Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Да гладуваме заедно  (Прочетена 320232 пъти)

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Ден 8
« Отговор #220 -: 27-03-2012, 08:22:36 »

Влизам в ден 8-ми. Продължава да не ми е отпаднало. Единственото гадно нещо при мен е студа. Тази нощ пак ми беше много студено. А сега съм на работа, стоя си с дебелото палтенце и още не съм си свалила ръкавиците. Студено ми е. Сякаш тялото ми под кожата е парче лед. Точно такова го усещам. Знам, че чаша топло чайче би могло да ме сгрее, но чайове не пия. Стриктна съм. Само вода. Сега ще пия топла водичка, но това няма да разстопи ледовете.
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #221 -: 27-03-2012, 10:02:13 »

И аз да се похваля, че съм в трети ден. Имах някаква криза сутринта, беше ми леко отпаднало и притеснено, предполагам заради самата нагласа, че третият ден ми е труден, но ги преодолях и сега съм, ОК. Най-важното...изчезнаха ми проблемите в корема на 100%. Чак не ми се вярва. Няколко месеца ме мъчиха и изведнъж ги няма, макар и да не съм убеден, че е от глада, защото от началото на гладуването пия и Цитросепт. Ще се опитам поне до утре сутринта да продължа, за повече съм убеден, че няма да имам сили.
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #222 -: 27-03-2012, 10:33:52 »

Бъди сигурен 100%, че е от гладуването.Между другото ако гладуваш само на вода,изчистването едва сега започва (3-ти,4-ти ден).Започва да се чисти дебелото черво,като се изхвърля много слуз и фекални камъни.
Активен

fabricia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #223 -: 27-03-2012, 12:30:34 »

ДеНиро и аз мисля, че е точно от гладуването! Ти колко дни мислиш да изкараш?
Моят ден седми минава спокойно, защото си лежа. Успях да уредя таткото да вземе детето, иначе ми идва наистина в повече с две и половина годишно диване, с което излизаме в 10 и се прибираме в 5.
Студът и аз го усещам, най-вече вчера и днес, заради този ужасен вятър, по принцип не мога да понасям вятър.
А иначе гладна не съм, но отпаднала - определено.
Има и нещо друго, което много ме озадачава - от както съм започнала гладуването не съм ходила по голяма нужда. :surpris_23:
Какво ли значи това? Мислех да направя една клизма на първия ден, после оставих за втория, после си казах - я да оставя нещата на естественото им развитие да видя какво ще се случи...и...ето... :surpris_23:
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #224 -: 27-03-2012, 12:50:35 »

Ако гладуването ти е само на вода е належащо да направиш клизма.Аз правя всяка вечер,иначе се чувствам много отпаднала.Ако гладуването е водно в организма се натрупват токсини от пречистването и те трябва да се изведат оттам по някъкъв начин.В книгите за гладуване съм чела,че може да настъпи смоотравяне на организма.Но при теб нещата може да протичат по друг начин,който ще ми бъде интересно да науча! :Content_14:
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #225 -: 27-03-2012, 12:59:19 »

А защо само на мене не ми е отпаднало? Тоест всичко ежедневно го върша без проблем. Ходя на работа, прибирам се, не ми се вие свят, клизми не си правя (дори не знам как се правят и не искам да научавам), само дето примерно веднага си губя силите като трябва да изкача 1 етаж стълби. Може би как върви самото гладуване има пряко отношение с килограмите от които започва гладуването. Аз в момента съм 77.5 кг и съм висока 173 см. Усещам как тялото ми се храни от запасите мазнина. Всяка сутрин съм по-слаба и по-стегната. Може би затова и не ми е отпаднало. Ако ми беше лошо или отпаднало нямаше да стигна до ден 8, но ето че ден 7 и 8 са едни от най-леките ми дни.

Само тоя студ да го нямаше. Той е в мен :bleh.
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #226 -: 27-03-2012, 13:01:43 »

Четох и в дневника на бра, докато е гладувал 14 дни и на него му е било отпаднало и едвам е ходил до магазина. Ама той е слаб като килограми, сигурно затова.
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #227 -: 27-03-2012, 13:04:32 »

Но пък от друга страна purelove е слабичка, а има енергия и се движи много...  :pensif_29: и десетте дни глад са й минали без проблем... а даже смята да направи 20  :Content_22: .
Активен

fabricia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #228 -: 27-03-2012, 13:46:45 »

Наистина е много индивидуално. Аз съм слаба, но не мисля, че заради това ми е отпаднало.
Наистина ме притеснява това неходене до тоалетната. Ще бягам да направя една клизма.
Кати-на - с и без гладуване, клизмите са полезно нещо, според мене. Другият вариант е йога техниката за изчистване на дебелото черво, но тя изисква повече време. Описана е тук в сайта от Мер, на мене ми я е показвал моя йога учител, в краткия вариант от три повторения. Дългият включвал четиринайсет такива. :Content_4 - emotloader:
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #229 -: 27-03-2012, 14:06:08 »

И аз съм 173 см,kati_na,но след последното гладуване останах 60 кг и сега като гладувам ми е доста замаено.
Активен

fabricia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #230 -: 27-03-2012, 14:23:03 »

Направих 5 поредни с топла вода...нищо не излезе. :surpris_23:
Досега винаги ако е имало нещо, най-късно при втората-третата е излизало.
Не знам. :surpris_23:

Да, и на мене ми е точно някакво замаяно. Иначе отпадналостта не ме притеснява чак толкова, защото не стоя да си лежа и да си почивам, а постоянно тичам след детето, това и без да гладувам си е голямо изтощение, не е като да седя в офис на едно място или нещо такова. Сещам се, че и Пол Брег си казва, че при гладуване трябва режим на легло.
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #231 -: 27-03-2012, 14:26:26 »

С дете си е доста трудно.На колко годинки е твоето.Аз направих 7 дни гладуване,когато малкия беше на 3 месеца.Не беше лесно наистина.А сега работя в офис и мога да си изкарам и цял месец в седяне и дремане(само да не чуе шефа,че.... )tooth
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #232 -: 27-03-2012, 14:43:28 »

ДеНиро и аз мисля, че е точно от гладуването! Ти колко дни мислиш да изкараш?
Моят ден седми минава спокойно, защото си лежа. Успях да уредя таткото да вземе детето, иначе ми идва наистина в повече с две и половина годишно диване, с което излизаме в 10 и се прибираме в 5.
Студът и аз го усещам, най-вече вчера и днес, заради този ужасен вятър, по принцип не мога да понасям вятър.
А иначе гладна не съм, но отпаднала - определено.
Има и нещо друго, което много ме озадачава - от както съм започнала гладуването не съм ходила по голяма нужда. :surpris_23:
Какво ли значи това? Мислех да направя една клизма на първия ден, после оставих за втория, после си казах - я да оставя нещата на естественото им развитие да видя какво ще се случи...и...ето... :surpris_23:
Ами 3 дни, за повече сили нямам, въпреки, че от сутринта насам съм изпълнен с енергия. В това което ти казва Калиа има логика. И на мен с ами чужди тия клизми, но е логично че отровите трябва да се извеждат от организма.
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #233 -: 27-03-2012, 14:57:21 »

Ами тогава пробвай със сухо гладуване-не се правят клизми.Изчистването е 2 пъти по-бързо от гладуването на вода.Но си е доста опасно начинание. :surpris_23:
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #234 -: 27-03-2012, 15:18:25 »

И аз съм 173 см,kati_na,но след последното гладуване останах 60 кг и сега като гладувам ми е доста замаено.

А от колко килограма тръгна?
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #235 -: 27-03-2012, 15:23:01 »

От 70.
Активен

kati_na

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 192
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #236 -: 27-03-2012, 15:30:42 »

Колко дни ти беше тогавашното гладуване?
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #237 -: 27-03-2012, 15:48:28 »

20 dni
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #238 -: 27-03-2012, 15:53:52 »

20 dni
само на вода ли или по Лидия Ковачева?
Активен

fabricia

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 64
Re:Да гладуваме заедно
« Отговор #239 -: 27-03-2012, 19:46:04 »

Детето е на две години и 7 месеца, пълно диване. Не спи наобяд, от сутрин до вечер сме навън.

ДеНиро, напротив, аз съм на "ти" с клизмите, не е да не ги долюбвам, просто си мислех да оставя нещата на естествения ми ход, без външна намеса. Писах вече, че и направих клизми, но нищо не излезе.

Катина
, ти как мислиш да се захранваш?
Аз съм решила първи ден със сок от моркови сутринта, вечерта краставица.
На следващия ден сутринта пак сок от морков, по обяд плод, вечерта зеленчук пак.
На третия ден плодове и салатка само от зеленчуци.
На четвъртия ден - плодове и салатки с вече поръсени семена.
На петия ден - включвам и ядките и това е. Аз общо взето това ям.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.083 секунди с 23 запитвания.