Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Moето първо пречистване... :)  (Прочетена 4534 пъти)

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Moето първо пречистване... :)
« -: 07-08-2011, 16:41:41 »

 И така...От близо 3 месеца съм на суров режим. През последните 2 седмици всяка сутрин си правя около 300-400 мл сок от моркови. 3 дни преди пречистването ядях много ябълки, като само последния ден пиех и сок от тях. Четох, че истински ябълков оцет пречиства черния дроб, така че пиех и по една голяма глътка на гладно, през въпросните 3 дни.

Вчера(събота) станах и изпих около 500 мл сок от ябълки и направих клизма с прясна урина. По обяд изядох една салата и след около час отидох да потичам в парка. Към 3 часа изпих половин пакет английска сол и започнах да нагрявам дробчето. Към 4 бях гладна и изядох 2 ябълки  ::) Английската сол подейства към 17 часа и в 18 и 30 пред мен бяха 2-те чаши с лимонов сок и зехтин. Много ми дойдоха дори 150 мл. но ги изпих. После ми беше лошо най-вече заради вкуса. На моменти ми се повдигаше, но не повърнах. Продължих нагряването. Към 1 часа се събудих с повик за тоалетната, но бях толкова сънена и изморена, че не погледнах какво изхвърлям.
Днес се събудих учудващо добре. Направих си клизма с урина и ... ги видях. Гадни малки зелени топчета. Извадих по-големите да ги огледам. Точно като на снимките които съм гледала! Имаше страшно много дребни, може би са се раздробили заради нагряването, не знам. Направих си пак около 500 мл. сок от ябълки и по обяд салата "метличка", след което пак отидох да потичам.

Това което ме притеснява е, че усещам на моменти леки пробождания в областта на последните 2 ребра от дясно. :( Предполагам излизат още камъни, или се придвижват в черния ми дроб/жлъчката. В момента пак нагрявам и съм добре. Предполагам има доста за чистене, защото като малка съм приемала много антибиотици и като цяло лекарства... та другия месец пак. Ако някой може да ми каже къде да погледна за подходящите дни, ще съм му много благодарна !

 Поздрави и успешно чистене на всички!
Активен
Psychonaut

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем
Re:Moето първо пречистване... :)
« Отговор #1 -: 11-08-2011, 15:45:05 »

Здравей Теодора, подходящо е прочистването на черния дроб да се прави седмицата преди пълнолуние или на Екадаши. Ето една таблица да погледнеш кога са екадашите - датите могат да варират с един ден, защото лунните дни не съвпадат със слънчевите и от там идва разминаването.
Активен
Духът владее материята!

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Moето първо пречистване... :)
« Отговор #2 -: 16-08-2011, 09:56:29 »

Не ми излиза линк с таблицата.. :( Иначе определено следващия път мисля да го съчетая с луната. Мерси. :)
Активен
Psychonaut

Liv

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:Moето първо пречистване... :)
« Отговор #3 -: 31-08-2011, 22:45:23 »

Tеодорче, натисни на думите "ето една таблица" и ще ти излезе в отделен прозорец.
Активен
"Ако не можеш да откриеш щастието в себе си, къде другаде смяташ да го търсиш?" Доген

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Moето първо пречистване... :)
« Отговор #4 -: 01-09-2011, 08:47:24 »

Oх, че съм и аз...  :Confus_3: Мерси много!  :flowers2:
Активен
Psychonaut

Liv

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 58
Re:Moето първо пречистване... :)
« Отговор #5 -: 01-09-2011, 12:36:14 »

За нищо. ;)
Активен
"Ако не можеш да откриеш щастието в себе си, къде другаде смяташ да го търсиш?" Доген

unique

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
    • Unique&Monique
Re:Moето първо пречистване... :)
« Отговор #6 -: 19-09-2011, 09:40:13 »

И аз планирам първо чернодробно прочистване, но още съм на фаза "проучване" - чета в сайта, и тук, във форума, за да не изпусна нищо важно. Единствено ме притесняват страничните ефекти, напр. гаденето.
И още нещо, да попитам като начинаеш,преди самото пречистване, какъв трябва да е хранителния режим, ако не съм суровояд?  :Confus_34:
Активен
"Кой можеше да изчисли гадното? И не е ли супер нелогично, че всъщност хубавото докарваше гадното? Хубави торти и после шкембета…" В.Щерева

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Moето първо пречистване... :)
« Отговор #7 -: 19-09-2011, 13:14:59 »

Мер е постнала доста подробно ето тук: http://www.zemianazaem.com/archives/94

Предполагам минимум седмица трябва да си на растителна храна(без веге-джънк, хляб, млечни и т.н). Аз и в момента с това се храня - плодове, зеленчуци, кълнове, семена, поници, водорасли и ядки. Колкото по-пресни и "живи" толкова по-добре. Успех!  :Content_22:
Активен
Psychonaut

unique

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
    • Unique&Monique
Re:Moето първо пречистване... :)
« Отговор #8 -: 20-09-2011, 10:09:24 »

Теди, мерси за инфото, още вчера изчетох всичко, барабар с коментарите :) Разпечатах си информацията и остава само да реша кога да започна.
Активен
"Кой можеше да изчисли гадното? И не е ли супер нелогично, че всъщност хубавото докарваше гадното? Хубави торти и после шкембета…" В.Щерева

Нин

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 22
Re:Moето първо пречистване... :)
« Отговор #9 -: 05-12-2011, 18:43:26 »

Здравейте,
аз искам да помоля Мер да даде таблица с Екадаши или както там се наричат...не съм съвсем сигурна и за 2012-та.За да мога да планирам следващото си чернодробно пречистване.Или пък да каже къде да се намери малко повечко информация за тях...  :flowers2:
предварително благодаря
Активен

Faline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re:Moето първо пречистване... :)
« Отговор #10 -: 05-12-2011, 20:18:47 »

Нин, по-горе вече има линк към таблицата. Аз ги гледам тук: http://www.dar-center.com/article/?article=1507 или този сайт (на руски е обаче и по руско време): http://www.abc-people.com/phenomenons/spiritism/v-5.htm
Активен
 

Страницата е създадена за 0.1 секунди с 23 запитвания.