Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Гледайте утре Бат Бенато в "На кафе" с Гала  (Прочетена 18152 пъти)

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267

iskreno me razvulnuva pismoto ti!

chuvstvam se gord i saprichasten s vasheto shtastie,tochno kakto e v internet tooth
Крилица, приятелю, кирилица..!
Активен

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589

Бенато, много се радвам, че макар и виртуално познавам такова невероятно семейство! С най-искренна любов в сърцето ви желая да сте все така щастливи и децата ви да пораснат здрави и усмихнати!
Тази пошлост телевизията не заслужава да получи в предаванията си такъв светъл лъч като вашето присъствие. Абе кой от масовата публика се интересува от щастливи хора! Но щастливи! Не някви си там с много мебели, къщи и коли:) Богатството е там където е скуката според тълпата. Ами нека сме си скучни, щом като това е синоним на щастието  :peperudi:  Пожелавам на всички да са скучни като семейството на Бенато  :flowers2:
Активен
Намасте :)

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Приятели,там осъзнах,какво имаме тук във форума и в клубовете по йога,едни осъзнати и умни хора,а не коне с капаци,направо се потресох,колко елементарни могат да бъдат хората.
Нас ни изгониха,гледайте записа в понеделник. До тогава не пишете на страницата на "Накафе" моля ви.
Понеже сме вегетарианци ,измислиха да ядем червеи,на което им се изсмях и им казах няколко мои стихотворения. Накрая им разсяхних как стоят нещата,не можаха да ме оборят с нищо.
Патрашкова и тая застреляна психоложка не спряха да се излагат,те ще ми говорят за любов и романтика.
Толкова простотия има по тая наша земя Боже............

Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Тая Патрашкова е пословично смешна :) Защо мислите ,че никой не я е взел ?  tooth  tooth  tooth
Активен

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

 Бенато, при нас всичко става с врьзки, за сьжаление. Бьдете здрави и продьлжавайте да се обичате!
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318


Нас ни изгониха,гледайте записа в понеделник.



Как така ви изгониха ? Разкажи по подробно
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Да накараш вегетариянец да смуче червеи е много голяма гавра,просто се изложиха тотално,естествено,че никога няма да го направим. Да си ги смучат те!
Гледайте в понеделник. Просто не им се вписваме в шоуто,не сме интересни и не сме връзкари. Едно нормално семейство,две деца,общи хобита и интереси,любов,романтика,абе скука,какво да ви разправям.А и не ядем месо и простотии,направо се излагаме жестоко. tooth tooth tooth
Египтянина все го четкаха и неговата любима,арабите обичали много жените си....за тях жената била всичко.....представи си,нека Атанасия каже така ли е.Просто Цвети случайно се появява в "сделка или не",сега тук ,после може би при Ники Кънчев ще разкажат романтичната история. Искат да я направят известна,но няма данни горката.А другата двойка е на лидер на ДПС син,за кото Патрашкова каза,че имала компромат,тоест жена му кръшкала.Третата двойка,момата развела бая по голям мъж,та даже ходили "семейно"на море (тя била със семейството му и се чукали сутринта,докато детето и жена му спяли сутрин) това го разказаха гордо в ефир.
Четвъртата двойка е на ромка 22 годишна,която има дете от наркоман и имала много тежък живот ,та се намерил мъж да ги прибере и така..
Къде сега да се впишем ние,кажете?
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Забавих да спомена,че египтянина предложил брак на втория ден от тяхното чатене и Цвети приела,нищо че не го била виждала и на снимка....а и английския тогава не и бил добър.Тук нямало нищо странно,каза Патрашкова,а нашето и се струвало някак много хубаво,чак захаросано....
Дали не трябваше да насиня на жената окото и да изнасиля някоя баба от село,за да стане по реално и българско? :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512

извратено жури, какво искаш...Мисля, че Гала доста ви се кефи, но гледа повече сеир да има, заради зрителската аудитория, а и да не обиди "журито"  tooth
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

А,Гала постоянно прегръща на египтянина жена му и и казва "ах колко си сладка "
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Ей че хубаво го е казала кака Дарби бе.
Бенато , някъде ще го има ли записан целия спектакъл, да се види на един път?
(Че моята единствената връзка с телевизията е редовното четене на "сводките" на шармантната Васа Ганчева в "Уикенд"  за тази институция. Не случайно те носят заглавия като например - "Как телевизията се превърна в клозет "  :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258

не знам какво разбират грозната лесбийка патрашкова и невротичката галла от романтика и любов.да го взимат арабина в къщи като толкова го харесват
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267

да бе, свършиха се българите, че за арабин се оженила. Простете за расизма ама ми се повръща само като я гледам тая "сладката" с нейния арабин.! Ще видите, че те ще спечелят! Бенато, прибирай се, нямате работа там!
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Абе да караш жена която кърми и която е заявила ,че е вегетариянка,да смуче червеи,при това в предаване,което се има за новаторско по отношение на мислене и здраве.....това е меко казано грубо!
Вместо да я поздравят,че кърми второто си дете, вече година и осем месеца. :love_006 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Тия боклуци ми паднаха в очите, ако знаете само как ще ги наредя , особено тая Гала, с тая голяма тиква , все едно майка и само с хумана я е хранила ... ще се чуе  tooth  tooth  tooth  tooth
Активен

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149

 Оле пич..да ви накарат да дегустирате червеи хахахах, тва си е гавра за всеки, без значение вегетарианец ли е или не. Имаше едно предаване "Страх", там ядоха такива неща и се гмуркаха в кравешка кръв, но поне наградата беше 100 хилки, а тук за една екскурзия очакват тъпите хора да им правят цирк 2 месеца.
 Представихте си се супер, тва е най-важното.
 Кристина Патрашкова с нейната измъчена любов и трудности направо цепи мрака..Бенато, ако бях аз щях да ги сторя криви, евала че си се здържал  =D
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

"ток шоу за проблемите на поп-фолка" е положението  :bleh
Бенато, ако това е някакво успокоение, в моята работа е абсолютно същата връзкарщина на стереотипност. Искаха да уволнят парийката ми, щото била 'твърде различна от тима си'. Добре, че сме умни и напредничави, та и двете се спасихме. Всички хора, с които си говоря нормално, напускат.
Това ме кара да си мисля, че и аз съм на прав път като напускам. И вие сте на прав път...не всички са  дорасли още :(
Сещам се за тая мисъл: "Колкото по-нависоко летим, толкова по-малки изглеждаме на тези, които гледат отдолу"

Желая ви още много щастливи години и само напред и нагоре!  :Content_22:
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149

 Сбъркала съм, нахрани ги доволно.  tooth Не че ще се промени нещо, но поне  си каза мнението, а това означава, че си е струвало разкарването.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

То бива простотии,бива,ама ти писва в един момент...
Изпадал съм в роля да се защитавам,а какво да правя,да те плюят големите светила в романтиката и аз да сведа глава и да си боцна няколко червейчета със соев сос tooth tooth tooth
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Atanassia

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 169

Хаха,Бенато,искрено се изненадах,че помниш,че почти бившия ми мъж е египтянин. Да такъв е,уж мн религиозен, стресираше ме по отношенията ми към  хората,как се обличам,как се държа...Не беше мъжа мечта,макар,че в началото много го бях издигнала на пиедестал,но явно...всичко е било маска. И нашата история се повтаря по отношение на това,че се запознахме по интернет,но ето сега до къде стигнахме...Незнам дали тук има такива хора,и дано не се засегнат от думите ми,но сега мюсюлманин доблибжи ли се до мен...бягам. Моят опит с такива хора(араби) е горчив. Те нали и в Море от любов имаше някакви египтяни дето били супер незнам си какви,но аз вече съм доста предпазлива...
П.С. тук не е мястото да си разказвам семейните проблеми,но вече го разкарах този човек от живота ми...:)
Активен
 

Страницата е създадена за 0.094 секунди с 22 запитвания.