Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: За кока кола и исляма  (Прочетена 6607 пъти)

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
За кока кола и исляма
« -: 28-04-2011, 22:26:47 »

Няма да дочакам май някой да пусне тема за/против друга религия освен Православието, затова аз да си пусна нещо, което открих наскоро и ми е много странно и необяснимо, може някой, който го е знаел от по-рано да има мнение по въпроса и да ми обясни:

Как така огромна марка като кока кола може да се продава в цял свят, включително ислямски държави, когато логото й прочетено от опаката страна на арабски означава "Няма Мохамед, няма Мека"? И с каква цел е направено това, за да не я пият мюсюлманите, а да се тровят само другите религии ли с тази особено здравословна напитка? ???

« Последна редакция: 28-04-2011, 22:29:53 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #1 -: 28-04-2011, 22:45:03 »

А бре Марулче, ами това си е чиста проба подсъзнателно внушение! Ама от всякъде! Нали не мислиш, че е случайно? Всички карпоративни символи, са подбрани изключително внимателно, според предназначението им! Символите се подбират така, че да оказват пряко влияние върху подсъзнанието ни. Ами виж символа на НАСА, да речем. Ще видиш змийски език. Във всички клипове, филми и т.н., има пирамиди, всевиждащо око, както и много други внушения. Това не е случайно! Просто човек трябва да знае някои неща, за да може да го разбере. Иначе само ще си плямпа напред назад, че нямало умствен контрол, нямало как да ни влияят, ала-бала. Няма, ама има! Имат знанията, имат технологията и го правят! При това повече от успешно!
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #2 -: 28-04-2011, 22:54:44 »

Аз затова нито пия кола, нито слушам радио нито гледам новини по телевизията нито ползвам GSM.
Да видим как ще ми внушат нещо  ;)
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #3 -: 28-04-2011, 23:34:15 »

 Всеки модерен и интелигентен националист и антиглобалист не трябва да пие Coca cola :pensif_29:
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #4 -: 28-04-2011, 23:43:18 »

 хахах браво, Злояд ти ще ги разбиеш!
 Светлъо, това означава ли, че подсъзнателно знаем значението на всички символи, които ни втълпяват? Защото ако не знаем истинското им значение, нищо не могат да ни втълпят. И по-точно не мисля, че символите са най-важното. И хората вече си ги използват, просто така, защото всички го правят.
 Някои учения, примерно като на  Дънов, те затъпяват доволно, но  с думи и действия, които те карат да изпълняваш. Заробваш се, подтискаш същността си и започваш да изпълняваш странно изглеждащи ритуали  tooth (това е и целта на всички работещи срещу човешката същност).
А символите не са ли просто подпис, които е оставен на творението(било то филм, песен, дреха, институция..) ? И не трябва ли да се обърне по-голямо внимание на творението, от колкото на подписа, все пак такa е по-лесно да разбереш истината.
 И всички символи ли са за зли цели?
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #5 -: 29-04-2011, 07:08:26 »

Как точно ни затъпява учението на Дънов ??? Какво общо имат ученията с подсъзнателното внушение, което е навсякъде...Никое учение не те кара да правиш нещо без да разсъждаваш и чувстваш...естествено има и хора, които стават фанатици, но за това не е виновно самото учение. Знанието може само да те обогати. Направо е смешно да кажеш че едно философско учение затъпява.

Ето още подсъзнателни внушения. Започва се още от детските анимационни филми.


http://vbox7.com/play:3bddca75
http://www.vbox7.com/play:17f2e9d8
« Последна редакция: 29-04-2011, 07:38:07 от Даниела »
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #6 -: 29-04-2011, 08:26:07 »

Nea, езикът на хиперкосмоса, този висш интелект който някои наричат Бог, други по друг начин, се състои от геометрични форми, цветове и тонове! Така Той, комуникира със себе си!
Нашето свръхсъзнание, познава този език, но за съжаление, той не се преподава в училищата(не случайно) и нашият логически ум, не го разпознава и не може да борави с него!
И какво следва от тук. Нашето подсъзнание, възприема тези символи и реагира на тях, но ние бидейки неосъзнати, не можем да реагираме правилно.
Символите, сами по себе си не са зли, но зависи как се използват!
http://www.youtube.com/watch?v=8Y8JIrLdgB4 - масонското всевиждащо око, както и пирамиди и други интересни неща. :police:
http://www.youtube.com/watch?v=ttkvaJ_GRGk&playnext=1&list=PL936BF9199A84DDD6
http://www.youtube.com/watch?v=Xcwd_Nz6Zog - ами тука? Пирамиди, Окото, Мики Маус и още един куп!
http://www.youtube.com/watch?v=wwXbX3g5OD4 - да погледнем пак!

Нямало умствен контрол...айде бе! Докажете, че няма! :pensif_29:
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #7 -: 29-04-2011, 08:34:55 »

http://www.youtube.com/watch?v=ydcRFcGunuI&feature=related - към клипчетата на Риана, да добавя, че забравих!
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #8 -: 29-04-2011, 10:53:58 »

Тая Риана е много гнусна бе , огромен задник и си го сложила в тесни гащи , ужас. И с тоя отвратителен глас ... кой въобще я слуша тая ?
Активен

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #9 -: 29-04-2011, 13:02:41 »

Как точно ни затъпява учението на Дънов ??? Какво общо имат ученията с подсъзнателното внушение, което е навсякъде...Никое учение не те кара да правиш нещо без да разсъждаваш и чувстваш...естествено има и хора, които стават фанатици, но за това не е виновно самото учение. Знанието може само да те обогати. Направо е смешно да кажеш че едно философско учение затъпява
Смешно е някакъв брадат старец, да дойде да ти разправя, най-нагло, че е бил преродения Христос.. от тук нататък всеки може да си направи сметка, как и дали да си обогатява знанията от него. Общото им е целта. Няма значение как ще си сложиш главата в торбата, важното е, че е там =)  А за различните риби, различни техники.
 
Nea, езикът на хиперкосмоса, този висш интелект който някои наричат Бог, други по друг начин, се състои от геометрични форми, цветове и тонове! Така Той, комуникира със себе си!
Нашето свръхсъзнание, познава този език, но за съжаление, той не се преподава в училищата(не случайно) и нашият логически ум, не го разпознава и не може да борави с него!
Символите, сами по себе си не са зли, но зависи как се използват!


 А, може ли да дадеш пример за символ, който не е използван за лоши цели? Как се различават? 
  Винаги съм знаела, че има метод за зомбиране, но не съм подозирала, че става толкова лесно. Риана, Лейди Гага, Бионсе,Джей-Зи.. са отвратирелни същества и ме побиват тръпки(от гадните) като ги слушам, пък това http://www.youtube.com/watch?v=wwXbX3g5OD4 направо ме втрещи.
 Какво се случва, когато "свръхинтелекта" засече символите в съзнанието ти? Спира ли да комуникира с теб(предава те на "злите сили" хахах )  или ти отвръща със същото докато(ако) зацепиш? 
 
 Има ли такива същества, които не са против нас,също извънземни(нечовеци)?
 Извинявай за въпросите, дано не досаждам  tooth
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #10 -: 29-04-2011, 16:16:01 »

Ирония ли долавям или сериозно питаш? Подсъзнателните влияния са такива, точно защото минават някак си като фон, но оставят трайни следи, особено в детските мозъци.

Ето един сайт за зтълкуване на символизми, не съм сигурна, но може и тук някой да го е давал:
http://vigilantcitizen.com/

За извънземните - според мен има...не може цялата вселена да е против нас.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #11 -: 29-04-2011, 17:31:31 »

Как точно ни затъпява учението на Дънов ??? Какво общо имат ученията с подсъзнателното внушение, което е навсякъде...Никое учение не те кара да правиш нещо без да разсъждаваш и чувстваш...естествено има и хора, които стават фанатици, но за това не е виновно самото учение. Знанието може само да те обогати. Направо е смешно да кажеш че едно философско учение затъпява
Смешно е някакъв брадат старец, да дойде да ти разправя, най-нагло, че е бил преродения Христос.. от тук нататък всеки може да си направи сметка, как и дали да си обогатява знанията от него. Общото им е целта. Няма значение как ще си сложиш главата в торбата, важното е, че е там =)  А за различните риби, различни техники.
 
Въпросният брадат старец не е споменавал такова нещо. Всъщност казва, че някой ден Христос ще се завърне.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #12 -: 29-04-2011, 18:34:52 »

Тая Риана е много гнусна бе , огромен задник и си го сложила в тесни гащи , ужас. И с тоя отвратителен глас ... кой въобще я слуша тая ?
:Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:Ами, всъщност, аз я харесвам много! И тъй като съм дупеман, харесвам и дупето! Ама не ми харесва това, как от едно сладко момиче, се превърна в това което е сега!
Преди:
http://www.youtube.com/watch?v=HA7kP9zyZI0
След:
http://www.youtube.com/watch?v=Xcwd_Nz6Zog
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #13 -: 29-04-2011, 20:14:48 »

А, може ли да дадеш пример за символ, който не е използван за лоши цели? Как се различават? 
 Какво се случва, когато "свръхинтелекта" засече символите в съзнанието ти? Спира ли да комуникира с теб(предава те на "злите сили" хахах )  или ти отвръща със същото докато(ако) зацепиш? 
 Има ли такива същества, които не са против нас,също извънземни(нечовеци)?
 
Неа, нали знаеш, че определен цвят ти влияе по един начин, а друг, по друг начин! Ако си се представяш в златна светлина, че ти стане по-топло, а ако е светло синя, студено!
Принципът е един и същ! Мисловните ти модели, пр
А за тоновете...особенно в музиката пришибат тонове с определена честота, която отваря съзнанието ти, към определени дмонични честоти. Товя е за тези, дето се кефят на Лейди Гага. Там знам съсъ сигурност, че ги слагат, но е вероятно да ги има в повечето песни. Метълът е шампион в това!
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #14 -: 29-04-2011, 20:18:18 »

Абе как се публикува само горното.... :pensif_29:
Прецака ми се клавиатурата и сега се уча да пиша на фонетична, та за това са грешките! :D
Активен

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #15 -: 29-04-2011, 21:58:24 »

 
Въпросният брадат старец не е споменавал такова нещо. Всъщност казва, че някой ден Христос ще се завърне.
Чакам го с нетърпение. В наше време, може да изглежда като белия брат-близнак на Дарт Вейдър  :fluretaa:
 
 Бееле, не се шегувам. Аз съм чувала за тези неща, но не знам много подробности, а и ми е интересно вие какво мислите. Сигурна съм, че всичко се запаметява на подсъзнателно ниво, но си мисля, че като веднъж се осъзнаеш и можеш много бързо да се оттървеш от модела.
 За музиката съм напълно съгласна. Веднъж се озовах по лоша случайност на един метал концерт и всичко ми изглеждаше като във филм на ужасите. Потни, депресирани, неподдържани хорица пият каквото видят и се натискат с когото им падне. Тези, които бяха останали на крака, крещяха в един глас гадните песни. Даже покрай едно гробище наоколо, някви се чукаха на една надгробна плоча  :Content_4 - emotloader: Въпреки, че сега ми е смешно, тогава имах чувството, че съм в предверието на ада.
 Светлъо, не се сетих само има ли начин да се различат символите със злонамерено внушение? Цветовете си влиаят да, но само те ли са от значение?
 Тези демони, които се хранят с нашите емоции, дали имат разнообразни емоции и цели като нас?
 Добрите извънземни, къде са се скатали, няма и помен от тях  :pensif_29:
 Няма ли да се покажат всички най-после, нямам търпение ги видя, ще си направим и междузвездно парти със суров чипс, сок от ябълки и космически хаус    :sorcerer - emotloader:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #16 -: 30-04-2011, 10:50:49 »

Светльо , бъди естет , не може тоя плужек Риана да ти харесва , ако я видиш негримирана ще подпалиш с 300 , то и за това гаджето и една сутрин я е прибил , събудил се до нея и още сънен я видал негримирана , уплашил се и бой , бой , смазал я докато не разбрал,че всъщност това е тя  tooth  tooth  tooth
Активен

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #17 -: 30-04-2011, 12:56:06 »

Няма как да се внуши нещо с тоя надпис на човек, който не разбира арабски. Мозакът на човек игнорира абсолютно всичко, в което не вижда значение, за да разпредели ресурси за обработка на по-важните разбираеми неща. Около нас в ежедневието си виждаме подсъзнателно безброй чертички, знаци символи и т.н. . Представете си какво би станало ако цялата тази информация се запазваше някъде.

Така , че според мен този надпис е насочен по-скоро към арабските страни, но не за да ги опази от колата, ами да им разклаща вярата. Но аз като ги гледам колко са луднали на тема религия, явно няма особен ефект.

Иначе относно исляма, моето мнение е, че това е най-тъпата религия, която съм виждал. Трябва да си напълно безмозъчен, за да приемеш тази религия. А пък ако си жена и приемеш тази религия, определено значи, че се мразиш много. Айде християните поне почитат Исус като божи син, заченат непорочно. А мюсюлманите какво почитат ? Някакъв мушмул,  роден вероятно в барака на сред пустинята на име Мохамед.

Агресивността на мнението ми е породена от ежедневните ми контакти с поклнонници на алах.
Активен

zigzag

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #18 -: 30-04-2011, 15:46:13 »

Veso,няма тъпа религия!Има тъпи и невежи хора!
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:За кока кола и исляма
« Отговор #19 -: 03-05-2011, 08:04:03 »

Veso,няма тъпа религия!Има тъпи и невежи хора!


 :Content_14: :Content_14: :Content_14:
    ...е , и те се учат...и един ден, дай Боже...ще поумнеят!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...
 

Страницата е създадена за 0.113 секунди с 25 запитвания.