Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: За болни хора или които не могат да пият масла.  (Прочетена 4740 пъти)

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Прочистване на черния дроб с отвра от картофи.

Едри картофи 1кг. се сваряват необелени в 6 литра вода. Варят се 4 часа на бавен огън и след това се намачкват във водата.Преди да се смачкат може много леко да се подсолят.Оставя се да преседи през ноща и на сутринта водата се отделя-тя именно разтваря жлъчните камъни. Слага се в хладилник.
Употреба:Леко се загряват две супени лъжици и се пият три пъти дневно,30-40 минути преди хранене.Така се продължава 40  дни.

По Малахов.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

green flower

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 448
  • Remember your dreams!
    • Органично

На семинара в неделя казаха също и за глухарчето, че има голям ефект за прочистване на черния дроб, консумирайки го прясно на салата, чайове или други...
Активен
Усмивката е подписът на Божественото!

People will always respond positively to joy and enthusiasm.

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :kisss:Аз си правя глучарчесто пречистване от ранна пролет до къъсна есен.На салатка.
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Браво лельо , аз опитах веднъж -дваш , нещо не ми е по вкуса , има ли различни видове глухарчета ? Да не съм попаднал на свирка без топче ?
Активен

lindorina

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93

Титан,аз бера най-младите листа и предварително ги изкисвам в солена вода за няколко минути ,за да се премахне леко горчивият им вкус.
Комбинирам ги с марули на салата.
Активен
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!
http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg

homo futurus

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 241
  • Бъдещето е на Вегетарианците!

Не знам да има болест която да не позволява употребата сутрин на гладно на една-две супени лъжици растително масло.
Колкото до Неможенето да се пие няма такова нещо - вярно отначало е кофти но и скалпела и инжекциите са кофти а си ги причиняваме.
Активен
Дълбока безметежност,
печален идеал.
Проблясък в тъмнината ме пробуди ...
Разкривайки, че досега съм спал !

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

Браво лельо , аз опитах веднъж -дваш , нещо не ми е по вкуса , има ли различни видове глухарчета ? Да не съм попаднал на свирка без топче ?

 :kisss:Въобще не го кисна.Измивам добре и го смесвам със зелена салата /маруля/, лук ,чесън, наскоро ми донесоха и левурда  :essen:Овкусявам с ъс сол, дом.ябълков оцет, зехтинец и горчица.След 5 мин.- няма никаква горчивина.Ако дойдете на гости на село сега...в моята градинка...пъъълно...ще изкарате само на глухарчесто пречистване!!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

heta

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 29

И аз не кисна глухарчето. Ям го на салата и на пастети, комбинирано със всякакви зеленища и зеленчуци. Искам и на сок да го правя, но нямам подходящ уред.  :Content_22:
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

Браво лельо , аз опитах веднъж -дваш , нещо не ми е по вкуса , има ли различни видове глухарчета ? Да не съм попаднал на свирка без топче ?

За съжаление всички видове глухарче са горчиви и противни. Точно това им качество стимулира храносмилателната система и тонизира черния дроб.  За щастие едни умни австрийци произвеждат ЦИНАРИКС, който замества зехтина лимоните и  целия отбор противни народни рецепти :).
Ако хората поне малко подозираха за силата му ...
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131



За съжаление всички видове глухарче са горчиви и противни. Точно това им качество стимулира храносмилателната система и тонизира черния дроб.  За щастие едни умни австрийци произвеждат ЦИНАРИКС, който замества зехтина лимоните и  целия отбор противни народни рецепти :).
Ако хората поне малко подозираха за силата му ...

 ;D Веднага се хванах и го гугълнах ами то си е от Артишок, ако ще си говорим за лекарства, аз пия Milk Thistle, Artichoke, Primrose oil това значи ли че мога да спра с гадния цвеклов сок, зехтин, сок от моркови и да си  :whistling2 - emotloader: tooth
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Благодаря , а стеблото на глухарчето също ли ядете ?
Активен

Ptirinha

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 76
    • (Pti)rinha :) - коктейл за ценители и избрани

За щастие едни умни австрийци произвеждат ЦИНАРИКС, който замества зехтина лимоните и  целия отбор противни народни рецепти :).
Ако хората поне малко подозираха за силата му ...

Орто, а какво правим с останалите хубавини, дето са вътре

Цитат
Другите съставки са: 58.6 мг лактоза, 106.6 захароза, малтодекстрин, силициев диоксид,колоиден безводен, целактоза (75% лактоза монохидрат, 25% целулоза), коповидон, кросповидон, талк, магнезиев стеарат, титанов диоксид (Е-171), арабска гума, метил целулоза, калциев карбонат, повидон, глицерол 85%, оцветители (Индиготин Е 132 и Хинолиново жълто Е 104), еудражит Е 12,5, восък.
източник
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Орто , съсипан си , Птиринха те раби , дори не мога да си представя това да го сложа в организма си. Тръпки ме побиха.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.107 секунди с 23 запитвания.