Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Гледайте утре Бат Бенато в "На кафе" с Гала  (Прочетена 18170 пъти)

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Днес дадоха малка част,утре е останалата. :laugh:
Опитаха се да ме настъпят за вегетарянството,но аз подминах спора,нека живия пример да говори сам ;)
Това  ще се излъчи утре.
Не искам да си създаваме името на фанатици.
http://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D1%8F%D0%BD-%D0%B8-%D0%95%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0/121595944589455?v=info#info_edit_sections
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

аз ви гледах днес, успех  :Content_22:
Активен

Ели

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226
  • Beauty is in the eye of the beholder

Бенато, много сте готини, бе!  :) Стискам палци да стягате куфарите за Италия. И чух как каза, че сте четворка... за сега.  ;D
Активен
Истината е една, мъдрите я наричат с различни имена.

Каквото отвътре, такова и отвън.

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Дайте някакъв линк де
Активен

Ели

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226
  • Beauty is in the eye of the beholder

http://play.novatv.bg/format/play?fid=2107 Тука са към края. А от днеска още май няма качено.
Активен
Истината е една, мъдрите я наричат с различни имена.

Каквото отвътре, такова и отвън.

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees

 Браво Бенато  :Content_14: ! Страхотни бяхте! Сдържани и уверени. Аз не знам дали щях да се справя така добре ако ме анализираха по този начин. Искрено ви пожелавам вие да спечелите на края!
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

zigzag

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237

Защо някой ходи доброволно да се излага в телевизията?
Активен

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348


  Някои се излагат, други не ! Браво, Стояне! Така се зарадвах като ви видях случайно в понеделник -'ааа познавам ги!'. Дано да спечелите. Не знам какъв е регламента, но предполагам,че ще е една седмица и накрая ще се избира между 5 двойки ?!?
 Ех, вече интернет ни свързва и дели :)))) чудно нещо е интернет любовта ;)
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

kyx4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=1836474233

Чакаме снимки от Италия, качени от новия лаптоп ;D! Успех!
Активен
Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

И аз и аз ви гледах! Успех ви желая в състезанието. Ще стискам палци! :Content_22:
А Андрей Слабаков е готин тип, ама да внимава с тоя тартар, да не вземе да хване глисти или луда крава!  tooth
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Да,пич е и е инетлигентен. :laugh:
Благодаря ви за подкрепата приятели,не съм отишъл за наградата,една екскурзия в Европа,не е нещо недостижимо,а за да покажа,че доброто може да се случи навсякъде,любовта е голямо и силно чувство! :love_028: :peperudi: :Content_22:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246

Да,пич е и е инетлигентен. :laugh:
Благодаря ви за подкрепата приятели,не съм отишъл за наградата,една екскурзия в Европа,не е нещо недостижимо,а за да покажа,че доброто може да се случи навсякъде,любовта е голямо и силно чувство! :love_028: :peperudi: :Content_22:

Benato браво :) , моята история много прилича на твоята само дето аз реших да замина за Лондон вместо жена ми да се връща и не съжалявам :)
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Успех, Бенато :)
Стискам ви палци, защото както знаете, и ние с мъжа се намерихме в нета.
Магията може да дебне навсякъде  :heart_2:
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Нас просто не ни попитаха за романтичните моменти във връзката,а те за пет години са направо за роман,но се чудя не е ли по добре,защото това са интимни неща. Без да ни попитат,решиха ,че сме скучни вегетариянци. Сега в понеделник,ще вземем да си направим един списък с изненадите :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

 
  Как ще се развие конкурсът от тук натам?
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

donna

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 132

бенато, днес ви гледах и аз. жена ти е много хубава, цялото ви семейство е много симпатично. успех! :)
Активен

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149

 Евала, Бенато! Супер яко семейство сте =)
 И най-вече поздрави, че можете да споделите чувствата си пред всички, тва показва, че предрасъдаците не са ви присъщи  :fluretaa:
 Стискам палци да победите
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Благодаря ви приятели,едва ли ние ще победим,все пак сме от провинцията. А и не сме хора на никой. Примерно тази двойка с египтянина,е участвала в сделка или не...........предполагам,че после ще е при Ники Кънчев.
Най-важното е ,че ние сме си истински щастливи. Може ли някой да оцени колко сме романтични ,наистина.
Жалкото е ,че нас не ни попитаха за романтичните моменти,нито попитаха как живеем. Захванаха се с вегетариянството и решиха ,че сме скучни.
А да се запитат,тези две деца как се гледат в тая скапана държава и въпреки това сме щастливи.....?
През тези пет години,жена ми е кърмила на пискване три от тях... Това са безсънни нощи,никакво спокойствие.
А това ,че не са ваксинирани,че се хранят само с растителна храна,че се обграждат с любов,че се полагат огромни грижи за да не станат като някой хора в журито,никой не го интересува.
Жена ми е сирак,остава без баща на 4 години,заминава в Англия,защото няма къде да живее,там работи зверски и успява да си купи хубав дом,който заедно с много любов обзаведохме. Но не е споменавано,защо да се изтъква нещо,заради което да те съжаляват.
Седнах и направих списък с романтичните изненади които сме си правили и не ми стигнаха три странци,сериозно ви казвам.
А това ,че и двамата се храним здравословни и двамата спортуваме,заедно правим йога,общуваме с много интелигентни хора, това нищо не означава за тях.
Не могат ли да видят хармонията????
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Ели

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226
  • Beauty is in the eye of the beholder

Бенато, хармонията ме блъскаше от екрана направо. То това се усеща отвъд всичко изприказвано. Много, много сте готини и с такива постове ми пълниш очите.
Активен
Истината е една, мъдрите я наричат с различни имена.

Каквото отвътре, такова и отвън.

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

Аз не успях да ви гледам на другия ден, но от както ви познавам, ви се радвам  :peperudi: мечтая да имам семейство като вашето...а пък нека за някои хора да сте скучни  :peperudi: :love_026: Обичайте се и се подкрепяйте както до сега  :heart_2:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.165 секунди с 22 запитвания.