Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ирисова диагностика  (Прочетена 5789 пъти)

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Ирисова диагностика
« -: 30-08-2011, 08:51:28 »

 Въпроса ми е към тези, които са си правили, или имат опит по темата. Как мислите, има ли истина или е поредното шарлатанство? Аз бях миналата събота и съм доста разколебана, защото ме питаха неща от сорта на "На какво мислиш се дължи състоянието ти?" и на практика аз си изпях всичко. Дори като лечение се оказа, че изпълнявам почти всичко.  :surpris_23:
Активен
Psychonaut

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #1 -: 30-08-2011, 13:55:04 »

Въпроса ми е към тези, които са си правили, или имат опит по темата. Как мислите, има ли истина или е поредното шарлатанство? Аз бях миналата събота и съм доста разколебана, защото ме питаха неща от сорта на "На какво мислиш се дължи състоянието ти?" и на практика аз си изпях всичко. Дори като лечение се оказа, че изпълнявам почти всичко.  :surpris_23:

Ами моят опит е от преди доста години (над 10)и тогава, нещата, които ми каза диагностичката се препокриха на 100 % с това, което си имах. Аз никаква предварителна информация не дадох, но пък и не ми казаха нищо, което да не го знам. Не бих заклеймил ирисовата диагностика като 'шарлатания' , защото има много субективни фактори като, например, способностите на диагностика. Аз тогава отидох с идеята, не да изпитвам човека колко ще ми познае, а да ми каже ако имам някакъв проблем за който незнам. Може да пробваш при няколко различни, друго не се сещам за момента.
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #2 -: 30-08-2011, 14:31:59 »

Много се надявам да е само това което ми каза лекарят, защото се припокрива с това, което предполагах и което вече лекувам.  :Content_22: Чак не ми се вярва...  tooth Като цяло, отидох за да видя дали не пропускам нещо.
Активен
Psychonaut

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #3 -: 09-11-2011, 10:20:17 »

малко като на врачка беше-отивам и те ми казват какво ми има,но аз вече го знаех.иначе не е шарлатанство,все пак се прави от медицински лица,а не от народни лечители,взели-невзели лицензи.аз съм много доволен от едно друго изследване,ако проявява някой интерес-ще пиша за него
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #4 -: 09-11-2011, 12:30:53 »

Пиши, пиши, интересуваме се   :Content_22:
Активен
Psychonaut

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #5 -: 14-11-2011, 00:05:06 »

окей,като намеря координатите и подробности ще пиша тези дни
Активен

gogoplovdiv

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #6 -: 14-11-2011, 14:06:31 »

     Здравейте!

 Аз съм доволен от Ирисова диагностика. За две минути човека ми каза неща, за които бяха необходими осем рентгенови снимки с контрастно вещество. Без да ме разпитва за никакви симптоми. Даже той сам ми казваше как се чувствам. Зависи много от ирисолога.

     Бъдете здрави!
Активен
Моля изпращайте ми имена и телефони на билколечители в България.

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #7 -: 15-11-2011, 10:51:37 »

Tи при кого ходи?
Активен
Psychonaut

gogoplovdiv

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #8 -: 15-11-2011, 18:26:05 »

            Здравей Theodora!
 
  Да бъда по- точен. Дъщеря ми беше болна. Трябваше да я оперират в София. Направиха и общо девет рентгенови снимки, като осем от тях бяха с контрасно вещество. Отидох в Плевен при Алексиев http://pleven-bilki.com/recepti.html  След като снима ирисите на дъщеря ми за около две минути каза цялото състояние на детето без да ме попита нищо. Държях в ръцете си в найлонова чантичка снимките от детско отделение и го попитах дали иска да ги види. Той каза, че не разбира от тях.
    Как му повярвах.
 След три месеца отидох на контролен преглед. След като направи пак снимки на ирисите той пак започна да изброява болестите на детето. Тази от която се претеснявахме я пропусна. Може ли човек да запомни каква диагноза е сложил за цели три месеца, аз не вярвам. Помолих го пак да погледне за заболяването. Нямаше и следа от него. Като се прибрах, отидох на ехограф. Проблема не може да се види с ехо, но органа пулсираше. За мен това беше едно успокояване след три месечно недоспиване. Макар, че доктора малко се претисни, как изглежда съответния орган. Ама Алексиев ме предопреди, че ще се възтановява около осем години за да си влезне в нормите.
 
   Това от мен. Приятна вечер.
Активен
Моля изпращайте ми имена и телефони на билколечители в България.

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #9 -: 22-11-2011, 22:14:45 »

квантов анализатор-ако някой иска координати-да пише в темата
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #10 -: 25-11-2011, 18:22:00 »

квантов анализатор-ако някой иска координати-да пише в темата

да, аз искам, метни ми ги...

 А иначе аз лично ходих на ирисова диагностика при прочутия билкар Памуков, който е "изобретил" и патентовал билковия чай
"Бронхопам", и ред други неща, които действително действат (ама как звучи само :Confus_3:  )

На мен ми изреди доста неща, между които гастрит, колит и какви ли не още неща, които вече забравих, тъй като само тези двете ме впечатлиха, даде ми чайчета, пих ги колкото ми каза, но не съм ходил пак на "контролен" преглед, да види дали съм се оправил...
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #11 -: 27-11-2011, 14:51:41 »

помързява ме всеки път да ги търся та тук:

това е координаторът/става дума за плд/ - 0888 61 43 43 Вела Колева
Активен

gogoplovdiv

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #12 -: 29-11-2011, 21:50:07 »

  Здравей bpa!

 Като ходиш при ирисулог- пиши. Аз си записвам всичко. Даже към решил идната пролет да ида на двама различни, да видим дали ще ми кажат едно и също. Днес ми обещаха да ми подарят подбрадник,Един хубав фотоапарат и ще се пробвам да снимам ириси ей така за кеф. Ама ще е хубаво да си намеря и книгата Очна Диагноза на Петър Димков. Та ако някой може да ми помогне :)

  Приятна вечер желая!
Активен
Моля изпращайте ми имена и телефони на билколечители в България.

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи
Re:Ирисова диагностика
« Отговор #13 -: 20-01-2012, 11:30:51 »

Здравейте!
Да споделя и аз моя опит. Не мисля, че е шарлатанство, въпреки че има доста скептицизъм към ирисовата диагностика. Но също и мисля, че трябва да вярваш, за да ти помогне човекът при който си отишъл. Аз ходих при Елмазов и  той ми каза много от нещатата,които аз имам като здравословни проблеми. Това за което бях отишла при него не можа да го "види" и след като му казах за него, каза че имам сбъркана диагноза според него. И предложи да не се подлагам на операцията предложена от традиционата медицина, а да опитам с нещата,които той ми направи като програма. Имам цяла чанта с чайове, около 10 шишенсца с тинктури и билкови "хапчета" за смучене, имам мазила за черния дроб и яйчниците и си правя ванички на краката с два вида етирични масла.
И така, с търпение и билки ще видим до къде ще я докараме. :thankyou:
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен
 

Страницата е създадена за 0.065 секунди с 23 запитвания.