Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Продавам билков мед  (Прочетена 2264 пъти)

ЕТИ

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Продавам билков мед
« -: 07-07-2011, 13:11:36 »

Продавам непреработен билков пчелен мед (София, Бургас). Цена 8 лв./кг. Разфасовка стъклен буркан 1 кг. Пчелинът се намира на 20 км от Бургас. При интерес пишете на elena_ell@mail.bg
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Продавам билков мед
« Отговор #1 -: 07-07-2011, 15:56:09 »

Ети, чудесно е ,че продаваш хубав мед.
 Би било още по-добре да поразкажеш по-подробно за този мед или поне за човека , който го произвежда -  с какво храни пчелите , какво чувство за хумор има..   и т.н.
Това ти е първи пост при нас и никой не те познава. Възможно е твоят мед да е най-хубавият.  Но ние как  да го разберем? Ако изляза сега на пазара, няма да видя нито един търговец, който да каже "медът ми е кофти"  :)  На всички им е прекрасен меда :)
За да изберем твоя, който е чак в Бургас , нали трябва поне малко да ти се доверим?
Или пък нещо друго разкажи за себе си , просто приказка да стане  :)
 Така ти се вдига шанса за продажба. :)
(  айде да не ставаме лоши , не ти трием обявата , въпреки чл. 8  от "малките правила " на форума )   
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

ЕТИ

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Продавам билков мед
« Отговор #2 -: 08-07-2011, 09:19:11 »

Добре, прав си бате Бино! Вземам си бележка.
Съвсем нова съм тук. Една страстна почитателка на суровоядството ми каза за този сайт по време на неотдавнашния ми престой в болница (болна съм от диабет). Намерих много интересни и полезни неща. Особено съм благодарна на Мер за книгата There is a cure for diabetes, за която тя споменава и която успях да намеря и сваля от нета!
А сега за меда.Сестра ми и мъжът и отглеждат пчелите и вадят меда в домашни условия. Пчелинът се намира в гора и пашата за пчелите са горските билки и полските насаждения в близост. Медът е изследван и има сертификат. Това е, което мога на напиша на първо време. Ако някой има въпроси, ще се постарая да отговоря.
Освен това не смятам, че медът, който предлагам, е по-добър от меда, предлаган от другите участници. Пуснах тази обява, защото знам, че медът е чист, без примеси, абсолютно натурален. А това е което всъщност търсим, а не някакви съмнителни продукти от пазари и супермаркети.
Лек ден на всички!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.058 секунди с 22 запитвания.