Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ММС вече и в България!  (Прочетена 183425 пъти)

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #20 -: 27-04-2011, 15:04:13 »

Що не дойдете до тука http://bnt.bg/bg/news/view/51675/vodosvet_za_plodorodie_kraj_silistrenskoto_selo_sracimir ...http://www.btv.bg/shows/tazi-sutrin/reportazhi/story/719128508-Lekovito_kladenche_nabira_populyarnost_v_Silistrensko.html...  ще ви излезе по евтино и по полезно!!!
Не се знае, бабо Марийке, не се знае! За там вяра се иска, а там където има вяра има и съмнение, а имали съмнение, това е НЕверие! Само знанието е важно, но то се постига, като се пропусне информацията през теб, чрез действие!

Освен това, като стопанин на темата, се чувствам отговорен да я държа в коловоза и да помоля изказванията да са по темата. Така няма да се разводнява, пък и ще облекчим работата на модераторите!
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #21 -: 30-04-2011, 15:08:55 »

Малахов в първите си книги около 1990г имаше един вървежен подход. Измисляше си писма от въображаеми доволни читатели, които въздействаха много надъхващо.
Баба Пенка от Каспичан 78г:  Пих урина 2 месеца, в началото ме болеше гърлото и не можех да спя от обриви. След месец ми изчезна тумора, след още 2 месеца изрязания ми яйчник поникна отново а след още 3 месеца плувах в морето Януари гола. 

Чакам Veso да си махне обрива и веднага ще направя оборот на Светльо.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #22 -: 03-05-2011, 15:23:40 »

Бързам да споделя първи впечатления, преди да са пристигнали ММС-ите на тези който си поръчаха.

Направих си първата доза по протокол 1000, тъй като, това е универсалният протокол. Смесих 3 капки ММС и 3 капки лимонена к-на и изчаках 20 секунди. Докато се смесваше, промени цвета си, както на клипчетата и го помирисах внимателно, без да дишам дълбоко. Веднага ми се оправи леко запушеният нос и започнах да дишам по-леко. След това, долях малко вода и без да мисля много го изпих. Имаше киселичък вкус, но нямаше тази силна миризма на хлор, което е добре. Това вероятно ще се промени с увеличаването на дозите, но мисля, че с протокола за "Регулиране на Вкуса", няма да има проблем. За сега не усешам нищо особенно, но това е само началото.
Айде, поведох хорото, както би трябвало, с личен пример. Да видим сега, кой, какво ще оправи и ще споделяме.

Обръщам внимание, че лимонената киселина е 1:1, което значи, че там където пише да се слагат 5 капки, слагате само 1 и изчаквате 20 секунди, вместо 3 минути!
Също така, докато завършите цикъла на пречистване по избраният от вас протокол, трябва да обръщате внимание на храните които приемате и тези съдържащи много антиоксиданти и витамин Ц, да ги намалите драстично. Временно разбира се, тъй като така се обезсилва действието на ММС!
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #23 -: 06-05-2011, 07:35:02 »

Добро утро, хора!
Викам да споделя как върви прочистването. Вчера ми беше 3-ти ден, но се случи така, че предозирах и получих и диария и гадене. Разбира се, аз съм си виновен, тъй като не спазих инструкциите и НЕ намалих дозата, след първите симптоми. Взех пълни 3 дози, след като получих диарията. Тогава започна да ме тресе и да ми се гади!
       Тези от вас, които са прочели книгата, знаят, че това не е истинска диария, а просто високата доза ММС убива прекалено много патогени, които тялото не може да отдели толкова бързо и се задейства този механизъм, бих казал, АВАРИЕН!  :police: ;D
       1 час след като изпих последната доза, излязох да си купя портокали. Само това ми се ядеше и попаднах на чуднички! 2 часа след като ги изядох ми просветна малко, защото ми беше доста лошо.
Така че, ако усетите първи симптоми на диария и гадене (при мен бяха в този ред), НЕЗАБАВНО НАМАЛЕТЕ ДОЗИТЕ НА 2 ИЛИ ДОРИ 1 КАПКА! Иначе се губи много енергия от организма, за овладяване на ситуацията, а това не ни е необходимо! Мина ми през главата и вече знам това. А вие, по-добре не го научавайте по трудният начин. Добре е да имате и няколко портокалчета около вас, за всеки случай.
        Уверих се и за нещо друго, което пише в протокола за "Регулиране на вкуса". В началото няма никакъв проблем с вкусът на дозата, но след няколко дни, това се променя! Джим казва, че това е от патогените...последен опит да ни откажат! За това, може да се ориентирате към смесването на дозата ММС с някакъв сок, пресен, не от кутия (ако тук въобще някой пие такъв) и  не портокалов.
        Днес ще закуся с плодове, тъй като още ми е леко объркан стомаха и ще започна с дози от 1 капка, през 2 и евентуално следобяд ще увелича на 3 капки, но само ако се чувствам добре! При първи симптоми намалям дозата, защото наистина, не е необходимо презорване. С течение на времето Джим Хъмбъл е установил, че е по-добре да се вземат малки дози на често, от колкото големи дози 2, 3 пъти на ден. Така че, битката е по-скоро обсадна и продължителна, а не ударна!
        За храненето, забелязах че е по-добре често по малко, за да може хем да имаме нещо в стомаха, хем да не е пълен, както след обилно ядене!

Това е от мен приятели. Очаквам, скоро да се присъединят още хора и да караме напред! :Content_22:
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #24 -: 06-05-2011, 08:18:16 »

 Ами ето, аз се присъединявам  :Content_22: . На мен днес ми е третия ден .Вчера пих ММС по три капки през час, но никакъв ефект. Вечерта преди да си легна взех 4 капки. Тази сутрин взех пет. Днес не ми е възможно през час и затова ще взимам по пет капки през два часа. Засега не съм усетил гадене или наченки на диария. Като че ли изкарах малко слуз през носа и гърлото.
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #25 -: 06-05-2011, 08:27:35 »

Това нещо е много силно, приятелю. Аз съм изпил сериозен брой подобни магийки и никога не е имало каквото и да е неразположение, дори да издуя дозата. Явно не са били толкова "подобни" :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #26 -: 06-05-2011, 08:34:49 »

Веско, относително пречистен организъм, по принцип, не би трябвало да усети кой знае какво!
Ако нямаш възможност да си правиш доза през час, тогава си направи дозите предварително в една бутилка, както в клипчето - http://mmsbulgaria.blogspot.com/2011/02/1000.html

Според мен, е по-добре е да се придържаш към доза от 3 капки на час. Дори в протокола за "Животозастрашаващи Болести", няма прием на доза по-голяма от 3 капки на час! Но ти си прецени!
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #27 -: 06-05-2011, 11:59:09 »

Светлъо, определено успя да ме заинтригуваш! Аз пробвах МСМ и сега трябва и ММС да пробвам. Да не остана по-назад!  ;D
Ще ти пиша на лични!
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #28 -: 06-05-2011, 12:53:49 »

Светлъо, определено успя да ме заинтригуваш! Аз пробвах МСМ и сега трябва и ММС да пробвам. Да не остана по-назад!  ;D
Ще ти пиша на лични!


Има още да се пробват.  CMC  и MCM,  този месец а за другия останалите букви от азбуката

Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #29 -: 06-05-2011, 16:41:18 »

Светлъо, определено успя да ме заинтригуваш! Аз пробвах МСМ и сега трябва и ММС да пробвам. Да не остана по-назад!  ;D
Ще ти пиша на лични!


Има още да се пробват.  CMC  и MCM,  този месец а за другия останалите букви от азбуката



Аз казах, че вече съм пробвала МСМ, а СМС нямам намерение да опитавам! ;)
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #30 -: 06-05-2011, 17:05:36 »

Веско, относително пречистен организъм, по принцип, не би трябвало да усети кой знае какво!
Ако нямаш възможност да си правиш доза през час, тогава си направи дозите предварително в една бутилка, както в клипчето - http://mmsbulgaria.blogspot.com/2011/02/1000.html

Според мен, е по-добре е да се придържаш към доза от 3 капки на час. Дори в протокола за "Животозастрашаващи Болести", няма прием на доза по-голяма от 3 капки на час! Но ти си прецени!


 Добреее........... ще си призная, относно ММС сериозно чета и форума на Емоздраве. Там го ползват редовно. Може би от това се зарибих с по-големи дози по-рядко. Проблемът ми е, че ако почна да пия по час ММС и да пазя бутилката някой случайно да не ми я нагълта, вече ще ми избият чевиите. Не дай си боже да ми стане лошо и да повърна пред колегите. Аз и така съм достатъчно откачен в очите им.
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #31 -: 06-05-2011, 17:19:28 »

 Ще се пробвам утре и ще видим. За сега на никой не съм казвал, защото има хора които доста се влияят от мен. Аз ММС на никой няма да препоръчам преди да го приложа върху себе си и не видя, че действа.
Така процедирам с всичко, от кълнове до пробиотици и т.н.
 Като се замисля, снощи като се минах главата с машинката, ми се белеше яко като при пърхут, а си мислех че отдавна съм се отървал от него. Явно гадинките просто са спали под кожата ми и сега взеха да измират. Да видим дали ще се справи и с този атипичен дерматит по лицето.Той сега е и без това е "заспал" и никакъв го няма, но ако не се появи повече - браво на ММС, защото поне за два-три дни в месеца се появява.
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #32 -: 06-05-2011, 17:36:24 »

Емоздраве, го поглеждам и аз от време на време. Докато направя така че да внеса ММС, Иванянчо, раздаде на неговите хора, но не мисля че това е сериозна дейност за него. По-скоро странично, колкото да опитат. Но, там нямат толкова инфо на български и вероятно поглеждат и към блога ми, ако са го намерили вече. Не случайно, държах да имам преведени последните протоколи и най-нова информация!

Всъщност, ти добре си подбрал дозата от 5 капки на 2 часа. И така става.
А ти, едва ли ще повърнеш. При мен се получи защото направих няколко неща, не както трябва.
*Направих 10 дози в 500мл. шише, а не в 1 литрово, както трябва и стана по-концентрирано.
*Когато усетих че ми се разбърква корема, не намалих дозата. Напротив. Изпих 3 пълни дози след като получих диария.
* Не си разпределих правилно храната, защото се наядох здраво на обяд и после ми беше гадно цял ден!

Така че, да не си помисли някой, че всеки който приема ММС, трябва да му се гади. Не трябва да се усеща неразположение. Никакво! А, ако се усети се намалява дозата и то отминава. Дори болен човек, не трябва да усеща неразположение. Ако се дозира правилно, всичко ще мине като песен.
 
А за пърхута, по спрей протокола! Едно шишенце само ще си намериш с пръскалка и готово.
И вече ще чакаме да видим  O0
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #33 -: 06-05-2011, 18:31:04 »

  Ама аз ходя с гола глава :). Пърхут нямам, но явно бацила който предизвиква себореята си е живял в кожата ми и сега му видях сметката, защото кожата ми се олющи и като се изкъпах съм като нов. Накаква следа от пърхут.
 Повече ме притеснява храната. Спрях аронията. Не смея и винце да си пийна, а имам доста добро. Беше ми закон вечер по 100-150 гр червено вино. Много добре се чувствах. Не знам как ще се оправям.... то всичката сурова храна бъка от витамини и други антиоксиданти............ Като се замисля, кълнове, зеленолистни, плодове, водорасли........нищо не остава ако си суровоядец.
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #34 -: 06-05-2011, 18:48:00 »

Аз сутрин, един час преди да започна дозите и следобяд, един час след края им (от 10 до 17ч.), си ям и пия каквото искам.  :essen: Така че, винцето си го пийвай, не виждам проблем.
И все пак е само за 3 седмици...
Като казваш, "сега му видях сметката", имаш в предид с ММС, така ли?
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #35 -: 06-05-2011, 19:02:09 »

 Ами не виждам друга причина, освен ММС. Всичко друго си е по старому  :surpris_23:. Все пак днес ми е едва трети ден.
За аронията и червеното вино имам предвид, че са едни от най-силните средства съдържащи антиоксиданти, а хлорния диоксид е оксидант. Съответно, гледам да не му отслабвам действието.
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #36 -: 06-05-2011, 19:25:38 »

Ами не виждам друга причина, освен ММС. Всичко друго си е по старому  :surpris_23:. Все пак днес ми е едва трети ден.
За аронията и червеното вино имам предвид, че са едни от най-силните средства съдържащи антиоксиданти, а хлорния диоксид е оксидант. Съответно, гледам да не му отслабвам действието.
Джим Хъмбъл казва, че най-много 2 часа след приема на ММС, вече няма хлорен диоксид в тялото ни, защото се е разпаднал до готварска сол и вода. Следователно, няма какво да се обезсилва, но най-добрият тест все пак е пробата и наблюдението.
Днес публикувах и таблица с болестите който ММС лекува, така че, за бацила не се учудвам, като гледам какво друго преборва. Щом е направил това за 3 дни, представям си какво ще стане след 3 седмици, когато е краят на протокола. Все пак, това "чудо" го дават бързодействащо. :police: :D
Таблица - http://mmsbulgaria.blogspot.com/2011/05/blog-post.html
Активен

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #37 -: 07-05-2011, 01:28:01 »

Ами не виждам друга причина, освен ММС. Всичко друго си е по старому  :surpris_23:. Все пак днес ми е едва трети ден.
За аронията и червеното вино имам предвид, че са едни от най-силните средства съдържащи антиоксиданти, а хлорния диоксид е оксидант. Съответно, гледам да не му отслабвам действието.

Живо ме интересува как ще се развият нещата при теб, защото аз съм със същият проблем вече четвърта година. Имай в предвид, че аз и с други методи съм постигал първоначални много добри резултати, но нали знаеш за естествения подбор, как гадинките еволюират и после пак се завръщат с пресни сили. Та по-интересното е какво ще стане след като приключиш курса с ММСа . Защото временни решения има, ама не ме устройват.
Много ще се радвам, ако това оправя дерматита.
Другото, което ми идва на акъла, понеже това ако избива вредителите в червата, добре ще е да се взимат пробитици за населване с полезните бактерии. Защото една от причините за дерматита е нарушена стомашна флора.
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #38 -: 07-05-2011, 08:56:16 »

Весо, това с пробиотиците е интересен момент. Но ми се струва, че ще е по-удачно да се взимат след 3-седмичното лечение. Но Светлъо ще каже! :)
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #39 -: 07-05-2011, 09:46:59 »

Що се отнася до еволюцията и развиването на резистентност на бацилите, Джим твърди, че това при ММС е невъзможно, тъй като хлорният диоксид остава прекалено малко време в тялото и те нямат време да се приспособят! Разбира се, в този случай каквото и да говорим, само времето ще покаже.

А пробиотоците са чудесен вариант, дори задължителен, но аз бих ги взел след края на протокола.
Това важи особенно за тези, които само си мислят че имат полезна флора в червата си. Тъй като те нямат такава, след ММС, няма да имат никаква  ;D Ако това се чете от някой всеядец, да знае, че про/пребиотиците, са просто задължитени за него, след завършването на интензивното лечение с ММС!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.09 секунди с 23 запитвания.