначе новия компотски танц, който видях снощи, си беше свежичък... само дето не успях да разбера оригиналното му име...

Определено си беше яко сурово парти...

За следващата неделя имаме идея да ходим на Витоша, приблизително време на тръгване - около 10, от спирката на автобусите на Хладилника, маршрут - Железница-Бистрица-Симеоново, (пенсионерски-панорамен), водач ще бъде прочутия планински водач Луиза Григорова...
« Последна редакция: 18-03-2012, 11:21:04 от bpa »
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991

Супер! А ако и времето е такова.... :Content_22:
Активен
Psychonaut

purelove

  • Гост

хм.. добре сте там, ама добре се бяхте покрили, та да не ви видим  :Content_14:  :surpris_23:  :whistling2 - emotloader:
Не съм била там. Първоначалния план за съботния ден беше по-различен, но по стечение на обстоятелствата нещата се объркаха, но за сметка на това пък имах един приятен уикенд със смяна на темпото, от което имах нужда. Очаквал ме е много интересен ден, но не съм го знаела. Другия път. А и не съм от тези, които се спотайват и покриват...  :whistling2 - emotloader: :thankyou:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.08 секунди с 23 запитвания.