Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Абе какво стана с гаджетата веганки и вегетарианки ?  (Прочетена 22341 пъти)

Mемория

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148

Да ме прощаваш, Злояд, но причините, които изброяваш да не използваш сайта, звучат като търсени поводи да не го правиш. Нали когато има желание, има и начин? Колко му е да си създаде човек нова регистрация с нова снимка? Като не можеш да видиш кой се е поинтересувал от теб, ти се поинтересувай от някого. А това, което хората са описали, че търсят, е само в най-общи линии ориентировъчно. Ето, аз ще си призная, че също бях там с най-строги изисквания да ми пишат само връстници. Обаче как да не направиш изключение като откриеш някой изумителен?
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

beelee, ти просто си уцелила 6 ца от тотото , твоето е едно на един милион....

Какво само го цитирате тоя Елмаз? той е бита карта. И аз имам регистрация в него от 6 години, но поне от 3 не съм влизал и не си правя труда да отварям мейлите...

titan е отговорил на въпроса ти вместо мен - затова го цитирам, щото е пълно със скрап и аз наистина ударих джакпота...

...момичетата търсят момчета, които тежат поне 75 кила (няма как вегетарианец да отговори на това условие) и второ сайта се беше бъгнал и нямаше как да разбера кой ми е разглеждал профила без да пратя SMS...
Не всички момичета търсят едри, нито пък всички вегани са кльощави :) Ние с мъжо и това опровергахме :Р
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246


titan е отговорил на въпроса ти вместо мен - затова го цитирам, щото е пълно със скрап и аз наистина ударих джакпота...


Скрап ? Доста силна дума, сигурно имаш причина да я използваш. Може би просто са хора, търсещи други неща в живота :).
Активен

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258

елмаз ли е най-вървежният сайт,аз мислех,че е фейсбук tooth
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Добре де - колко от тези вегетарианци дето тежат 75 кила са тип вата и от колко време са вегетарианци, защото това лято стават 19 години откакто спрях месото. Отделно практикуването на йога премахва всичко излишно от тялото.

Да ме прощаваш, Злояд, но причините, които изброяваш да не използваш сайта, звучат като търсени поводи да не го правиш. Нали когато има желание, има и начин? Колко му е да си създаде човек нова регистрация с нова снимка? Като не можеш да видиш кой се е поинтересувал от теб, ти се поинтересувай от някого.
Не ми трябва да имам нищо общо с елмаза. Има и по-добри сайтове за запознанства от него. Просто не си струва да инвестирам свободното си време да търся точно там или да се зарибя с GSM само за да пращам SMS-и на разни сайтове и телевизионни предавания, защото и без това няма да го изнасям от в къщи (няма с кой да приказвам).



titan е отговорил на въпроса ти вместо мен - затова го цитирам, щото е пълно със скрап и аз наистина ударих джакпота...


Скрап ? Доста силна дума, сигурно имаш причина да я използваш. Може би просто са хора, търсещи други неща в живота :).

Напротив - смятам, че няма достатъчно силна дума за да опише ситуацията там. Направо съм отвратен от общноста, която е там. Докато можеше да се види кой ти е разглеждал профила 80% бяха мъже дето гледаха да си изплагиатстват описанието или обратни а останалите бяха палави перверзни лелички (разведени или с деца).
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

А, момент, за дошите не съм споменавала нищо :Р  tooth Определено си падам по релефни, стройни мъже, ако това има значение. Не мога да си представя до себе си мъж с ръце като наденици  :weight_lift:

На мен там ми пишеха основно хора с ценности силикон, мерцедеси и ланци или високо-интелигентни и образовани eргени над 40-така. Бях написала, че имам интереси в сферата на свещената геометрия и тогава ми се включи човек, с претенции за буден и осъзнат, който много нелицеприятно ме убеди, че аз не разбирам какво значи това и да взема да спра да се правя на какато не съм. И това човек, който търси половинката си, каквато потенциално мога да бъда аз, заради общите ни интереси.
Да, скрап е слаба дума. Малко са тия, дето се увличат по "здравословен живот, хардкор и щанги", а ако ги има, обикновено са толкова анти-глобалисти, че не са изградили нищо в живота си. Трудно е да се намери комбинацията, която търся, но пък аз не свалих критерия за сметка на това.

Желая успех на всички, щото става все по-трудно да се намери 'нормален' човек. Пожелавам ви го :)
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589

Ехеее! То се оказа много боклук навсякъде  tooth  Ама хора вие като ходите по улицата нали срещате всякакви дето ви гледат! Защо си мислите че в елмаз или фейсбук ще ви погледне само най-правилния човек. Е това е целта - разриваш боклука и намираш най-красивото цвете!  пък и аз съм била регистрирана в елмаз. верно, че имаше много шантави предложения, но тук-таме се срещаше и нещо святно. От там се запознах с любимия- вече 8 години сме заедно  :Content_22:
Активен
Намасте :)

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246

Ясно, Вие определята като 'Скрап' , хората, които не ви допадат или не изпълняват критериите ви.
Активен

LaGorda

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54

Ами правете си повече срещи! Трябва да се популяризира тази общост, да се запознават хората, а покрай тях и нови да идват, а не да седим в Елмаз и да чакаме някой да ни намери.
Активен
Beyond happiness and unhappiness there is peace.

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

Супер идея! Титане, защо не организираш една сурова среща? Обвьрзаните ще разменят рецепти а свободните- моб. номера!
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

С удоволствие бих дружил с жена слънцеядка.  Спестява се много време и доста средства за ресторанти и може да се премине към занимания на открито.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Супер идея! Титане, защо не организираш една сурова среща? Обвьрзаните ще разменят рецепти а свободните- моб. номера!

Ами добре , ще организирам скоро тук една вганска среща , само малко да се затопли и д аняма дъждове , момите трябва да носят вегански баници , да се оценят и по способности .
Активен

کђụ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
    • Facebook

titan, пречи ти не пречи, аз съм моногамна, сори :D
Активен
Be the change you want to see in the world

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

E аз като те открадна ти пак си бъди моногамна, даже още по хубаво :)))
Активен

کђụ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
    • Facebook

Аа не, не се давам :D ще се съпротивлявам със зъби и нокти :D
Активен
Be the change you want to see in the world

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743

свободен съм.... 24г. от Варна.... някоя кака ако ме иска, да пише лично  :bleh
Активен
"няма грешки, има само уроци"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743

...обаче не минавам заветните 75кг ...бях 85-90 преди 2-3 месеца, ама сега с тия гладувания и щуротии... в момента съм към 70 кг и ми остават още 12 дни черешов режим, дано не се стопя прекалено много  :whistling2 - emotloader:

ако готвиш вкусно, обещавам да кача няколко килца  :essen:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Люба

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155

И аз съм свободнаааа  :peperudi:
Ама не мога да правя баници и съм доста откачена :surpris_23:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Добре, молби за членство във вегетарианско-веганския клуб за запознанства при мен , всеки да се опише , вегетарианец ли е , веган ли е , къпе ли се , не се ли къпе , мие ли си зъбите , не го ли прави , за да няма после недоразумения.
Аз ще организирам една среща тук в София при първа възможност . Ще избера място , а времето ще определим с гласуване. Всички , които се чувстват свободни и искад да намерят себеподобни са поканени на мероприятието.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.15 секунди с 23 запитвания.