Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: "Плесен"  (Прочетена 1960 пъти)

triedin

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
"Плесен"
« -: 29-07-2011, 22:13:07 »

Активен

RoJe

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re:"Плесен"
« Отговор #1 -: 30-07-2011, 07:16:30 »

Триедин, разкажи накратко защо ни го препоръчваш.
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:"Плесен"
« Отговор #2 -: 30-07-2011, 09:46:33 »

 Не съм много сигурен, но този филм май вече го бяхме обсъждали тук. Определено е един от най-вълнуващите научно-популярни филми, които съм имал удоволствието да гледам.  В моя личен топ 10 е .
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:"Плесен"
« Отговор #3 -: 06-08-2011, 21:55:09 »

Току - що го гледах. Страхотна екранизация! Бях забравила колко велики са руснаците в някои работи.

Филмът е смайващ, стъписващ, замислящ, не е апокалиптичен, но здравословно - наплашващ.

Повече никога няма да ям домати, на които съм отстранила парченцето плесен и съм решила, че вече са ок. И още сега ще отида да залея с белина колонията плесени, която обича да се въди в банята на квартирата ми. Ако някоъй знае по-добър начин да ги погубя, ще му бъда благодарна за съвети!
Активен

Faline

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132
Re:"Плесен"
« Отговор #4 -: 26-08-2011, 00:24:32 »

Изгледах филма... ами сега? трябва да напусна дома си и да го срутя даже, щото е пълен с черен мухъл!  :Confus_3:
В интерес на истината още преди да гледам филма забелязах, че щом изчистих мухъла по стените и като се затопли времето ми мина и един ужасяващ дерматит, който не можаха да излекуват цял куп дерматоложки. Сега ме е страх да не се върне тази напаст, защото зимата щеш не щеш мухълът се завръща  :(
Активен
 

Страницата е създадена за 0.092 секунди с 23 запитвания.