Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ММС вече и в България!  (Прочетена 183591 пъти)

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #80 -: 17-05-2011, 11:18:38 »

Анджи, и аз се надявам Орто да не е прав, защото вземам винаги постовете му под внимание! :)
На мен днес ми е 7-ми ден и определено мога да кажам,че ММС действа много силно пречитващо, но аз нямам и нещо сериозно за лекуване. Само дребно проблемче, което ме дразни и искам да изгладя. Но има и съфорумци, които са по-напред в приема. Така че те да кажат! :)
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #81 -: 17-05-2011, 11:53:16 »

Анджи, хубаво е човек да е скептичен, но прегледай внимателно и какво ние сме отговорили!
Съвсем коректно, точка по точка, съм опроверагал всяко скептично твърдение!
Знаем какво има в шишенцата! Знаем принципа на действие! Нищо сложно и чудно няма!

Резултатите от приема на ММС скоро ще се появят, повярвайте ми. Просто е нужно технологично време, за да се случи това!
Активен

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #82 -: 17-05-2011, 13:12:21 »

Angie защо не се поинтересуваш от методът на Dr. Tullio Simoncini , който успешно лекува рак на дебелото черво с сода бикарбонат, с която променя рН- то към алкално. Клипчето, което гледах показваше как облива раковите образования с такъв разтвор. Щом проблемът е в стомаха , може да пробва да пие воден разтвор на сода бикарбонат.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #83 -: 17-05-2011, 17:33:06 »

Привет. Нямам кирилица
По сложни здравни въпроси се допитвам до Новозеландски натуропат с 30 години лечителски стаж  и дипломиран лекар .
Отговори ми че в канада и австралия е забранен заради много случаи на животозастрашаващи реакции у болни хора.
Относно неговото мнение за подкисления натриев хлорит:
- Ползва го успешно за третиране на паразити и микроби.
- не е панацея и не е нищо ново , още преди 50 години се е ползвал в промишлеността
- Приемането ректално дава по добри резултати както и държане в устата 20 минути.
-Подкислителя трябва да е 50 процента лимонтозо а не 10 процента , ефекта се удвоява
-15 капку вътрешно са много но 5 са ок.  Хора с кисела природа като нулева кръвна група, изпитват  турбо дискомфорт от ММС защото преминава в лимфата и напада собствени тъкани. Glutation бил замесен някак и се прецаквал ама не му разбрах английския .
Освен това окислява мастните киселини, води до падане на кръвното и хопогликемия а има и хора с някакъв дефектен ген дето не трябва да го докосват ММС
Според него пиенето на това си заслужава защото е силно колкото ЛУГОЛ. Наравно са а които е чувствителен към йод ММС му е супер алтернатива
Има и ммс2 вече и се продава в нова зеландия ( калциев хипохлорид )
Доктора изказа силно впечатление от магнезиевия хлорид  също толкова добро решение.
И да не забравяме той казва че това ММС  се взема без никакви други антиоксиданти защото се анулира ефекта.
Това е всичко ...
ММС  ще пия и аз скоро , сега съм на евтини зелени орехчета , вече са по дърветата + лугол + маслинови листа 

Редакция с http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
« Последна редакция: 18-05-2011, 15:31:27 от Mep »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #84 -: 17-05-2011, 17:59:34 »

Орто, вярно е че в Канада и Австралия е забранен ММС-а! Две държави, тотално контролирани от ЦРУ! Но трябва да се отбележи, че е забранен продукта ММС, но не и Хлорният Диоксид. Него няма как да го забранят, защото е разрешен за използване в хранителната промишленност. Писал съм за това в началото на темата. Т.н. "животозастрашаващи реакции" са изфабрикувани от фар-мафията! Единствените оплаквания които са постъпвали при Джим Хъмбъл, са малко гадене и диария. Ако се спазват инструкциите обаче, няма подобна опастност!

Относно нещата които си изложил:
*При прилагане и на протокол "Уста, Венци, Зъби", се постигат много по-добри общи резултати, от колкото без него!
*Лимонената киселина в комплекта който продавам аз, е 50% разтвор и обърнах специално внимание на това.
*Дозите от 15 капки, са при старите протоколи. По новите, дозите са доста по-малки, но на по-често.
*ММС 2, ще имам и аз съвсем скоро, както и ДМСО!
*За антиоксидантите съм обърнал внимание в темата.

За другите неща ще трябва да проверя. Не съм чел на някои да му пада кръвното, но е отбелязано че може малко да ни се приспива(временно-първите няколко дни), заради силното чистене на организма.

Надявам се и на теб да ти помогне ММС-а!
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #85 -: 17-05-2011, 21:45:55 »

 Ортодоксален, предполагам ти е ясно, че повечето тук си даваме сметка , че си доста умен човек. Както виждаш има хора, които вземат под внимание коментарите ти. По този повод, кога най-после ще започнеш да вземаш на сериозно този форум и участниците му ?  Не ме разбирай погрешно, в момента не искам да започваме спор, от който нищо хубаво няма да излезе. Проблемът е, че по-голяма част от хората, които четат тук дори не са регистрирани. Част от тях може би имат сериозни проблеми и е най-малкото безотговорно, да се откажат да направят първата, колкото и малка да е, крачка към  евентуално свое подобрение, заради облечен в научни понятия твой пост, целящ в крайна сметка просто да ни "избъзика" на тема вегетарианство, йога или нещо подобно.
 Последно какво ти е мнението за ММС ?  Ще го пробваш ли ? За какъв конкретно проблем ? Какво стана с вътрешния ти глас, който ти крещеше да не го вземаш и химичката с 30 годишен стаж ? Преполагам ти крещи да послушаш новозеландски доктор с 30 годишен стаж, които най-вероятно никога не си срещал на живо ?
 Тъй като си се заел да си опозиция , ти пожелавам успешна работа в това начинание. Чувал бях някъде,че добрата опозиция стимулира управлението  :whistling2 - emotloader:. В този ред на мисли, дано все по-често караш болшинството тук да се усъвършенстваме  и да намираме  вярната посока по пътя, по който сме си избрали да вървим, било то суровоядство или подобен начин на живот, който считаме за природосъобразен.
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #86 -: 17-05-2011, 22:43:45 »

Ортодоксален, предполагам ти е ясно, че повечето тук си даваме сметка , че си доста умен човек. Както виждаш има хора, които вземат под внимание коментарите ти. По този повод, кога най-после ще започнеш да вземаш на сериозно този форум и участниците му ?  Не ме разбирай погрешно, в момента не искам да започваме спор, от който нищо хубаво няма да излезе. Проблемът е, че по-голяма част от хората, които четат тук дори не са регистрирани. Част от тях може би имат сериозни проблеми и е най-малкото безотговорно, да се откажат да направят първата, колкото и малка да е, крачка към  евентуално свое подобрение, заради облечен в научни понятия твой пост, целящ в крайна сметка просто да ни "избъзика" на тема вегетарианство, йога или нещо подобно.
 Последно какво ти е мнението за ММС ?  Ще го пробваш ли ? За какъв конкретно проблем ? Какво стана с вътрешния ти глас, който ти крещеше да не го вземаш и химичката с 30 годишен стаж ? Преполагам ти крещи да послушаш новозеландски доктор с 30 годишен стаж, които най-вероятно никога не си срещал на живо ?
 Тъй като си се заел да си опозиция , ти пожелавам успешна работа в това начинание. Чувал бях някъде,че добрата опозиция стимулира управлението  :whistling2 - emotloader:. В този ред на мисли, дано все по-често караш болшинството тук да се усъвършенстваме  и да намираме  вярната посока по пътя, по който сме си избрали да вървим, било то суровоядство или подобен начин на живот, който считаме за природосъобразен.

Новозеландския доктор е Уолтър Ласт. Няма как да го видя на живо а и не е необходимо, кореспонденция с него е достатъчна. Не чета  рекламни бюлетини от продавача НИКОГА.
Освен суперлативите винаги се прикриват и отрицателните неща на продуктите. С конспирациите често се злоупотребява.  На тема вегетарианство какво да ти кажа . Истината е че нулева кръвна група може да се прави години наред на вегетарианец но от това полза няма никаква. 
Би ли коментирал феномена вегетарианство конкретно тук. Да си видял някой здрав ?  Всеки се обяснява колко е добре, прелива от здраве със неговите си там фураж + трева а един ден след като излезне нещо от новата вълна фармацевтични илачи се нахвърля яростно да се лекува.
Ккато се казва ЧШШШШШШ  чакай малко !   Шефчето тренира йога вече 3 години. Клизми, зъби,  свещи намси кво си промени ала бала и само докато прочете за сулфонил метана , не можем да го удържим да се нагълта. Следиш ли ми мисълта проятелю. Нали сте здрави вегетарианци. За какво са ви  MMS, MSM CCM  PQQ  и всичко останало?   Нали има ензими, витамини и минерали в суровите зеленчуци и минерали в кълновете?
Моите проблеми съм ги афиширал няколко пъти. Имам дългогодишна упорита на озонова терапия, метронидазол, сребро и още 20 илача чревна кандидоза в спорадична форма.  Мислех че съм я победил с австралийски екстракт от маслинови листа но какво се оказа. Свърши ми и второто шише с концентрат и 10 дена след това  пак се започна с газове и разстройство веднага след прием на сладко. Това сладко не го разбирай непременно захар. Само една сурова ябълка и съм готов, не може да се седи около мен от пърдене :) 
За сметка на това като ям пиле с ориз или заек във фурна нямам никакви проблеми.  Голяма част от зеленчуците са пълни с фитоестрогени. За жените може да е добре но за мъжете е самолетен билет за манастира Шаолин или за село Мека Китка.
Да се върнем на точно този илач MMS.    Ще го ползвам за да видя как се справя с кандида или по точно как третира моята Кандида.   Най-рекламирания илач TREELAC  нищо не подобри.
Нещо против доктора ли не разбрах имаш да кажеш?.  Автор е на книги които правят впечатление по цял свят и не се изхвърля силно към нещо.  Харесва ми умерения му стил  и отворените очи за всичко случващо се по света. И също мерака да жертва от скъпото си време да пише на кякаъв си от България.  Както казах по рано - "Нищо ново под слънцето "   днес mmc utre mmc2 , а догодина mmc 365
Наслушал съм се на претенции за  супер дупер илача, имам 2 кашона пълни с такива неща за подаряване.  А за химичката да върви по дяволите. Стажът и в органичната химия не може да даде статистика за лечебни практики като тази на Waler Last.

 
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #87 -: 17-05-2011, 22:52:01 »

И още нещо ! Предлаганата от Светльо цена е много изгодна.  В  Нова Зеландия е  26 долара и транспорта до тук е минимум 12$ . Това прави 54 лева и трябва да чакам 2 седмици. Да се надяваме, че из форума няма от онези анемичните с дефектния ген да се гътнат от MMS . Тогава ще ви стане ясно за една конспирация ...
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #88 -: 18-05-2011, 04:47:34 »

Изглежда ММС не е забранен в Канада, човека, за когото писах, си живее в Канада и оттам си е поръчал ММС-а...Е, може и от Щатите, но се съмнявам.
Нямам нищо против да го пратя на хомеопат, отколкото да му подмятам разни средства, които я му помогнат, я не. Все пак тук става въпрос за човешки живот! И понеже тук , за щастие, никой не се лекува от рак, ще питам Вери за адреси на канадски хомеопати...щото тази българска лекарка не ми е отговорила...
Орто, нали имаш предвид, че някои, ако не и повечето хора тук, са преминали към суровоядство или вегетарианство, защото имат или тогава са имали някакъв здравословен проблем. Така че, струва ми се, е нормално да се експериментира и с други неща...А и по принцип хората обичат да експериментират, това е добре. Сигурно ще се повторя, че може да си вегетарианец и с нулева кръвна група- ето ме мен, нищо ми няма, само дето от каране на колелото ме болят колената, ама то е щото се правя на пич и не сменям скоростите :) Не разбрах дали сега си се допитал до новозеландския хомеопат за ММС и рак, ако е така, допълнително съм впечатлена и благодаря! Както и на Светльо и Весковците за отговорите!
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #89 -: 18-05-2011, 06:46:14 »

Чревна кандидоза пряко се повлиява от прополисова тинктура. Ако причината е от по общ характер - пречиствания до скъсване... Може би все пак MMS ;)
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #90 -: 18-05-2011, 07:48:07 »

Анджи, хората от Канада и САЩ се включват е частни здравни клубове (Private Healthcare Membership Association) и така си го получават, използвайки вратичка в закона!

До момента в света ММС използват 8 000 000 души, а като сметнем и семействата им, стават още повече. Та в този ред на мисли, ако имаше какъвто и да е проблем с нулевата кръвна група, то той щеше да е забелязан отдавна и описан някъде. Един институт и няколко болници (не в САЩ разбира се) прилагат и разработват ММС. А тези с дефектният ген...дано да са по-малко, че всеки тук ни е скъп  :D

А цената, само за сега е такава. До няколко месеца, когато увелича количествата, ще е почти колкото тази в САЩ.

Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #91 -: 18-05-2011, 12:05:11 »

 Орто, искрено ти пожелавам ММС да проработи и най-накрая да я пребориш тази твоя упорита кандида.
Към доктора нямам нищо против, даже обратното, бих прочел негови материали. Не те ли притеснява факта, че е световно признат, а намира време да кореспондира с "някакъв си" от България ? Все пак ти най-вероятно си един от хилядите, които му препълват мейла. Май не ни казваш всичко  :whistling2 - emotloader: .
 Феномена вегетарианство отказвам да го коментирам с теб, защото или се правиш на кон с капаци (добра работа между другото), или с теб живеем на различни планети.
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #92 -: 18-05-2011, 12:22:37 »

... Към доктора нямам нищо против, даже обратното, бих прочел негови материали. ...

http://mmsbg.weebly.com/105710901072109010801080.html
Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #93 -: 18-05-2011, 19:48:25 »

 Аз не прочетох нищо ново и различно. Ами че той си е на 100% съгласен с "поставеното" лице Джим Хъмбл.
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #94 -: 19-05-2011, 21:01:06 »

Да се похваля, току що се съвзех от предозиране. Малеее, голяма гадост. При мен не беше гадене или диария, нищо подобно, обаче яко ми се зави свят и ми се разтрепериха ръцете. Общо взето като при хипогликемия. Разликата днес е, че започнах да пия ММС на гладно. Иначе както обикновено, през два часа по шест капки. Гледах да не съм ял поне час преди приема и евентуално хапвах след това. Предните дни си позволявах  по едно кафе някъде между приемите, после ми светна че правя голяма глупост, защото го деактивирам. Нали кафето е пълно с антиоксиданти.  Сега се съвзех с два лимона, после натурален шоколад  и късо кафе. За кафето и какаото се замислих след като изгледах няколко клипчета с резултати от изследвания на Andreas Kalcker в youtube. Общо взето всичко де що е антиоксидант реагира с ММС, така че е най-добре да се приема преди ядене, но тогава е доста по-силен, така че ако решите да пробвате, внимавайте с дозата !
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #95 -: 20-05-2011, 07:40:21 »

 tooth :surpris_23:Напъвам се, напъвам се ...и въобще не мога да ви разбера желанието да опитвате неща...които не са от нашата си ...трева :surpris_23:То дал Бог на България, дал...та чак се олял /прости ми Господи/а вие...не..та не...то спирулини, то водорасли, то сега и ...не знам си що...така е ...децата са си деца...докато не се напарят ...нема да се кротнатат...че пък се и сърдят, че били деца :surpris_23:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #96 -: 20-05-2011, 11:16:43 »

Е бабче и ти не се сърди, ама бабите и те са си баби и колкото и да се напъват, някой работи никога няма да ги разберат.  Това е съвсем нормално и ти вярвам ще се съгласиш, ако си спомниш твоите баби в собствените ти очи как са изглеждали, звучали... Светът се развива благодарение на новото, което децата носят. Иначе всичко щеше да е наследственост, нали  :pensif_29:
Мисля, че като баба много ще слушам децата, те и сега си ме удивляват... С което не разбирай, че омаловажавам опита на по-възрастните хора :flowers2:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #97 -: 20-05-2011, 15:07:04 »

Бабче, моля те недей да спамиш в тая тема повече.
Всички са достатъчно големи и разумни хора, за да преценяват сами какво и как ще пият...
Активен

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #98 -: 21-05-2011, 12:27:04 »

телеграфично за ММс в Италия - не е забранен, и от това което пишат в един форум - хората от 2 3 години си го ползват и няма закъсали от него, има си някои доста ентусиасти, които са си разрешили свой проблем, други са убедени и без фрапиращи резултати. не прочетох да са излекували рак /за Анджи, това не значи че не може/
доколкото знам не се взима с витамин C или с каквото и да е друго и май това след време отказа някои експериментатори, които на ден имат цяла таблица нещица да пият, или го редуват с други методи.
 Аз не съм го пробвала /то аз по принцип не взимам нищо, най много до солта на шанката стигам с експериментите/, но исках да кажа че доста положителни неща се пишат за това ММС  :)
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #99 -: 22-05-2011, 12:05:52 »

Светльо, имам голяма молба към теб: ММС може ли да се взима, ако се прави химиотерапия? Случая е стадий 4 на рак, което ще рече със разсейки, и свекъра е решил, че все пак ще ходи на химио, а капките все още май ги чака да пристигнат от Щатите, ако ги пуснат през митница, защото..в Канада за забранени...Ще съм ти много благодарна, ако можеш да ме осведомиш...не можах да намеря инфо точно за такава..хм.. комбинация...
Активен
 

Страницата е създадена за 0.071 секунди с 22 запитвания.