Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Да гладуваме заедно  (Прочетена 320275 пъти)

purelove

  • Гост
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #320 -: 22-04-2012, 13:13:23 »

по принцип на водното по колко вода се пие на ден
Умножаваш изходните си килограми по средно 35 до 50 мл.  :Confus_3:
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #321 -: 24-04-2012, 15:16:13 »

Аз започвам от понеделник едно по-дългичко гладуване.Тази вечер ще направя пречистване на черния дроб, подготвям се цяла седмица.Дано се получи всичко както трябва :Content_22: :Content_22: :Content_22:
как върви гладуването?
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #322 -: 24-04-2012, 15:50:45 »

Ами никак засега tooth.Нямам килограми за по-дълго гладуване сега.Станах прекалено слаба и няма да мога да се справям със всекидневните си задължения (а те никак не са малко).Ще оставя дългото за есента,а сега си правя по 1 до 3 дни всяка седмица.Иначе прочистването на черния дроб протече нормално.При теб как е?Какво стана с колита?Обажда ли се?
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #323 -: 24-04-2012, 18:10:36 »

Ами никак засега tooth.Нямам килограми за по-дълго гладуване сега.Станах прекалено слаба и няма да мога да се справям със всекидневните си задължения (а те никак не са малко).Ще оставя дългото за есента,а сега си правя по 1 до 3 дни всяка седмица.Иначе прочистването на черния дроб протече нормално.При теб как е?Какво стана с колита?Обажда ли се?
Може да се каже, че почти и спомен не остана от колита :)
Активен

del4o

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #324 -: 26-04-2012, 12:05:33 »

Хахах, невероятно ,но факт! От морето ли, от сезона ли не знам , но продължавам 7 ми ден . Супер е усещането! След малко отивам с лодка по устието на Ропотамо, ако някой има път насам да ми се обади!:)) :sorcerer - emotloader: :weight_lift: :thankyou: :Content_22: :peperudi: :love_028: :angel: :love_006 - emotloader:
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #325 -: 26-04-2012, 13:03:28 »

А колко дни си предвидил да направиш?
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #326 -: 26-06-2012, 21:11:46 »

само аз ли гладувам бе  :surpris_22:

каскадно ...1 ден глад - 1 ядене, 2 дни глад - 2 ядене, 3 дни глад - 3 ядене, 4 дни глад ...сега съм на втория ден от тия 4 дни  :weight_lift:

засега нямам чак големи проблеми, но сякаш ми става по-трудно гладуването и почвам да се уморявам, затова няма да се изсилвам и след тия 4 дни спирам  :whistling2 - emotloader: нещо много ме тормози чувството да изям нещо и съм супер нервен, иде ми да пречукам всички покрай мен и едвам се сдържам да не си изкарам нервите върху някого....  :peperudi:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #327 -: 26-06-2012, 22:27:36 »

И аз гладувам хехе всъщност от два дни правя опити за сухо или поне водно....изкарвам цял ден и вечерта мъжа ми ми носи буркан пълен с черници и малини..как да устоя  :Confus_3: ...тази сутрин се събудих с нагласата за водно гладуване, влизам в кухнята и виждам на масата пакет с малки круши  :Appetit_17: и така...устоях до обяд, и обядвах с тях  :Confus_3:
харесва ми това каскадно гладуване...така е  по-леко, като знаеш че скоро ще хапнеш любимия плод, и за захранване не мислиш  :Content_22:
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #328 -: 26-06-2012, 23:17:20 »

ами аз исках по-дълго да го направя, ама засега и това стига да не се изсилвам ...след като мине малък период на плодове и зеленчуци, ще му мисля какво да направя тогава :) ако това каскадно гладуване ме е изчистило, може да почна следващото от 3 дни и да видя докъде ще стигна ...но има време  :bleh
инак те разбирам напълно, не е лесно да издържиш на изкушението, но не е невъзможно ...днеска почти всичко дето видях вкъщи ми идеше да го лапна, но се въздържах  :whistling2 - emotloader:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #329 -: 02-08-2012, 14:26:49 »

Има ли гладуващи в този пек? Вчера направих един ден на вода, но през нощта едвам оцелях. :surpris_22:На сутринта не знам как  се дотътрих до работата. :pensif_29:Трепереха ми всички мускули и едвам вървях.Дали е от топлото време?До сега не ми се беше случвало такова чудо. ???
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #330 -: 03-08-2012, 09:50:13 »

ами малко е трудно в жегата да ....аз сега съм почивка малко, ама почна поста и гледам засега да спазвам поста ...демек без месо и млечни, тъкмо да свикна с малко по-добър режим и в края на поста да речем може да направя някое и друго гладуване към 15ти, може за празника на варна да гладувам  tooth
Активен
"няма грешки, има само уроци"

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #331 -: 09-08-2012, 17:58:20 »

Kакви меса и млечни, бе Гарванчоооо! :surpris_22:
Добре, че има пости, че да се стегнеш
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #332 -: 14-08-2012, 13:58:15 »

Ще погладувам от утре, 10 дена на вода. Ще си пиша в тази тема. Или не, ще си направя дневник.
« Последна редакция: 14-08-2012, 14:01:56 от kati_na »
Активен

fabricia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #333 -: 14-08-2012, 20:28:20 »

И аз ще погладувам, ама септември.
Жегата не ми пречи, ама искам да се разкарат тия дини от погледа ми.
  :Content_4 - emotloader:
Активен

purelove

  • Гост
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #334 -: 14-08-2012, 21:09:00 »

Имам леки съмнения/противоречия около опоменатите в литературата "нормални" граници на концентрация на глюкозата в кръвта по време на гладуване. Интересно ми е какви цифри ще предложите за стойностите й? Какъв е индексът на вашата кръвна захар при гладуване ?
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #335 -: 15-08-2012, 08:44:07 »

10 дена си е сериозно начинание Kati_na. Желая ти успех. Аз изкарах едно 36 часово и едно 24 сухо гладуване в интервал през ден ама нещо не ми се занимаваше повече. Имам някакъв възпален лимфен възел, който не се повлия особено. Сега смуча таблетки разни.
Успех
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #336 -: 15-08-2012, 12:17:50 »

 kati_na, успех ти желая.Топлото време май вече си отива и няма да ти е толкова трудно.Ще се опитам и аз да се включа с едно по-дълго гладуване през септември, че ми изгоря джигера в тая жега. :Confus_3:
Активен

fabricia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #337 -: 03-09-2012, 15:17:06 »

Къде се изпокрихте, гладува ли някой или всички са на гроздето? :Content_4 - emotloader:

Аз съм четвърти ден на вода, мисля 10 да изкарам, но да видим докъде ще ми стигнат силите, че с това малкото диване през деня ми е доста трудно.

Интересно, както и при миналия път 10 дни на вода, глад не усещам, обаче отпадналост - доста.

Този път обаче го направих по-добре - сутринта на първия ден си прочистих стомаха, червата с английска сол и всичко излезе, накрая беше само чиста водичка. Като резултат детоксикацията започна много по-рано от предния път, когато въобще не направих прочистване и усетих дискомфорт чак на третия ден, а сега още в края на първия. Ама тогава предполагам първите два дни се е обработвала храната от последния ден преди гладуването.
Всъщност исках да направя шанката и после клизма, обаче не знам защо се отказах... :surpris_23: ???
Следващият път с тях:)

След гладуването мисля да продължа с 20 дни или месец на ябълки и грозде...или може би само ябълки...ама яд ме е, че сега точно е гроздето и така го обичам... :whistling2 - emotloader:
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #338 -: 04-09-2012, 08:47:06 »

Здравейте!
Ееее, най-накрая се раздвижихме. Ами аз си правя единия ден седмично на вода или сухо гладуване, но сега се подготвям за по-дългичко. Лошото е, че нямам килограми и сега даже като правя един ден нещо адски ме боли главата - сигурно е oт топлото време или от ниско кръвно - не знам.
Fabricia, ти как си с теглото? Добре, че ме подсети и аз да пия чай от сена, когато започна дългото гладуване. :flowers2:

Активен

fabricia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #339 -: 04-09-2012, 15:13:41 »

Калиа, висока съм 165, тежа 60 кг, нормално телосложение, но се чувствам по-добре, ако съм малко по-малко. Тъй че...идва ми идеално. По принцип и аз имам ниско кръвно, а освен това за капак ми и дойде и честно казано доста като парцал се чувствам. Пети ден. Ще видим. Болни амбиции нямам. Както дойде. Много по-важно ми е да не припадна посред улицата с детето или да мога да се погрижа качествено за него, отколкото да съм заковала точно 10 дни. Но сега следват и почивни и се надявам да имам повече помощ, тъй че може би ще успея. Препъни камък са ми единствено ангажиментите покрай детето.
Добре си решила със сената и на мене това ми беше първия вариант, обаче четох, че боли корем от нея, била силна билка, а не съм я пила до сега и реших да си заложа на английската сол. :flowers2:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.104 секунди с 23 запитвания.