Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ползата от форумния експириънс ?  (Прочетена 6616 пъти)

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Ползата от форумния експириънс ?
« Отговор #20 -: 05-07-2011, 22:23:21 »

Американски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват какъв си тъпак.
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Ползата от форумния експириънс ?
« Отговор #21 -: 06-07-2011, 10:26:35 »

... Анонимността в нета е от липсата на отговорност!

Абе като гледам какви кукувици взеха да се навъртат тук, анонимността може да ти спести доста ядове  tooth
Активен

V@Le

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 81
  • Малка маймунка ме учи на суровоядство.
Re:Ползата от форумния експириънс ?
« Отговор #22 -: 06-07-2011, 11:38:03 »

Анонмността на членовете позволява откровенност по темите, които се дискутират в един отворен форум.   Не че няма и такива, които търсят да избият някакви комплекси, като се опитват да си изградят виртуален образ на това, което не са.   

Но от друга страна тези хора, които сме съпричастни към целите и ценностите, които Мер е дефинирала още със създаването на форума и сме толерантни към усилията на модераторите да контролират постовете в  границите на добрия тон, вярвам че сме тук защото искаме да сме част от това общество.  Поне аз съм във форума за да общувам точно с тези хора.   От друга страна обаче и аз, както и вероятно много други са част и от други общества, които не изповядват нашите убеждения.   В този случай анонимноста би ни спестила загуба на време и енергия да отговаряме на тъпи подмятания от сорта на " абе що си мъчиш душицата ........" или " ти не беше такъв човек......".   Тези хора, които може и да са позитивни в различна светлина, точно тук не разбират... .  Затова пък имаме и възможност за личен контакт.   Така че, ако някой иска да разбере нещо повече за мен, да пише в лични.  Но в отворените постове на форума предпочитам анонимността, поне на този етап.
Активен

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Ползата от форумния експириънс ?
« Отговор #23 -: 06-07-2011, 12:13:57 »

Анонмността на членовете позволява откровенност по темите, които се дискутират в един отворен форум.  ...

Така е, по някога обсъждаме здравни проблеми, които са нещо много лично и не бихме искали приятели, роднини или колеги да се притесняват за нас или да шушукат зад гърба ни.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Ползата от форумния експириънс ?
« Отговор #24 -: 06-07-2011, 18:18:41 »

... Анонимността в нета е от липсата на отговорност!

Абе като гледам какви кукувици взеха да се навъртат тук, анонимността може да ти спести доста ядове  tooth

Няма цял живот да сме малцинство. Като гледам ставаме все повече. Та анонимноста е като да си заровиш главата в пясъка - само хабене на нерви да не излезе нещо наяве.

анонимноста би ни спестила загуба на време и енергия да отговаряме на тъпи подмятания от сорта на " абе що си мъчиш душицата ........" или " ти не беше такъв човек......".
Определено не приличам на човек с измъчена душица въпреки, че все още ме мъчат някои травми и болежки.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:Ползата от форумния експириънс ?
« Отговор #25 -: 07-07-2011, 12:07:05 »

Анонимността, е индивидуален избор и право на всеки.
Активен

V@Le

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 81
  • Малка маймунка ме учи на суровоядство.
Re:Ползата от форумния експириънс ?
« Отговор #26 -: 08-07-2011, 05:43:34 »

Цитат
Няма цял живот да сме малцинство. Като гледам ставаме все повече. Та анонимноста е като да си заровиш главата в пясъка - само хабене на нерви да не излезе нещо наяве.

анонимноста би ни спестила загуба на време и енергия да отговаряме на тъпи подмятания от сорта на " абе що си мъчиш душицата ........" или " ти не беше такъв човек......".
Определено не приличам на човек с измъчена душица въпреки, че все още ме мъчат някои травми и болежки.

Тук не си ме разбрал.  Аз харесвам това, което правя, не го крия и не си хабя нервите.   Освен това не става въпрос за това, дали ми е измъчена душицата, а затова, че тези които ми го казват, по стар български обичай им се иска да ме видят обратно в казана..или в стадото.  Даже и да го правят донякъде подсъзнателно.

Що се отнася до публичността, ето този форум и сайт са отворени за всеки, т.е. ние тук не се крием от обществото.  Обаче не бих отишъл в посока да парадирам с това- цял живот съм се нагледал на какви ли не паради- военни, политически, гей, нудистки.........просто няма нужда.

« Последна редакция: 31-07-2011, 23:18:16 от Mep »
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Ползата от форумния експириънс ?
« Отговор #27 -: 08-07-2011, 08:18:07 »

3T ,

Обеди ли се вече има ли смисъл или няма да държиш в бООкмарка си 20 форума ?
Намери ли в този форум гадже вегетарианка вече ?  tooth  tooth  tooth
Активен
 

Страницата е създадена за 0.106 секунди с 24 запитвания.