Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Да гладуваме заедно  (Прочетена 320262 пъти)

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #280 -: 01-04-2012, 10:10:38 »

не е ли по-добре без снимки точно в тази тема поне, а? верно е, че спрях гладуването вчера, но принципно докато гладувам не обичам да гледам такива неща, че ми се разтичат леко лигите :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #281 -: 01-04-2012, 10:17:37 »

Ок  :peperudi: . Все пак е тема за гладуването и ще се съобразя с това  :flowers2:.
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #282 -: 01-04-2012, 10:37:45 »

благодаря ти  :whistling2 - emotloader:
просто си казвай какво ядеш и пиеш без да прилагаш снимки.. тях може по другите раздели на форума да си ги пускаш, примерно ако си имаш дневник там може  :love_026:
въпреки че ако ме подкупиш с подобен портокалов фреш може и да размисля и да ти разреша и тук да пускаш снимки, когато аз не гладувам  tooth
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #283 -: 01-04-2012, 11:52:17 »

хора, недейте да гладувате, май ще влизам в болница - след малко заминавам, стискайте ми палци, нещо тотално се обърка  :surpris_22:
който е казал, че гладуването е опасно за живота и че е твърде крайно е бил прав!!!
Активен
"няма грешки, има само уроци"

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #284 -: 01-04-2012, 12:46:48 »

хора, недейте да гладувате, май ще влизам в болница - след малко заминавам, стискайте ми палци, нещо тотално се обърка  :surpris_22:
който е казал, че гладуването е опасно за живота и че е твърде крайно е бил прав!!!
Гарванчо, какво се случи? Стискаме ти палци. А ти чети бе човек http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=3685.0  Преди време пуснах таз тема и половината форум скокна срещу мен. Аз затова сега гладувам премерено. Първо ден, после два... Така знам с какви сили разполагам. Пиши какво се случава с теб. Успех
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #285 -: 01-04-2012, 13:09:04 »

хахах, нищо ми няма.... нали е 1 април и викам да вкарам малко черен хумор... нали съм черен гарван все пак, да оправдая името  :whistling2 - emotloader:
благодаря ти за загрижеността, макар и просто, че се пошегувах  :sorcerer - emotloader:

инак от вчера съм изял един опарен домат във вода, 3 ябълки, 2 моркова, изпил съ 3 лимонови сока от 5 лимона с мед ...засега още ми е кофти де, ама предполагам трябва да се върне алкалния ми баланс докато се почувствам по-добре, а това вероятно ще се случи след още 2-3 дни  :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

sunflower8

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #286 -: 01-04-2012, 13:15:04 »

черен гарван!!! не се шегувай с такива неща!!!
аз иначе днес ден 3 се чуствам идеално много по-добре от вчера, забелязах че като се движа поне малко ми е много по-добре (малко йога-слънчевия поздрав, разни елементарни неща и така, но просто без лежане)
шега не шега, според мен дългите гладувания на вода трябва да се наблюдават от лекар аз съм на това мнение!
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #287 -: 01-04-2012, 13:35:49 »

добре де, извинявам се  :fluretaa:

ми, то целта да гладуваш не е ли, за да не ходиш на лекар? какво ще стане иначе - ти ще идеш на лекар да те наблюдава, той ще почне да ти опява да спираш гладуването и разни такива... ако нямаш някакви сериозни болести защо да ходиш на лекар? виж, ако вземаш хапчета примерно - тогава може  :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #288 -: 01-04-2012, 13:56:18 »

Наистина не се шегувай с тия неща бе човек. Все пак се радвам че си добре. Уцелил си времето да покажеш, че си духовит, но не и мястото и начина.
« Последна редакция: 01-04-2012, 14:10:41 от DeNiro »
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #289 -: 01-04-2012, 16:31:50 »

Гарване, и аз ти се вързах...  >:(
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #290 -: 01-04-2012, 19:40:53 »

добре де... знам, че беше тъпичко, ама това ми хрумна и ако не го бях направил щеше да ме гложди после  :Confus_3: :Confus_3:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

sunflower8

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #291 -: 01-04-2012, 20:00:10 »

хубаво простихме ти  tooth
Честит празник на всички! Смехът е здраве!  :Content_22:
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #292 -: 02-04-2012, 06:06:51 »

Днес започвам едно по-дълго "Великденско гладуване" на вода.Трябва да се прочистя в синхрон с великденския пост. :angel:Дано да нямам много работа тия дни.И дано не свалям много кг, защото не са ми много вече. :whistling2 - emotloader:Колита пак започна да се обажда, но сега ще му видя сметката. :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3:
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #293 -: 02-04-2012, 08:16:19 »

Днес ми е втори ден захранване, ще изям 1 зелена ябълка и ще изпия 1.5 л топла водичка. От утре ще почна със зеленчуци, т.е. ще си настържа 1-2 моркова.

Успешна седмица на всички :) . И дано да е по-топлааа... аз само това искам :) .
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #294 -: 02-04-2012, 15:22:41 »

Днес започвам едно по-дълго "Великденско гладуване" на вода.Трябва да се прочистя в синхрон с великденския пост. :angel:Дано да нямам много работа тия дни.И дано не свалям много кг, защото не са ми много вече. :whistling2 - emotloader:Колита пак започна да се обажда, но сега ще му видя сметката. :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3:
Като отвори дума за колита да потвърдя че от него няма и следа. Не мога да си обясня как нещо което ме мъчи почти половин година се оправи от 4 дни глад. Гладуването може да направи революция в медицината. Толкоз ли чак са слепи и заспали тез доктори че да не виждат очевадното?!
Активен

purelove

  • Гост
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #295 -: 03-04-2012, 07:57:46 »

Като отвори дума за колита да потвърдя че от него няма и следа. Не мога да си обясня как нещо което ме мъчи почти половин година се оправи от 4 дни глад. Гладуването може да направи революция в медицината. Толкоз ли чак са слепи и заспали тез доктори че да не виждат очевадното?!

Ето го и последващия ефект от "дефектите" на гладуването   :Confus_3: (Резултата от 1-2 дневно гладуване едвали щеше да е същия  :bleh) Поздрави  :Content_14: :flowers2:
Активен

bobynka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
  • МАМА НА ПРИНЦ
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #296 -: 04-04-2012, 15:47:21 »

Добър ден !
Преди малко попаднах  на  страница където се дискутираше лечебното гладуване  и със последният пост  ме препрати във този форум .Та  реших  , че след като преди 3 г спрях  цигарите и качих  някои друго кило  да погладувам и аз :)
Надявам се да ме приемете  във  темичката  си  :)))
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #297 -: 05-04-2012, 07:06:58 »

Ами хубаво си направила.Освен, че се свалят килограми гладуването е и здравословно :D, което май е по-важното :Content_22:.Гладувала ли си досега? Ако не си трябва да започнеш с по 1-2 дена на седмица и като "понатрупаш стаж" да се пробваш и на по-дълги разстояния.Желая ти успех в начинанието :Content_14:
Активен

bobynka

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 7
  • МАМА НА ПРИНЦ
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #298 -: 05-04-2012, 09:51:14 »

Ами  не съм освен , ако не се смята  , че  "забравям" да ям  и мога месеци на ред  да си  карам   така ,но  лошото при мен е , че "забравям" и да поемам и течности .
Та  като начинаеща дано ме изтраете със глупавите ми въпроси :) и като за начало само  по 0,800 гр  на ден плодове ли  трябва  да се изяжда .(така  четох ).Не може ли  тези плодове да се заменят със зеленчуци ?и  ако може със кой ?И какъв чай  е добре да се пие ? :flowers2:
Активен

sunflower8

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 25
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #299 -: 05-04-2012, 10:27:41 »

Здравей, bobynka! Щом искаш да правиш плодово-чаения режим бих те посъветвала да попрочетеш малко от книгата на Лидия Ковачева ( http://www.spiralata.net/kn_bul/le4glad.zip ). Не бих те съветвала да си променяш някакви неща като заменяне с зеленчуци и т.н., т.е. всеки сам си решава за себе си, но аз лично предпочитам да се придържам към вече утвърдени практики (още повече за начинаещ!). Също така от първостепенна важност е захранването!! Ако не го направиш както трябва може да си навлечеш сериозни проблеми. А колкото до отслабването, лично аз отслабнах доста и при захранването. Всички тези неща са изписани надълго и широко във форума чети чети чети :) и успех!  :Cherries :Appetit_4:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.071 секунди с 23 запитвания.