Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Да гладуваме заедно  (Прочетена 320214 пъти)

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #640 -: 06-01-2014, 19:44:13 »

Това което си написала е супер важно и ценно. Кажи обаче какво става с близнаците . Още ли ги храниш само с кърма? Ако не, как ги захрани? Много е ценен опитът ти.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

kiti13

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #641 -: 08-01-2014, 21:21:27 »

[/quote]
Съпруга ми е фен на сокопийството, коeто "изяде" мускулите му. Доста от приятелите ми имат проблеми с липидния профил, благодарение на рестриктивния плодов режим. Междумускулните мазнини не се чистят с плодуване! Единствено с воден пост
[/quote]

Привет! А имаш ли обяснение на какво се дължи това "изяждане" (разбирам го като стопяване?!? или греша?!) на мускулите при сокопиенето? Както и трябва ли да му се противодейства по някакъв начин, или да се използва само рестриктивно сокопиенето?
Също така ми е интересно в каква посока се променя липидния профил и защо така се получава при прекомерното ядене на плодове?

[/quote]
3. Спорт - едно физическо тяло трябва да има мускулатура, развита така, че то да може да борави със себе си по всякакъв начин - клекове, подксчане, тичане, набиране, коремни преси, лицеви опори. Най-близката събирателна конвенционална дума за този набор от упражнения се нарича ЛЕКА АТЛЕТИКА.
[/quote]

А за плуването какво мислите? Води се доста хармоничен спорт, с малко травми, някакви идеи или конкретна практика за подобряването му - имам предвид конкретна техника, която да посочиш, както пишеш за друсането на пети на Микулин?

Благодаря и поздрави!
« Последна редакция: 08-01-2014, 21:23:15 от kiti13 »
Активен

kariani

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #642 -: 21-01-2014, 11:47:33 »

Здравейте ,присъединявам се и аз към вас с голямо удоволствие  :flowers2:
На 30 години съм ,повече от 10 години се занимавам с гладолечение.Успявах да поддържам перфектно здраве и килограми като спортувах и гладувах един ден в седмицата,а останалото време се съобразявах какво ям.
Но преди година забременях и ми забраниха да спортувам,а и започна като повечето бременни да ми се преяждат разни нещица които хич не са от полезните  :-\  Резултата в деветия месец беше 40 кг от горе  /90кг/ :Confus_3: Разбира се като родих веднага паднаха 10 кг ,но не съм и мърдала защото с кърмаче няма как да гладувам ,никакво време да спортувам ,да не говоря за безсънието което ми действа зле на метаболизма .
Сега синът ми е на 6 месеца и започвам вече да си влизам във стария режим полека лека,целта ми е до годинка да съм си върнала килограмите.
Днес ми е четвърти ден гладуване на плодове и чай,мисля 20-21 дни така . Много ми е трудно,защото малкия ме буди по 10 пъти на нощ /сега го мъчат зъбките / и спя малко ,но пък съм много амбицирана .
Ще се радвам за подкрепата ви ,много ми помага да чета другите как се справят  :flowers2:
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #643 -: 22-01-2014, 07:15:47 »

Прочети постовете на Л М.
Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #644 -: 22-01-2014, 15:47:22 »

Сега синът ми е на 6 месеца и започвам вече да си влизам във стария режим полека лека,целта ми е до годинка да съм си върнала килограмите.
А кърмиш ли още?
Активен

kariani

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #645 -: 23-01-2014, 14:17:07 »

Давам му по малко,опитвам се да го отбия но той много плаче :(
Тихия,кой е Л М. ? Не намирам .
Правела съм безброй курсове на плодове,ама за първи път имам жестоки киселини ,каращи ме да повръщам :( Какво е това чудо ,ще мине ли скоро ,ужасно е :(
Активен

Тихия

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 740
  • Болката е неизбежна. Страданието - по желание.
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #646 -: 23-01-2014, 14:29:50 »

Пост от Л.М.
"Споделям мнението , че причините за дегенеративните процеси се крият във влошеното здравословно състояние на половите клетки или с други думи на репродуктивната функция. Не малко изледвания потвърждават тезата, че  отслабената плазма на половите клетки се дължи на непълноценното  хранене на родителите в периода на зачеването и последващата бременност.  Вродените дефекти , спонтаните аборти , преждевременните раждания, ражданията на мъртви деца , наследствената изява и обремененост  се обяснват точно със здравословното състоянието на яйцеклетката и сперматозоида. Всички близки или далечни проблеми започват още с вътреутробното развитие на организма. Непълноценното хранене е основния фактор, оказващ влияние върху физическата и ментална дегенерация на бъдещия ораганизъм. Малко медици признават, че тези изяви  са налице, благодарение на надостиг на жизнено важни нутриенти в момента на зачеването, поради сериозната консумация на преработени храни и лошите хранителни навици.
Забременях по време на воден пост. Забогатях двойно с близнаци. Хвърлих мрежа над идеята за нетрадиционно водно раждане. Реализирах я. Изкарах една абсолютно дружелюбна бременност, като финишира 9-месечното приключение в деня да термина. Не ме споходи нито едно от неразположенията на класическата бременност. Не съм разчитала на реалния труд на акушерката, неонатолога, лекаря, който води раждането. Не разполагах подръка с такива. Прескочих и упойките. Екипа е патерицата, която те стимулира да "напъваш", защото чака следващата родилка. Този модел е робство ! Практикувах раждане, водено самостоятелно от двете бебета. Не съм попадала в болезнено познатия коловоз на хранителната кухня, не съм хапвала като за трима. В началото подходих авантюристично, но прохождането отвъд матрицата на "всемогъщия властилин" - стомаха   , се случи по естествен начин. Изцяло разчитах на нережисираната спонтанност и апетит, както и потребностите на двата плода.  Останалото - е плод на еволюцията на оглупяването. Следвах единствено естествения ход на процесите. (Казвам "еволюция на оглупяването", защото според девствената ми логика еволюцията (в сегашния й вид) е изкуствено, планирано, целенасочено и ръководено случване на нещата). Няма наука и база данни. Има СЪЗНАНИЕ И ЕМОЦИИ.  На 1.12 прекрачихме 8-я месец. Изричаме осъзнати думички, проходихме. Ходим на плуване откакто станахме на 2 месеца. Притеснявам се дали могат да плачат, с днешна дата не съм ги чула. Умират от радост постоянно. Не са ваксинирани и не са имали признаци на неразположения досега. Децата ми сияят като пламъка на лампа, дори когато "спи "  "



Междудругото сега се сетих за инвитрото. Интересна социаопатия на намеса в естественото зачеване е. Прилича на ГМО в биовариант.    Но ще пиша друг път понеже сега ръцете ми са заети. 


Активен
Да виждаш е събитие на съзнанието, а не зрителна реакция.

kariani

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #647 -: 23-01-2014, 16:31:08 »

Тихия ,защо въобще ми постна да чета това ??? Аз  от години се храня здравословно ,направила съм много курсове на плодове , из чела съм много литература , забременях когато пожелахме със моя съпруг и организма ми беше в отлично здраве след години здравословно хранене ! Аз нямам проблем със зачеването ,аборти  ,бебето ми е в отлично здраве и се развива прекрасно ! Да не говоря за раждането ми което мина като по учебник ,бързо и леко .
Така,че не ме насочвай да чета неща които не са мой проблем !
« Последна редакция: 23-01-2014, 16:35:37 от kariani »
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #648 -: 23-01-2014, 16:38:16 »

Давам му по малко,опитвам се да го отбия но той много плаче :(
Тихия,кой е Л М. ? Не намирам .
Правела съм безброй курсове на плодове,ама за първи път имам жестоки киселини ,каращи ме да повръщам :( Какво е това чудо ,ще мине ли скоро ,ужасно е :(
A защо не продължиш да го кърмиш?
А колкото до киселините и повръщането - сигурно е някакво пречистване. Ако не се чувстваш много добре по-добре отложи плодуването. Започни с едно или двудневни гладувания като за начало.
След това можеш да ги увеличиш постепенно.
Активен

kariani

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #649 -: 23-01-2014, 19:53:50 »

Kalia , благодаря ти много за конкретните отговори и съветите  :love_026:
За кърменето,искам да го отбивам защото някъде бях чела ,че токсините като гладувам излизали и чрез кърмата. Не знам колко е вярно защото все пак мисля ,че към кърмата отиват отбраните полезни вещества, но знам ли. А и кърмата ми вече намаля драстично.
Искам да попитам някой ,ако знае защо започнах да имам болки в гърдите гърдите ? Не са ми напрегнати от кърма като преди и болката идва отвътре не отвън ,сякаш ме болят млечните канали  ???Особенно като се наведа или натисна има неприятна болка :(  Мисля си да не би вече като ми спира кърмата и да им идва в повече вакума който прави бебето ,но само догатки .
Активен

Роми

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #650 -: 23-01-2014, 22:42:26 »

Недей kariani, не му го причинявай. Та то с нищо не го е заслужило!

Знаеш, гърдите ти за него са самият извор на живота. Два топли фонтана с Божествен нектар! :Content_22:

При правилно провеждано гладуване и очистителни процедури, не само, че никакви токсини не могат да попаднат в кърмата, но тъкмо обратното - нейните хранителни качества се подобряват. А за извеждането на токсините от тялото разполагаме с мъдро устроени отделителни органи. Млечната жлеза не е такъв орган, затова в нея няма канали за извеждане на отпадни продукти.

Знам, че отстрани лесно се дават съвети, още повече от мъж. Но с какво ще замениш тази животворна храна, ако го отбиеш точно сега? С краве мляко? Истината е, че тъкмо кравето мляко е станало токсично и вредно - и за млади, и за стари. И то не поради несъвършенство на природата, а поради човешка алчност. Но това е друга тема.
« Последна редакция: 23-01-2014, 22:53:54 от Роми »
Активен

purelove

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #651 -: 23-01-2014, 22:53:29 »


[/color]
А за плуването какво мислите? Води се доста хармоничен спорт, с малко травми, някакви идеи или конкретна практика за подобряването му - имам предвид конкретна техника, която да посочиш, както пишеш за друсането на пети на Микулин?

Благодаря и поздрави!

:)
Ние сме водни обитатели и имаме много повече общо всъщност с представителите от морската/речна фауна, отколкото със сухопътните представители, които в големия си процент не обичат и се страхуват от водата.  Имаме много по-голямо генетично сходство с делфините, отколкото с маймуните. Водният начин на живот е развил у човека правата стойка и е придал точно този строеж на човешката фигура с тази анатония. В този смисъл според мен плуването не е само спорт, а витална функция.
Не потъваме във вода, нали ?  :) Анатомичните ни особености показват колко ефективно природата ни е подготвила за живот във водна среда. Би било глупаво да го пренебрегнем, след като човешкият вид  е Универсални пловец. А качествения състав на морската вода  е много близък до този на кръвната плазма при човека. Дали сме произлезли от делфиноподобните е само хипотеза. Но в биологията на моите убеждения е така. Затова избрах и родих сред делфини.  
« Последна редакция: 23-01-2014, 23:19:50 от Л.M. »
Активен

purelove

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #652 -: 23-01-2014, 23:18:51 »

Резултата в деветия месец беше 40 кг от горе  /90кг/ :Confus_3: Разбира се като родих веднага паднаха 10 кг ,но не съм и мърдала защото с кърмаче няма как да гладувам ,никакво време да спортувам ,да не говоря за безсънието което ми действа зле на метаболизма .


Точно този ти коментар анихилира здраволовния ти лайфстайл и ритуали от последните ти години!
Забременяла си и си наддала като по учебник ! Отткога  +40 кг отгоре се приема за здравословна практика ?
Никакво време да спортувам ?

Чуй сега какво ще ти кажа.. Имам 2 деца (бебета на 9 месеца). Мъжа ми работи денонощно. От два месеца и аз ходя на работа. Не прекарвам майчинството си вкъщи.. По отношение на тренировките - ходя на плуване с децата, тичам на пътеката вкъщи меджу 5 и 7 сутринта. Случвало ми се е да сучат докато аз вървя интензивно с 4 км/ч или правя лицеви опори, или йога. Кърмя докато шофирам, пазаря, чистя, работя. Гърдите ми са известни навсякъде - в парка, на стадиона, в мловете.
Всяко клякане, завъртане, протягане..  е Фитнес. Не е задължително непременно упражненията да се случват в залата. Не ти трябват уреди и екипировка ! Ако те интересува резултата -  изглеждам много по-добре в момента в сравнение с преди раждането. 41,4 кг съм и имам плочки  tooth Мъжа ми изобщо не разбира кога и как точно си гледам децата. Не съм го ангажирала с битовизми. Или СУЕТА - във вида аз обикалям фитнесите и вая фигура, той чисти вкъщи .. Въпрос на приоритети. Когато има желание, има и начин!

https://www.youtube.com/watch?v=8G1KDNDAT8g
https://www.youtube.com/watch?v=Eo0tEVeoExA
https://www.youtube.com/watch?v=-4Az2t6EiYY



Нали плодуваш ? С какво се различава режима ти от фрутерианството ? Нали има -ядство отзаде? Токсини се отделят в кърмата при сухо гладуване. Хидратирай редовно тялото си и кърми детето.
« Последна редакция: 23-01-2014, 23:24:34 от Л.M. »
Активен

kariani

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #653 -: 24-01-2014, 10:58:43 »

Л.М.
Цитат
Точно този ти коментар анихилира здраволовния ти лайфстайл и ритуали от последните ти години!
Забременяла си и си наддала като по учебник ! Отткога  +40 кг отгоре се приема за здравословна практика ?
Никакво време да спортувам ?
Мила Л.М. ,ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО КАКВО СЪМ ПИСАЛА,ПРЕДИ ДА ОТГОВАРЯШ ПОДИГРАВАТЕЛНО И САМО ХВАЛНО ! НИКЪДЕ НЕ СЪМ ПИСАЛА ,ЧЕ СЪМ НАДДАЛА КАТО ПО УЧЕБНИК,АКО НЕ СИ ПРОЧЕЛА ИМАХ ЗАБРАНА ОТ ЛЕКАРИТЕ ДА СПОРТУВАМ,НЕ СЪМ ПИСАЛА,ЧЕ НЯМАМ ВРЕМЕ ЗА СПОРТ ! ЗА МЕН БЕШЕ НАЙ-ВАЖНО ДА ЗАДЪРЖА ДЕТЕТО СИ И ЗА ПЪРВИ ПЪТ МИСЛЕХ ЗА НЕГО НЕ ЗА МЕН! ЕТО ОТ КЪДЕ МИ ДОЙДОХА КИЛОГРАМИТЕ ЗА 9 МЕСЕЦА ! НО ЯВНО ТИ ИМАШ НУЖДА ДА СЕ САМО ИЗТЪКНЕШ И ДА СИ НАВИРАШ ЖИВОТА СИ В НОСЪТ МИ БЕЗ ДА МЕ ИНТЕРЕСУВА,ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ПОДИГРАВКИТЕ ТИ КЪМ МЕН КОЕТО ГОВОРИ МНОГО ЩО ЗА ЧОВЕК СИ !НЕ ЗНАМ КАКВИ ПЛОЧКИ ИМАШ ,НО ОТ ТЕБЕ ЛЪХА НЕУДОВЛЕТВОРЕНОСТ ОТ ЖИВОТА И ЩОМ ГЛЕДАШ ВСЯЧЕСКИ НА ВСЯКЪДЕ ДА СЕ ИЗТЪКНЕШ КОЛКО "ПРЕКРАСНА СИ" ТО ЯВНО ИМА ВСЕ ОЩЕ КОМПЛЕКСИ КОИТО НЯМА КАК ДА ИЗТРИЕШ СЪС СПОРТ ИЛИ ГЛАДУВАНЕ /МОЖЕ ДА ОПИТАШ С ПЛАСТИЧНА ОПЕРАЦИЯ/!МЪЖЪТ ТИ С ПРАВО СЕ ЧУДИ КОГА СИ ГЛЕДАШ ДЕЦАТА /ТОЛКОЗ ГИ И ГЛЕДАШ ЯВНО/ ДА НЕ ГОВОРЯ,ЧЕ ПО ДУМИТЕ ТИ ЯВНО СИ ГО ПРЕВЪРНАЛА В ЧЕХЛЬО С ЕГОИЗМА СИ ДА СЕ ГРИЖИШ ЗА ТЕБ И МУ ВРЪЧВАШ ВСИЧКИ ДОМАКИНСКИ ЗАДАЧИ ДА ВЪРШИ ТОЙ /ГОРКИЯ /.
ЧУЙ СЕГА АЗ КАКВО ЩЕ ТИ КАЖА... НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА НИТО КОЯ СИ ,НИТО КАКЪВ ЖИВОТ ЖИВЕЕШ !!!
ВСЕКИ ЧОВЕК СИ Е ИНДИВИДУАЛЕН ОРГАНИЗЪМ ,ДА НЕ ГОВОРИМ ,ЧЕ ВСЯКА ЖЕНА  ИМА РАЗЛИЧНА БРЕМЕННОСТ ,А ВСЯКО БЕБЕ СИ Е С ХАРАКТЕРА !
АЗ НЕ СЕ ОБРЪЩАХ КЪМ ТЕБ ДА ТИ НАТРАПВАМ МНЕНИЕТО СИ И ДА ТИ ДАВАМ СЪВЕТИ,ТАКА ,ЧЕ ,АКО ОБИЧАШ И ТИ НЕ СИ НАТРАПВАЙ СВОИТЕ,СЛЕД КАТО НЕ СЪМ ТЕ ПИТАЛА !!!
Активен

kariani

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #654 -: 24-01-2014, 11:07:14 »

Роми ,благодаря ти много за отговора !   :love_026:
 Наистина се успокоих,че не вредя на детето си като го кърмя и гладувам ,за мен беше много важно някой да премахне притесненията ми ! Но така или иначе кърмата ми намаля драстично и го дохранвам с адаптирано мляко ( в никакъв случай животинско мляко ).
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #655 -: 24-01-2014, 11:38:43 »

kariani, правиш впечатление на недобре възпитано момиче... :pensif_29:
Да ти опиша моя опит.Малкия се роди преди 6 години.Родих го със секцио, след това-проблеми и кърмата ми постепенно намаля.На 3-тия месец изцяло беше на АМ. Тогава направих 7 дни-чисто водно гладуване и гледах сама детето. Не ми беше трудно,в предвид на това,че бях гладувала няколко пъти по 1 ден само. Това ми беше първото по-дълго гладуване.В резултат на това отслабнах доста,излекувах колит,невралгия и др,болежки.Оттогава си гладувам периодично,както гледам да не пропускам седмица.
П.С.А колкото до ЛМ - от нея може да се почерпи ОГРОМЕН опит.И бъди сигурна,че това,което пише е  истина.Между другото-мисля,че тя беше лекарка... ;)
Активен

kariani

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #656 -: 24-01-2014, 12:08:49 »

Искам да отбележа ,преди някой пак да си натрапи живота като "Л.М." ,че аз не съм крайна вегетарианка или суровоядка !
Както много мъдри хора са казали всеки човек си има своя формула за успех във всяка една сфера на живота си ,ако имаше една формула на успех за всички,то щяхме да сме еднакви,дори безлични!
От 14 години съм опитвала различни режими за хранене и спорт и си създадох свой начин на живот с който се чувствах най добре!
Бях 4 години вегетарианка ,5 години пълен веган  и 2 години суровоядка , гладувала съм безброй пъти на плодове ,дори 92 дни съм била само на диня ! От всички прекрасни режими отбрах най - доброто за моя организъм и така си съставих индивидуален режим на хранене с който се чувствах в синхрон със себе си !
Спортувала съм аеробика ,каланетика, йога ,фитнес , и от всички тези спортове отбрах това което помага на тялото ми да се чувства най- добре!
Всеки сам решава за себе си как иска да живее живота си и НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА СЪДИ ДРУГИТЕ ЗА НАЧИНА СИ НА ЖИВОТ !!!
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #657 -: 24-01-2014, 12:27:31 »

НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА СЪДИ ДРУГИТЕ ЗА НАЧИНА СИ НА ЖИВОТ !!![/color]
Да,  така е, права си, но мисля,че най-голямата ти грешка е тази, че искаш да спреш да кърмиш детето си. Има време и за гладолечение и за спорт. :Content_22:
Активен

kariani

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 12
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #658 -: 24-01-2014, 12:33:37 »

Kalia писах тук като си мислех ,че ще се подкрепяме докато правим режима си на хранене и не мислех,че някой ще ме критикува и ще ми се подиграва без да ме познава и без да знае през какво съм минала ! Щом някой ще си позволи да ми говори по този начин то и аз няма да остана длъжна ,пък дори и да означава,че съм не възпитана !
Ако "Л.М."  беше доброжелателна и доктор и искаше да ми помогне,защо не ми отговори на конкретните ми въпроси за гаденето и киселините като другите,а тръгна да се самохвали ,да се подиграва,да ми натрапва живота си и да ме съди ,без дори да знае през какво съм минала аз ???
Активен

purelove

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #659 -: 24-01-2014, 13:40:43 »

НЕ СЪМ ПИСАЛА,ЧЕ НЯМАМ ВРЕМЕ ЗА СПОРТ !
Цитат
....  започна като повечето бременни да ми се преяждат разни нещица които хич не са от полезните    Резултата в деветия месец беше 40 кг от горе  /90кг/  Разбира се като родих веднага паднаха 10 кг ,но не съм и мърдала защото с кърмаче няма как да гладувам ,никакво време да спортувам ,да не говоря за безсънието което ми действа зле на метаболизма .

Това, че същата е преяждала и самоотравяла с боклуци, няма нищо общо със спорта.

Не смятам да се занимавам с междуособици, в най-отрицателната им форма. Форумите са мини-общества с отворен вид дискусия, в които всеки може свободно и еднолично да изказва мнение и дискутира. БЕЗ ДА ГО ПИТАТ ИЛИ КАНЯТ ДА ДИСКУТИРА! Това не е лична кореспонденция, а Обществена такава. И все може да коментира.

Работата е по-сложна... И както винаги смисловото ядро не е в нападките. А в културата на Съвременния човек.  Няма да и връщам същата порция, "за да не и остана длъжна" или храня Егото. Имам по-интересни занимания в момента.
« Последна редакция: 24-01-2014, 13:42:47 от Л.M. »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.149 секунди с 23 запитвания.