Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Даване и приемане на здравни съвети  (Прочетена 17535 пъти)

Митака

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Даване и приемане на здравни съвети
« Отговор #20 -: 05-02-2016, 10:15:22 »

Сега вече знам.Ще видиме тази работа как работи.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Даване и приемане на здравни съвети
« Отговор #21 -: 05-02-2016, 11:16:51 »

Естествено, прецизният подход трябва винаги да отчита ИНДИВИДУАЛНИТЕ особености на болния.
Ако става въпрос за възрастен човек, който няколко пъти до момента е карал пневномния и там вече му е "слабо място", тогава според мен не трябва да се рискува, защото много бързо може да се стигне до спешно , животозастрашаващо състояние! При такива случаи вече се отива на  Официална Медицина докато се овладее острият процес, а после вече  всеки ще си реши как да "изглади" нещата алтернативно. ( дисбастериози, гъбички или други странични "бонусчета" на антибиотиците)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Desska

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 42
Re:Даване и приемане на здравни съвети
« Отговор #22 -: 20-08-2016, 17:01:36 »

Привет, на всички! Бих искала да споделя с Вас, че моята лична мотивация да се регистрирам във форума е, че тук намерих съвети и препоръки за лечение на моята болест. И аз съм изключително благодарна на бате Бино, за подкрепата, която ми оказва. И аз знам, че това си е моя избор на лечение. Виждам резултатите и това ме прави щастлива. За лекарите които ми казаха ела след 6 мес. , а невроложката ми изписа някакви успокоителни, които съвсем ми замъгляваха съзнанието, и карах на автопилот.... Аз не бих могла да давам съвети, защото не съм компетентна и го осъзнавам, но споделям защото може и други хора да се чувстват така, обезсърчени, отчаяни и от отношение, и неправилни лечения.  Приемаме всяка дума на лекарите за истина. Не подлагаме на съмнение абсолютно нищо, като забравяме, че и те са хора. Ние самите сме вглъбени в собствения си свят, нямаме време за себе си и допълнително медицинско образование, нали за това е здравната система и за това плащаме. Моя приятелка наскоро влиза в болница за операция на спукана киста на опашната кост. При което и казват да легне по гръб, тя се е учудила защо, и започнала да пита защо.. Те и казали да легне така пък после щели да я обърнат. Тя е с наднормено тегло и се е притеснила от това, че трябва да я обърнат. Но въпреки това легнала сложили и опойката, но нещо не и давало мира и направила луд скандал, че не знаят коя е и за какво ще я оперират. Докторите като видели реакцията й, наистина се поинтересували какво става, и се оказало, че са я объркали със следващата пациентка, която щели да оперират от херния. И моята приятелка щеше да бъде оперирана от херния, и единствено благодарение на интелегентността и съобразителността си са я оперирали от каквото трябва. Всеки е длъжен да е умен, гласи една японска поговорка. :) всеки да чете и извлича най- доброто за себе си... :)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.114 секунди с 22 запитвания.