Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Към майчета във форума - многократни памперси  (Прочетена 4198 пъти)

Liv

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58

Предимствата от всякакво естество (екологично, здравословно, финансово, т.н.) на памперсите за многократна употреба са ясни на всички. И аз смятам да сменям памперсите на дребончо, затова искам да се консултирам с майките във форума към какво да се ориентирам - каква марка бихте ми препоръчали, предимства, недостатъци, т.н. Предпочитанията ми са за максимално естествени материали. Ако някой има вече опит в тази насока, ще се радвам да сподели.  :flower:
Активен
"Ако не можеш да откриеш щастието в себе си, къде другаде смяташ да го търсиш?" Доген

Люба

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155

Мила тъкмо ще си пускам моите да ги продавам.
Мартин беше с такива от 2месечен,най-вече защото от  еднократните се обриваше.Взех си 11 броя на Wonderoos,защото нямат размер-от бебе до към 2год.си карахме с тях и подложката се вади,вътре си слагаш и по 2 подложки ако искаш(примерно за през нощта).Има и едни разградими допълнителни като мека хартия са,те се слагат напосредствено между пелената и дупето-като се изцапа по сериозно нали-направо изхвърляш.Вземах си и от тях едно топче,но така си и стоят.
   Съвсем не очаквах че тука ще ги предложа,но ето(тенкс Liv)



Та,продавам :
многократни пелени Wonderoos универсален размер 11 броя,
                             Fuzzy Bunz размер М 1 бр.
                             DryBees     размер М 1 бр.(тази е с пришита подложка вътре,могат да се слагат и допълнителни)
 Подложки  Wonderoos размер M/L 15 бр. и 1 бр. размер S
                 Fuzzy Bunz Размер M/L 1 бр.
2 парчета Wonderoos от микрофибър за допълнително попиване размер S

+подарък хигиенни парчета(биоразградими)ImseVimse едно топче някъде около 50 бр.(ако намеря и второто топче къде е-повече)




Съъъщо имам за продаване и един слинг-шал от ЗиЛана
                                        и един слинг с халки мое производство.

Всичко е в перфекнто състояние само на слинга с халки...тъй де халките са с леко поолющена боя.

Ако някой има интерес и за цена  tri_darveta@abv.bg или на лс че скайпа ми нещо се е бъгнал.


Извинявам се ако съм в разрез с правилата не съм сигурна дали но все пак :flowers2:                 
Активен

diva108

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42

Liv аз бих ти препоръчала (ако вече не си го направила) да прочетеш за естествената бебешка хигиена (ЕБХ) . Ние я прилагаме вече година и половина и така ни е много добре. Аз поне съм на мнение ,че от какъвто и материал да са пелените , не са нищо комфортно за бебето.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.069 секунди с 22 запитвания.