Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Гледайте утре Бат Бенато в "На кафе" с Гала  (Прочетена 18149 пъти)

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

Страхотна енергия изльчвате. Линка  от фбука не Ми се отваря. Кьде мога да гласувам за вас?
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Така, както хубаво го е "доразказал" наш Бенато можем да си направим още веднъж тъжния извод - как на всяка крачка ни манипулират, най-вече медиите. И как лесно хората вземат страна (вземаме страна :) ) без да са запознати и наполовина с нещата..
Но така е , когато моралът вече не струва нищо.
Явно на медиите въобще не трябва да се вярва. Нагласят си ги както си искат.

Навремето през 1996 когато мой приятел водеше серия лекции на здравословна тематика , веднъж в залата забелязахме няколко "чужди" елемента. След няколко дни се появи статия в "24 часа" ( с огромен рейтинг по това време) която уж да "осветли" какви ги вършим ние там .. (тези елементи се оказаха наскоро напъпили журналисти)   Моят приятел  я прочете на глас и цялата зала се заля от смях - по-изкривена и  по-нечистоплътна публикация просто не би могла да бъде написана , 1% истина нямаше!  Целта явно е била осмиване .
   И обикновените хора ,които не са запознати със случая, сигурно още цъкат с езици - какви лунатици има в тази Варна и как мътят главите на достойните граждани с разни щуротии ..
( Това беше лекция на "Общество за природосъобразен живот" , популяризиращо това, за което говорим и ние тук, издаваше се и вестник. В онези години информацията беше много кът , използвахме най-вече преводни материали. Дори и леля Емилова го надуши и се внедри по нейния си безпардонен начин, и намерила подходяща трибуна, започна да командва наляво и надясно , едновременно с нахалното рекламирране на нейното "гладолечение"..  )
« Последна редакция: 27-05-2011, 14:48:30 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512

"сега да не вземете да не давате на децата да ядат месо, изключително вредно е..." :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Не мога да пренебрегна такъв съвет и ви съобщавам,че ви напускам,отивам в месоядния форум.Това е сериозно жури все пак,неговото мнение е закон за българина.
Жена,приготви ми ножовете,ще заколя едно прасе ,ей така за здравето на децата... :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

Не мога да пренебрегна такъв съвет и ви съобщавам,че ви напускам,отивам в месоядния форум.Това е сериозно жури все пак,неговото мнение е закон за българина.
Жена,приготви ми ножовете,ще заколя едно прасе ,ей така за здравето на децата... :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:

Това от линка ли е правилното предаване. Изгледах го но не разбрах кой е Бенато. Да не би онзи със снимката с яхтата. ?
http://str.by.host.bg/novatv/na-kafe/kafe-2011-05-25.flv
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Ели

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226
  • Beauty is in the eye of the beholder

Предаването " На кафе " на Нова, от 23.05 към края и от 24.05 по-голямата част.
Активен
Истината е една, мъдрите я наричат с различни имена.

Каквото отвътре, такова и отвън.

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

В понеделник отново ще се излагаме  tooth tooth tooth
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

хехе, ще ви гледам  :love_026: успех
"сега да не вземете да не давате на децата да ядат месо, изключително вредно е..."  tooth

тая патрашкова е навряна навсякъде  O0 можеше да подберат по- добро жури....
Активен

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258

успехчета майна :sorcerer - emotloader:
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267

Много бяхте готини! Ама пак не ви дадоха много-много думата. Успех! :Content_14:
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Направиха всичко един фарс,даже се чудя да ходим ли да продължаваме,едни малоумни игри,вместо да се говори и обсъжда. :Confus_3:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258

ako ima sex na jivo moje i da go gledam daje tooth
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

нали :) иначе ...ток-шоу за проблемите на поп-фолка.

Бате, жалко че по-различните са прекалено различни за нечий вкус...не знам дали да продължавате
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Това е писмото което им изпратих:



С жена ми се запознахме чрез един сайт-"Елмаз",годината 2006. Аз бях регистриран от една година и се запознах с доста момичета,но все нещо не се получаваше.Една слънчева неделна сутрин,с доста лошо настроение след снощната среща на випуска,седнах на комппютъра в моя магазин и се замислих,как вече съм на 35 години,а най важното в живота ми липсва,само аз и още един съученик бяхме несемейни.Зарових се в Елмаз,по навик и изведнъж една усмивка грейна на екрана,нещо трепна в мен и в миг забравих всичко негативно.тази снимка и сега ме гледа от стената и я показвам на децата ни .

Когато разгледах профила и,разбрах,че живее в Лондон,на 31 години и търси мъж,който да живее здравословно и да се грижи за себеси.В първия миг ме обзе притеснението,че такава хубава жена,едва ли ще ми обърне внимание,като се има в предвид безбройните ухажори в нет-пространството.

Но и писах нещо нестандартно,за да предизвикам интереса и. И така,тя ме харесла също,отговори ми и не спряхме да си пишем три месеца,докато тя си дойде да се видим в Пловдив.

Започнахме да се чуваме всеки ден,да си разменяме снимки,постепенно се осъзнавах,че обичам човек,който не съм виждал. Да чуя нежния и глас, беще най-приятното събитие през деня.

Оказа се,че и двамата се храним здравословно и спортуваме,не пушим и искаме семейство.Какво по хубаво от това.

Трите месеца ми се ториха много дълги. Дойде деня на срещата,чаках я на летището,двамата се притеснявахме,че може да има разочарование заради външния вид,все пак на снимка е едно,а реалноста е друга. Когато най после я зърнах,сърцето ми щеше да изкочи,беше цялата в бяло,свежа и прекрасна,нещо за което не съм и мечтал....

Тя също ме хареса и изкарахме една хубава ваканция в много пътуване,море и срещи с приятели. Когато я изпращах на летището се разплаках,много ми беше мъчно и сега ми се насълзяват очите спомняйки си онази сутрин. Пак дойде времето на безспирното писане и отново три месеца на раздяла. Постепенно се опознавахме.

Броях дните и най-накрая я дочаках. На 24 декември заживяхме заедно с моята хубава Елена.



Имахме много хубави моменти имаше и спорове,трябваше да си напаснем характерите.

Тренирахме заедно,станахме вегетариянци,правихме прочиствания на тялото.

Отидохме в Лондон заедно,за да ми покаже къде е живяла и от къде ми е писала,но изненадата дойде веднага след като се прибрахме от летището,оказа се бременна,очаквано и неочаквано,защото не сме мислили,че от раз ще се случи всичко. Мислехме,че заради годините,аз на 35,тя на 31 може да има проблеми.

Присъствах на раждането на сина ни Мартин,който се появи на 1 януари 2008 година. Това не се описва с думи,невероятно е.

После се запалих от Елена по йога. Тя се възтанови бързо и започна да тренира.

След година и десет месеца се появи и Яна на 8 октомври 2009година,отново бях до жена ми в родилната зала,прерязах пъпната връв и я гушах за първи път.



Имам прекрасно семейство,родители които споделят радостите и тревогите и са до нас.

Елена започна да преподава йога на деца,а Мартин и Яна правят всичко като я гледат.

Каквото и да се случи в конкурса,аз мисля ,че съм победител с трите ми най-близки същества до мен.

Много здраве и успех ви желая.

Любовта е нещо голямо и важно,нека да я има всеки в душата си!



С уважение Стоян Бенчев.

Пловдив,12 май.


Почти не ни дадоха думата ,да споделим романтични моменти от връзката ни.
Аз харесвам спонтанните неща,всеки може да направи подарък за рожден ден.
Например тази пролет ,когато валя снега и написах "Обичам те " на заснеженото стъкло на колата,това след пет години връзка. За да има хармония,трябва да има взимност,а ние си помагаме за всичко.Който ни познава,знае какво чувство за хумор имам ,така,че госпожа Патрашкова да не се притеснява ,че скучаем. :laugh:
Няма да ви говоря,колко сурови торти и сладки съм приготвял,колко партита в къщи съм организрал.
Елена е помагала на много майки, за да гледат децата си по здравословен начин.Аз също се опитвам да помагам тук със съвети,до колкото мога,това е начина!
Каква романтика може да има,ако жената е скапана от работа и грижи по децата????? Затова аз готвя,пазарувам,къпя ги и и помагам в чистенето,не ме е срам да го заявя.
Любовта е единствената реалност! :love_028: :peperudi: :Content_22:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171

 :Content_14: :Content_14: :Content_14:!!! Бенато, не се занимавайте с глупости.Накрая може да стане така,че да ви изкарат я сектанти,я някакви още по-луди.Всички,което си написал е прекрасно,би било прекрасно да го споделите с аудиторията на Нова тел.,но май не си заслужава.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Славен си , Бенато! Бог да пази тази връзка, този шедьовър!
А Елена наистина прави впечатление на чаровница  :)
 (От личния контакт де, аз телевизия отдавна не гледам, получавам комплекс за пълноценност :) )
« Последна редакция: 02-06-2011, 07:42:17 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614

Браво, Бенато!Дълбоко съм развълнувана от твоя разказ!
Ти и твоята съпруга сте  победители, не само в конкурса на Нова телевизия, но и в "конкурса" на живота!!!  :Content_22:

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Комплекс за пълноценност, батеее  tooth :Confus_3:
...Каква романтика може да има,ако жената е скапана от работа и грижи по децата?????
...
Да добавя - и от скапаната храна и мисли!
Браво, че помагаш, и в нашата къща задълженията не зависят от вторичните полови белези  :bleh
Успех отново, въпреки че вие сте спечелили 'войната' вече, та за тая битка ли...  :sorcerer - emotloader:
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Благодаря ви! :flowers2:
Аз очаквах други разговори,все пак там се говори против ваксините,Еленко е чест гост ,а то какво излезна....
Радвам се ,че има място като това,където да срещнеш позитивни и инакомислещи хора(скучни) :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258

iskreno me razvulnuva pismoto ti!

chuvstvam se gord i saprichasten s vasheto shtastie,tochno kakto e v internet tooth
Активен
 

Страницата е създадена за 0.133 секунди с 22 запитвания.