Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Тема-чесалка 1  (Прочетена 156037 пъти)

marulka

• Hero Member
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Тема-чесалка 1
« -: 29-06-2009, 15:33:20 »

Пускам тази тема по идея на leyla, като заместител на чата, който ни липсва. Това, което се предполага да пишете тук е:

- особено мъдри мисли, които под влияние на суровоядството и здравословния живот просто напират да излязат, но изобщо нямат връзка с никоя тема никъде из форума;

- особено глупави безсмислици, които по същите причини не се връзват в друга тема;

- всичко, което бихте написали в своя дневник, но си нямате такъв, както и всичко, което може да напишете в чуждите, но с цел да не се препълват е по-добре да е тук;

- каквито и да е идеи, които не сте сигурни дали са за форума или за отделна тема, или пък ако сте прекалено срамежливи (като мен ;D) да си отворите собствена тема - ако темата се окаже интересна и подходяща, ще бъде преместена в отделна тема!

- вицове, смешки и закачки не само са добре дошли в тази тема, а направо са задължителни! ;)
« Последна редакция: 20-10-2010, 23:15:44 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Лейла

• Sr. Member
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313
Re:Тема за чесане на езика
« Отговор #1 -: 29-06-2009, 15:52:07 »

Пльос, първа ;D
Марулке усещам, че нашето (ами вече си го чувствам мое :D) форумче набира сили и все повече ентусиасти има.
Може би вие убедените вегетарианци ще се възмутите малко, но при мен всичко започна като диета за понижаване на килограмите и  прочистване след боледуване.
In Google we trust, аз започнах да търся панацея и с навлизането в материята , използването на веге храни, времето и инфото аз не чувствам Наистина нужда от нищо месно, даже и от млечни което адски ме изненадва. Просто си мислех, че ще ми е мнооого трудно, дори невъзможно за млечните най-вече.
Ммммм така, до тук с благодарствената част ;D сега малко несериозно, в събота излизахме с компания и толкова хубаво отдавна не съм си изкарвала.
ааа, и бях единственната която нямаше махмурлух (май защото само една отрова използвах ;D ;D ;D)
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

marulka

• Hero Member
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #2 -: 29-06-2009, 16:05:05 »

то и аз така започнах като диета, но дет се вика "отде тръгнахме, па докъде я докарахме" ;D

кво точно пи в събота? аз не съм лизвала алкохол от миналата година, едно време бая си попийвах, да не кажа всяка вечер по едно време (не е лесно да си студент в тая държава!), сега дори не се сещам... не ми се е налагало да вдигам наздравици... 

в един форум за дюканската диета четох някъв пич дет отслабвал с нея обясняваше как се спасявал за да не се излага пред аверите (дюканците не могат да пият алкохол, че нали е въглехидрати) - сипал чайче в шише от бира и го занесъл на мач и всички мислели, че пие бира ;D
Активен

Лейла

• Sr. Member
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #3 -: 29-06-2009, 16:15:56 »

Амииии аз на твърдо гориво бях 8)
разсъждавах по въпроса преди да изляза тъй като аз си пийвам винце, но програмата включваше кръчма и после бар и затова реших да го карам разделно дет се вика ;D
и опатках 2,3,4 водчици, ноооо чество ви казвам ни грам главоболие а всички други (към 5, 6 човека) виеха като вълци по новолуние на следващия ден като ги проверявах по ред на номерата. А, аз изядох само 1/2 жетварска салата, в смисъл не съм подлагала.
Активен

marulka

• Hero Member
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #4 -: 29-06-2009, 16:19:40 »

Жетварска салата = домати, краставици, печен пипер, патладжан, царевица, сирене ?
Активен

Лейла

• Sr. Member
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #5 -: 29-06-2009, 16:25:15 »

да, но си поисках без сирене(чистя се все още и засега избягвам млечни, а и не ми е трудно). искаше ми се да има повече зарзават, но да не е някоя измислена салата
Активен

marulka

• Hero Member
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #6 -: 29-06-2009, 16:37:21 »

Ето един виц-поздрав за наша Лейла ;D

Млада учителка се явява в час със силен махмурлук. Едва говорейки, пита учениците:
- Деца, какъв урок имаме с вас?
- Математика, госпожо!
- Добре, ето задачата: Две млади, интелигентни жени, изпили по една бутилка водка. Пита се в задачата, за какъв хикс им е трябвало след това да пият и червено вино?
Активен

Лейла

• Sr. Member
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #7 -: 29-06-2009, 17:10:49 »

:-* ;D ;D ;D
мньее, разделно го карах.
Активен

Вери

• Hero Member
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
« Отговор #8 -: 29-06-2009, 17:45:40 »

Само ще се пльосна тук, пък като ми измисли нещо малката умна главица, ще се и рзпиша.  :)
Активен

vasilena

• Hero Member
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1059
« Отговор #9 -: 29-06-2009, 17:46:33 »

За аклохол ли говорим ;D?
 Като виден бохем и човек винаги в центъра на събитията и забавите :D...преди,когато още консумирах алкохол(но ми се случваше,когато излизам вечер само,понеже не съм фен на разните седянки със салати и ракии) и съм изпивала по 3 големи уискита/коняка без да ми мигне окото,че и нищо ми нямаше,напълно си бях в кондиция ;D ;D ;D.Направоооо не знам  ;D
Активен

marulka

• Hero Member
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #10 -: 29-06-2009, 17:54:43 »

айде Васке, окъсня, тая тема е за нас със тебе, че не стига място във форума да побере мъдростта, дето блика от нас ;D

на мен рекорда ми е 1 бутилка водка столичная - бях на един рожден ден на 1 мой ученик, той беше поканил само некви бургазлии, които не стига че бяха супер скучни (дано не го прочете това Светльо), ами и само ракия пиеха, пък аз ракия не мога и рожденика даде тая ми ти бутилка с водка и аз от скука я изпих цялата (с кола)... на другия ден нема да ви казвам на кой свят бях, не си усещах пулса изобщо, ходих при хазайката да провери дали съм жива все още ;D мани ми 2 дена след тоя рожден ден беше моя собствен рожден ден, много тежка седмица ще да е било :o
Активен

Лейла

• Sr. Member
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #11 -: 29-06-2009, 18:02:42 »

Божеее, тая скука е опасна работа просто ;D аз от скука цяла зима си пиивах по 1/2 бутилка мавруд (че и за вутршно згряване и профилактика с/у вирусите).  ;D
Активен

vasilena

• Hero Member
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #12 -: 29-06-2009, 18:03:24 »

Хахаххахахаххахахаха,колко ми е познато хаххахаххаха ;D ;D ;D.
Ти сигурно нарочно си я създала тази тема-искаш да ни отлъчат ;D ;D ;D.Ама нека,нека да видят човек какви трансформации претърпява ;)"По-добре е човек да бъде разкаял се грешник,чадо,така поне ще знае кое е праведно и кое не" ;)
И аз веднъж бях побрала в себе си едни нищо и никакви 600тин ром :o :o-това ми е рекордЯ :D ;).
Бе и с  други неща(зелени ;D) съм наясно аз,ама сега поне децата ми като пораснат и ще мога да ги набарам "в зародиш",ако кривнат.При мен пет-шест няма ;D
Активен

marulka

• Hero Member
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #13 -: 29-06-2009, 18:04:49 »

ооо за мавруда хич няма и да отварям дума, че какви работи съм правила под негово влияние едно време ;D

абе, чеда мои, знаете ли, че имам имен ден днес, тва именните дни по принцип освен с пиене с друго не съм го свързвала, сега как точно се предполага да празнувам? (не, че ще празнувам, ама принципно... че и на Петковден пак имам имен ден... колкото повече, толкова повече!)

;)
Активен

vasilena

• Hero Member
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #14 -: 29-06-2009, 18:06:08 »

Не мога аз така от скука ;).При мен алкохола вървеше заедно,но само със забавленията навън :D,така вкъщи-не ;D.Ама то всеки по различен начин реагира ;D ;)
Активен

vasilena

• Hero Member
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #15 -: 29-06-2009, 18:06:56 »

Да,да честито,да си жива и здрава :-* :-* :-*.
Активен

marulka

• Hero Member
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #16 -: 29-06-2009, 18:07:28 »

остави, представяш ли си някой нов идва за първи път във форума, човека се заел да живее здравословно, и попада най-напред в тая тема и какво ще си помисли :D

абе аз не я отворих за да говорим за алкохол, Лейла е виновна, да я порицаем! 8)
Активен

Лейла

• Sr. Member
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #17 -: 29-06-2009, 18:10:31 »

веднага да ти честитя, да си ни все така свежа и росна :)

а, и аз съм си мислила, че все пак за да сме добре информирани заради децата ни, не е било грешка, че сме трупали опит ;D
Активен

marulka

• Hero Member
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #18 -: 29-06-2009, 18:12:39 »

а, и аз съм си мислила, че все пак за да сме добре информирани заради децата ни, не е било грешка, че сме трупали опит ;D

те децата ми като знам каква е майка им, пък и само мога да си представя какъв ще бъде баща им... и направо не искам и да си представям какви ще се пръкнат и какви глупости ще правят :o ;D

мерси за пожеланията, ся би тряяло да ви черпя по едно, ама нали разбирате :D
Активен

Лейла

• Sr. Member
  • Неактивен Неактивен
« Отговор #19 -: 29-06-2009, 18:13:46 »

Амиии :-[ :-[ :-[ срамувам се, но е добре да се знае, че и ние сме хора и се борим с/у пороците :)

п.п. чувствам се почерпена с виртуално смути.
Активен

Страницата е създадена за 0.15 секунди с 24 запитвания.