Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Гледайте утре Бат Бенато в "На кафе" с Гала  (Прочетена 18151 пъти)

Atanassia

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 169

Бенато,верно ли жена ти преподава йога на малки деца??? Къде,кога???? Разкажи ми всичко.
Активен

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258

арабин християнин/атеист>>>>мюсюлманин без значение от етнос
определено има огромна разлика,не мога да си обясня защо,тоест мога,но това е лично мнение без доказателства и ще е малко ала-бала,но мюсюлманите нямат място в европа или поне в моя квартал,всички останали са добре дошли :Confus_3:
Активен

Atanassia

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 169

Точно!!! :Content_14:
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог

...но мюсюлманите нямат място в европа или поне в моя квартал...

Още малко и Волен Сидеров ще цитираш.  >:( :police:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258

нищо общо,аз за това и подчертах араби,тях най-често ги свързват с мюсюлманството и в българия като цяло араби=цигани=турци=мюсюлмани.аз съм живял достатъчно дълго и в близост и с 4те изброени,за да мога да дам обективно мнение от личния си живот,без да пропагандирам нещо или да се удрям в гърдите.далеч съм от слепия шовинизъм и комерсиализъм на волен сидеров.вегетарианците като цяло сте много толерантни към различните и малцинствата,защото вие виждате себе си в тях-неразбрани и неприети от масата.както някой незапознат сочи с пръст теб и казва 'тревопасно',така и ти сочиш мен и казваш 'волен',коне с капаци като патрашкова би казала същото като теб.
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог

Абе ти вместо да ми разтягаш локуми за "Вие, вегетарианците" и това какво би казала Патрашкова, си прочети пак предното изказване и ми кажи дали не е шовинистко.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

какво лошо има в шовинизма . Христо , моля те ,  сподели твоите възгледи
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614

Титанчо, аз бих избрала по-малкото зло - да си търся гадже  :Confus_3:   .......... tooth

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог

какво лошо има в шовинизма . Христо , моля те ,  сподели твоите възгледи

Може би в друга тема, за да не спамим тази. Изненадан съм, че някой намира нещо добро в шовинизма и чак ми е интересно какво би могло да е то.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Ptirinha

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 76
    • (Pti)rinha :) - коктейл за ценители и избрани

аз се чудя защо изобщо са предлагали червеи на хората???? ???
какво точно ще *каже* това за тяхната романтична връзка...

или гледат колко низко могат да паднат хората(които са яли червеи) за една екскурзия.., което е жалко (и за двете страни)
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Титанчо, аз бих избрала по-малкото зло - да си търся гадже  :Confus_3:   .......... tooth

То при мен е въпрос на избор вече, като разбраха,че съм свободен ме наобиколиха яко . Сега трябва само да избирам , не да търся   tooth  tooth  tooth

Христо , някой път ще ти обясня , но змислял ли си се нашите дядовци защо са умирали във войните ?
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

аз се чудя защо изобщо са предлагали червеи на хората???? ???
какво точно ще *каже* това за тяхната романтична връзка...

или гледат колко низко могат да паднат хората(които са яли червеи) за една екскурзия.., което е жалко (и за двете страни)
Да бе...няма никаква връзка с темата...хляб, опа, червейчета и зрелища
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258

Абе ти вместо да ми разтягаш локуми за "Вие, вегетарианците" и това какво би казала Патрашкова, си прочети пак предното изказване и ми кажи дали не е шовинистко.

не е,аз не съм нито шовинист,нито патриот,най-близките подобни чувства са любовта към моя град,но не мога да кажа на черното бяло.

днес случайно засекох за първи път това предаване,даже беше финалът,гала нещо спомена за нацупени участници tooth tooth и двете двойки на финала ги бяха избрани верно с някакъв конкурс за по-селска и тъпа мутра,май  бяха наравно.единият бастун беше толкова притеснен,че не знам как е стигнал до финала ако е трябвало да говори,другите все едно бяха герои от 'маминото детенце'.тази гала направи панаир за една екскурзия до италия,навремето къци милиони раздаваше и пак скромен си остана tooth
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743

http://play.novatv.bg/play/247574/ - на 1ч. 23 мин.
http://play.novatv.bg/play/247683/ - на 22 мин.

само ме карате да го търся, не давате хубави линкове  :pensif_29:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Ptirinha

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 76
    • (Pti)rinha :) - коктейл за ценители и избрани

да ви кажа: Гала, на която симпатизирах досега някакси ми, ми опротивя след това засмукване на червея, което показа на отказалите се участници :D..(гледах го в Господари на Ефира), а интересното в случая беше това, че чрез засмукването на червея човек трябва да покаже своите сексуалности >:(
Активен
 

Страницата е създадена за 0.071 секунди с 23 запитвания.