Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Посещение на Хира Ратан Манек в България  (Прочетена 8583 пъти)

Valia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 92

Ако нещо не се промени и аз ще дойда до Пловдив утре вечер на лекцията от 18 ч.Ще се радвам да ви видя там ! :)
Активен
НЕ СЕ СТРАХУВАЙ ДА ОБИЧАШ Страхът е в основата на твоето нещастие и на твоята болест. Страхът може да бъде победен само с любов. Изпълни се с любов и няма да остане място за страха. Изпълни се с любов и няма да остане място за болестта. Прости на другите, прости на себе си и ще бъдеш свободен....

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Понеже не ти виждам снимката, пък мойта я има, ако ме видиш ми се обади ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Valia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 92

Непременно ще се обадя,дано да те видя! :)
Активен
НЕ СЕ СТРАХУВАЙ ДА ОБИЧАШ Страхът е в основата на твоето нещастие и на твоята болест. Страхът може да бъде победен само с любов. Изпълни се с любов и няма да остане място за страха. Изпълни се с любов и няма да остане място за болестта. Прости на другите, прости на себе си и ще бъдеш свободен....

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710

Хора, как мина срещата?
Всичко изпуснах, ама след работа бях тооооолкова изморена, че заспах в нас и се събудих в 19:30....  :-[

Разкажете, моляя!
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :)и АЗ питам - моля ви, моля ви споделете....
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Беше много интересно, но все пак лекцията не е единственото място, откъдето да се информирате за метода, така че, не съжалявайте толкова, че не сте присъствали ;) Малко над 90 мин. беше цялата лекция. Манек обясни точно метода, по който се храним пълноценно със слънчева енергия.
По-интересното и радостното беше, че видях много хора, които бяха от този форум и от форума на  Българско Вегетарианско Интернет Общество (http://www.vegebg.org/forum/), запознах се с адски много хора, включително и с Мер най-сетне. Много споделихме всички, обменихме опит...за първи път излизам някъде с хора, с които мислим по еднакъв начин и сме толкова обединени в представата си за света. Просто нямам думи...А за тези които не са били, ще кажа само едно - Хора, елате следващия път, ще бъде интересно и много полезно за всеки ;) :)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Radula

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 710

Ех, другият път съм там и аз, и аз, и аз!!  ;D
Активен
Remember the importance of gratitude and appreciation in all areas of your life. Make time in each day to connect with God and with yourself.

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :)Ама как ви завиждамммм, ама колко ви завиждаммм- аз не знам дали въобще ще имам възможност реално да ви видя - но ще се задоволя с виртуалното- а колко ми се иска да споделя на живо своя свят с вас....
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

И аз много искам да се видя на живо с приятелчетата,мисля,че ще ни бъде доста интересно ;)
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Тръгваш към с.Срацимир, Силистренско, взимаш леля(млада е за да и казвам баба) Мария и идвате в сърцето на Тракия - Филибето...или както сега се казва Пловдив ;D ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

vasilena

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059

Хаххахахахха,ама там няма такива извънградски кътчета бе братле,ама мерси за поканата.....да не мислиш,че не ми се митка из България ;)
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Е, как няма?!? ;D Вие идвайте, пък тука места си има, планината ни е на една ръка разстояние ;)
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :)Ееееееееееее, не може ли вие младите да се сурнете накъм Златна Добруджа, бе деца...България да видите отвсякъде...И тук освен баби има какво да видите- имаме си тракийско свителище - Баджалията ,може да го намерите из нета...И Силистра е стар град с млади хора, доста бегаха по чужбина, ама може пък тука да си намерите половиките- за търсещите...
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...
 

Страницата е създадена за 0.081 секунди с 23 запитвания.