Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Желен  (Прочетена 4397 пъти)

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Желен
« -: 31-05-2011, 16:09:59 »

Приятели, някой ходил ли е във фермта в Желен? Какви са ви впечатленията?
Ще се радвам да получа някакво мнение от тук. Четох по други форуми, но ми се ще и вашето мнение да чуя   :whistling2 - emotloader:
Активен
Намасте :)

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем
Re:Желен
« Отговор #1 -: 04-06-2011, 11:56:22 »

В Желен бях не във фермата на Филип, а при Даниел - там има 2 малки къщички с типи и 2 постоянни палатки. Правят разни неща от време на време, сега сигурно е с доста нововъведения от предишни проекти. Природата е красива и дива. Фермата на Филип е може би на час пеша от там.
Активен
Духът владее материята!

axim

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Желен
« Отговор #2 -: 08-12-2011, 19:32:34 »

Преди да се роди синът доста често ходехме при Филип от Тринога.В желен са се сгушили няколко еко ферми и проекти.При Дани е по скоро за медитация и отмора.При Филип си има яко бачкане стига да искаш.Коне ,кучета.....Също така можеш да посетиш и Ян и Катрин те са под Филип и също се занимават с перма култури.Само се пази от гъсока.....хахаххахахаххахаххаха.Ако се интересуваш повече търси стреницата на ТРинога и на Улф или по скоро дигаи си раницата и на пролет с песен ела да удариш по една ръка... :flowers2:
Активен
ИСТИНАТА ОСВОБОЖДАВА


Човекът е ангел с едно крило. Ако хората не се прегърнат, няма да полетят…”

                                                                                                                                    Диоген

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Желен
« Отговор #3 -: 08-12-2011, 21:03:19 »

Аз също веднъж ходих в Тринога при Филип , но така и не видях градините , в които реално си произвеждат храната , Ти като си ходил там какво си работил , помагал ?
Активен

Spanaka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 152
Re:Желен
« Отговор #4 -: 09-01-2012, 20:40:44 »

и аз съм ходил и при Филип и при Даниел! Всъщност доколкото знам в Желен има 6-7 как да ги река...сдружения! Познаваме се с Филип - готин е! Но аз не разбирам много от биоземеделие и незнам за градините...бачкам там по строителните работи: навеси, огради, камини, маси, пейки...
« Последна редакция: 09-01-2012, 20:42:47 от Spanaka »
Активен
Моралът в поведението, започва с морал в храненето!

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589
Re:Желен
« Отговор #5 -: 10-01-2012, 20:48:48 »

въпроса за това какво си работил при Филип не е към мен, но смятам, че мога да се включа. аз бях там през изминалото лято една седмица. видях зеленчуковата градина и овошната градина. даже се хранихме от тази градина. а за работата - който каквото има интерес това работи. сутрин Филип написва на таблото какво има за вършене през деня и се разделяхме на групички. аз лично оправях кошерите, шкурене, боядисване; после се оказа че няма кой да готви и представете си, аз суровоядеца станах глания готвач на работниците. това ми отнемаше цялото време, защото да се хранят 15 души три пъти дневно си е къртовски труд. други от нашата група измазваха стените на къщата, други оправяха коловете за боба и какви ли не други задачки. въобще не си мислете че като отидете там ще умрете от скука. работа има много. на мин лично градината на Ян и Картин ми се видя доста по-подредена. По повод да условията за спане  - ние спахме в едно типи, което е монтирано на поляна до фермата. Не се колебайте да отидете там! Или в някоя друга ферма :)
Активен
Намасте :)

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Желен
« Отговор #6 -: 11-01-2012, 11:15:24 »

и аз съм ходил и при Филип и при Даниел! Всъщност доколкото знам в Желен има 6-7 как да ги река...сдружения! Познаваме се с Филип - готин е! Но аз не разбирам много от биоземеделие и незнам за градините...бачкам там по строителните работи: навеси, огради, камини, маси, пейки...


 :kisss:Леле,леле...аз от кога търся такива майстори.Млади, яки, оправни...пък и с мерак.В нашето жио-био нема животни.Има само баир,мотика,лопата о йощ неколко яки фитнес уреда за разнообразяване!!!
   Да не забравя..има хамак,пейка-люлка, кьошк(веранда),  кладенец за разхлаждане.Ето цъкай тука във фвйсбука  -http://www.facebook.com/profile.php?id=1777284534&sk=photos
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Желен
« Отговор #7 -: 11-01-2012, 13:45:13 »

Дарби , аз пообиколих доста и не видях никакви градини , освен една смешна с няколко зеленчука в нея. Тази , от която сте яли колко голяма е била и къде се намираше ?
Активен

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Желен
« Отговор #8 -: 11-01-2012, 19:34:27 »

прочетох 'Желан' и последното мнение видях,че е на титан и си помислих,че пак се е почнало с фенките tooth
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Желен
« Отговор #9 -: 11-01-2012, 21:07:46 »

Ааахахахахаха , те фенките са за вас , аз съм женен на практика :)) НАли вие все се оплаквате ,че нямало подходящи за вас ?
Активен
 

Страницата е създадена за 0.206 секунди с 22 запитвания.