Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: химически следи  (Прочетена 275888 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #20 -: 06-06-2011, 13:22:20 »

Неа, той планът си се изпълнява , но не всеки има очи да го види:)  Виждат го засега само запознатите , по-нататък ще го осъзнаят и другите.. Но ти не бързай, всяко нещо с времето си ..
Идеята е точно такава - хората , осланящи се само на логическото си мислене да стигнат до изводите , до които стигаш и ти :)  И да махнат с ръка.
Ти само с логическо мислене можеш ли да станеш физик? А строителен инженер? Да изчислиш бетона и арматурата  за един мост ?  Но ако имаш походящата информация ще ти бъде по-лесно нали ? :) И полека лека ще станеш.

А за да не се дразниш толкова  на шушуканията , а и за да си изясниш какво означава  (и кой е заинтересован )  понятието, което използваш -  "конспирация" , намери и прочети поне "Окована свобода " на А.Гълъбов. Иначе си оставаш само с  догадките за нещата...

Освен това трябва да се прави разлика между ситуация , където можеш да направиш нещо сам  (като например да си залепиш падналата плочка в тоалетната)   и ситуация ( като тези следи например)  която изисква по-масово участие...
Обаче ако всички подходят така ,както и ти  , масово пробуждане няма как да има. (А и как да има, погрижиха се "отгоре"  да вземат хората да хлътнат по това "позитивно мислене" и да си изключват мозъка при всяка отрицателна новина .Е как тогава да има опозиция?  Как да стане като спреш да мислиш? )  
Гмо, ваксините, химическите следи, микровълните, климатичното оръжие  и т.н са вече факт,  нали всичко е било преди това "конспирация" ...:)

Настъпват чиповете .., ти избра ли вече къде  предпочиташ да ти го имплантират - в ръката или на челото? :)  
« Последна редакция: 06-06-2011, 13:31:58 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:химически следи
« Отговор #21 -: 06-06-2011, 14:59:30 »

Бате Бино, останал си с грешно впечетление за мен, ама карай случва се. И аз преди като ти четях постовете, си мислех че си просиш похвалите, когато споделяш информация и се чудиш как да си напомпаш самочувствието, но сега започвам да си го променям.
 Аз не знам как да се предизвика масово пробуждане(защото нямам такава власт, иначе щяха да валят идеи), но поне знам  как да поразбудя всички, които познавам, даже сами искат да знаят и да се променят. Въпроса не е само в конспирациите, а и в малките неща като взаимоотношенията с близките и както ти казваш, да реагираш правилно спрямо ситуацията, не само в напълно познати ситуации е голямо предимство и там е истината.
 Виждам плана естествено, въпреки че понякога ми се иска да не е вярно. Какъв е точно, обаче не може да сме сигурни.
 Ще прочета книгата, но през тва време имам план за собственото си оцеляване и го изпълнявам(а тва е най-важното) и каквато и информация да ми попадне няма да промени много. Така че ако всички подходят като мен, много добре ще направят. А справедливост винаги има, ако си успял да запазиш себе си.
 Скоро много неща ще се изяснят и тогава пак може да си поговорим.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #22 -: 06-06-2011, 20:26:54 »

Ами Неа, аз и сега нямам впечатление  за теб и никога не съм го демонстрирал, но щом казваш ,че е грешно , ще си го оправя :)
Аз си гледам темата , личността не коментирам.
А постовете ми не са задължителни :)
 Щом смяташ, че е по-полезно  за теб , избирай да четеш постове на хора, които гледат чрез тях да си смъкнат самочувствието :)
(И да ти напомня ,че спамим в темата в момента.)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Mep

  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 483
    • Земя назаем
Re:химически следи
« Отговор #23 -: 07-06-2011, 14:36:48 »

Когато бях малка също имаше такива следи, и си мислех, че е от пътническите самолети и че е нещо нормално, сега се чудя дали са зачестили или и преди 20 години са си били толкова начесто. Даже имахме и някакво детско стихче по случай тия следи, което изпявахме като ги видим, но вече не го помня.

Ето една песничка и снимки:
http://www.youtube.com/watch?v=1dd0D2f5itc
Активен
Духът владее материята!

silversmith

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:химически следи
« Отговор #24 -: 08-06-2011, 12:40:48 »

За съжаление се действа здраво,т.е. здраво пръскат,преди време много не ми се вярваше,но вече и собствените ми наблюдения потвърждават това.Един ден бях в къщи и сутринта видях много самолети и много следи за 3 часа пребрих ок.80 -90 прелитания,после се отказах да броя.Гледах ги тези следи през 15-20 минути,е не изчезнаха ,постепенно се разшириха и се превърнаха в странни ивичести облаци-останаха цял ден и на другия също.Някои дни няма ,други активността е голяма ,вчера например пръскаха здраво още от сутринта,едни след други по 4-5 самолета и нещо интересно ,видях край 3-4 прелитащи в група самолети отстрани летящ успоредно с тях друг много по-малък самолет без никакви следи,сякаш ги ескортираше,вечерта бях със запушен нос ,а на мен това мн.рядко ми се  случва и го свързвам с тези пръскания .Не знам обаче какво можем да направим,аз на кокгото кажа не вярва или ми се смее,то е трудно за вярване наистина че така нагло и безочливо се действа,  но човек като се поинтересува повече може да разбере за какво чудо става дума.Май няма да е зле да се прочистваме понякога и от тежки метали,тоя алуминиев прашец и другите гадости не е добре да си ги трупаме.
Активен

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:химически следи
« Отговор #25 -: 08-06-2011, 13:17:07 »

 Те като пръскат постоянно, как да се прочистим  tooth ? Единствения начин да стане ясно на повече хора е да се направи изследване и разследване, което да подкрепи тезата за хим. впръсквания. Така няма да има начин да се оправдаят с "парни изпарения". Ще е яко, да се направи като нещо документален филм, как се изменя климата след като са напръскали, какъв е състава на дъжда и изобщо на кислорода.
 Политиците няма да променят нещата, дори някои от тях да искат.
 
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:химически следи
« Отговор #26 -: 08-06-2011, 17:10:01 »

Не забравяйте, че колкото по-голям е мащабът на една измама, толкова по-трудно е да се осмисли. За това и повечето хора, я отхвърлят. Просто не им се занимава, това е! Дъблоко в себе си, знаят че е истина, но ако го признаят ще трябва и да направят нещо, а те не желаят. По-лесно им е да си затварят очите!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #27 -: 09-06-2011, 06:15:04 »

 Има какво да се направи конкретно по въпроса  според мен.
Трябва само някой да го инициира. Няма да коства много усилия.
Свързваме се с администраторите на достатъчно количество форуми. ( в "конспиративния" са 5000 човека, само това чакат.. в "мамата " са 158000 , ще скочат за нула време, + още няколко форума, както и фейсбуците...  и се събраха един милион души. )  Във всеки форум се пуска тема, (клипчета има достатъчно в нета, избират се най-"убедителните" ), после  се спускат подписки , както се случи по проблема с билките. Може да се съберат и милион "активисти".  И обществената реакция е готова, медиите , жадни за зрелища, само това чакат..
После се уведомяват президент , премиер ... Ще им пишем : "Вие искате от нас подкрепа, ние имаме обаче едни  въпросчета.. Ама този път- сериозно , защото ще си оттеглим подкрепата ...  " :)
Може пък и да проработи , то и без това много варианти няма.(Случаят е особен, не е като гмо и ваксините)  Да не забравяме как под натиска на общественото мнение беше прекратена виетнамската война, а за подаване на оставки и  сваляне на отделни правителства  да не говорим..

  
« Последна редакция: 09-06-2011, 06:17:44 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:химически следи
« Отговор #28 -: 09-06-2011, 07:32:07 »

 Аз съм съгласна да се организираме. Все пак, един ден децата ми ще растат тук.
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:химически следи
« Отговор #29 -: 09-06-2011, 07:49:00 »

Да във фейса ние сме цяла група  http://www.facebook.com/home.php?sk=group_172954576083848&ap=1

Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:химически следи
« Отговор #30 -: 10-06-2011, 20:25:49 »

Да във фейса ние сме цяла група  http://www.facebook.com/home.php?sk=group_172954576083848&ap=1



Цяла група конспиратори ли ?   
Това със самолетите е поредната простотия, на която вярват любителите на такава тематика.
най обикновен конденз на водни пари от топлината отделяна от изгорелите газове я облякохте в какви ли не фантазии ...
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:химически следи
« Отговор #31 -: 10-06-2011, 20:56:28 »

Ех Орто , тук вече огъна капачките , но нищо , не може навсякъде да си на 6 :) остави това на нас.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:химически следи
« Отговор #32 -: 09-07-2011, 16:32:59 »

Ето един линк, който има отношение по темата: http://it.dir.bg/news.php?id=9011822
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:химически следи
« Отговор #33 -: 09-07-2011, 19:54:12 »

Ето един линк, който има отношение по темата: http://it.dir.bg/news.php?id=9011822
Тези хора вече стават смешни. Благодаря за линка. Отново ми се потвърди теорията, че огромна част от изказващите се по медиите доктори, професори и т.н. не са нищо повече от програмиращи икони, криещи се зад титлите си.  Естествено, че за да няма парников ефект трябва да се убием от киселинни дъждове заради високите серни емисии, които трябва да отделяме  :Confus_3:.  Тоя доктор Кауфман от Бостънскя университет е или много тъп, в което се съмнявам, или обслужва определени интереси, свързани с евтините китайски стоки.
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #34 -: 09-07-2011, 22:52:06 »

Много е трудно , Веско, вече да се информира човек по болшинството теми, защото навсякъде има замесени финансови, геополитически или религиозни интереси. Ако излезе уличаваща статия, някой плаща за 10 "оправдателни" :)  И после съди изданието. ( Знам със сигурност за един варненски митничар, който влезе в капана. Съд имаше , той се оправи.Оправдаха го.  А после взе ,че осъди държавата в Страсбург - за нещастията , които му причинила.. И какво ще каже редовият гражданин като научи ? "УУ, в каква държава живеем само" ) 
Учените, докторите , политиците,  ... почти всички са вече бизнесмени. Казват и "доказват" това , за което им се плаща. Докато не стане ясно дали някой би имал интерес ( а то няма как да разберем в повечето случаи) , няма как да преценим дали казва изобщо нещо.
Аз също нищо не казах , всичко е ясно и без това  :)

Напоследък нещо не виждам да ръсят в небесата. На какво ли се дължи ? 

Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

zigzag

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
Re:химически следи
« Отговор #35 -: 09-07-2011, 23:48:00 »

Обръщението на вожда Сиатъл до президента Франклин Пиърс: И белите ще изтлеят – може би по-рано, отколкото си мислят. Продължавайте да мърсите утробата си – една нощ ще осъмнете задушени в собствената си мръсотия. Но при залеза си вие ще бъдете в най-пищния си блясък - тази прокоба е нашата загадка.
 Ние сме диви и мечтите на белия човек си остават тайна за нас.
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:химически следи
« Отговор #36 -: 10-07-2011, 08:54:23 »

 Страхотно, zigzag ! И много на място ! Продължавам да се изумявам, как без значение какъв проблем имаме ние "модерната" цивилизация, само прочиташ фрагмент от писмата на Сиатъл и всичко си идва на мястото. Колко ли велики цивилизации сме затрили ние европейците ? Сега естествено идва ред и на нас самите. За съжаление не мисля, че имаме някакъв шанс срещу самите себе си . Кофти враг сме си избрали.........
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:химически следи
« Отговор #37 -: 10-07-2011, 09:32:11 »

ПРосто законът на джунглата си е закон и при хората - по-силният печели.  Затова не трябва да се допуска някой да се почувства по-силен. Защото веднага започва да се мъчи да доминира. Ето , с нас вече започнаха да си правят гаргара - американският посланик излиза и определя каква партия да се създаде и кое е добро и кое е лошо за нас , българите. Ако това стори нашият посланик там - ще гръмне скандал и ще го отзоват на следващия ден.
Индианските племена доколкото знам, също са воювали едно с друго за влияние и за ресурси . Така е било от време оно.. Просто в един момент идва по-голямата хищна риба и изяжда по-малката..
Как го беше казал Шопенхауер : " Сигурен съм, че ако на света останат само двама души , единят от тях не би се поколебал да убие едничкият си събрат - само за да използва плътта му като вакса за ботушите си " 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:химически следи
« Отговор #38 -: 10-07-2011, 11:27:23 »

 Ееееее, бате Бино, тук отиде малко далеч. Не забравяй, че доколкото е известно, само човек може да изпитва състрадание на тази планета. Това дето е изтърсил Шопенхауер си е негов проблем. Определено не съм съгласен с него.
 По отношение на доминирането си прав, но все пак не всички племена в Северна Америка са воювали помежду си.
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

Stanislav

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 17
    • tiensbg.com
Re:химически следи
« Отговор #39 -: 10-07-2011, 15:36:18 »

...

Напоследък нещо не виждам да ръсят в небесата. На какво ли се дължи ? 



Може би го правят, но през нощта..?   :(
Активен
 

Страницата е създадена за 0.078 секунди с 22 запитвания.