Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: ММС вече и в България!  (Прочетена 183547 пъти)

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #60 -: 12-05-2011, 20:29:11 »

Малинче, не го знам херпеса зостер ли е, тостер ли е  :laugh:, но усещам че се маха. Дълги години сме заедно, време му е да си ходи! :police:
Радвам се за сина ти! Като се сетя, какъв ужас е да ти излезе пъпка като тинейджър, макар че, твоя вероятно е по-малък.
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #61 -: 12-05-2011, 20:33:49 »

тийнеиджър е ( на 17) и е много доволен, за което съм ти благодарна.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #62 -: 13-05-2011, 02:24:24 »

Някой ще напише ли нещо различно от плацебо или бързам. 


И къде пък видя плацебо? ???


Мислех да не орговоря но няма как да пропусна.
ОЧЕВАДНО, нито един от изредилите се да сърбат "хлор с лимонтозу" не е афиширал колко е болен в действителност.  През пост чета как били суровоядци, вегетарианци, марсианци от 2 години, от 5 години и прочее  без никакви проблеми и изведнъж започват да лекуват сума проблеми. 
Въпросния илач колкото и да ми обяснява някакъв дядка поставено лице Джим Хамбл,че има разлика с хлора, няма как да му повярвам.  Определено  хлора е дезифектант и трепе холерни бактерии.  Тръби се колко е вредна хлорираната вода а се обяснява колко пък е полезно да се пие хлорен диоксид с лимонтозу. Кога я хванахте тая холера вкупом?  Да не сте папкали киноа от Перу с холера, или чиа от Боливия с дизентерия?  По възможност сурови за да е жизнена посявката.
Глупостите настрана ама от къде се пръкнаха толкова болни хора. Ми като ви се маже с хлор можете да си вземете от всяко едно училище безплатно и да се мажете на воля. Кенефите още се мажат с хлорна вар. Гениално откритие намерил дядката няма що.   Открил епидемията на ОРТОРЕКТИЦИТЕ.
Същото щях да ви питам още като гълторехте сярата, сега сте на хлор.  В таблицата на Менделеев има доста материал разпределен по месеци.  Арсеника и той трепе бактерии. 
Та такава тенденция виждам:
На нас нищо ни няма не страдаме от абсолютно никакви болести. Просто ни е скучно и по цял ден четем в нета пресните статии на амбулантните търговци Дейвид Улф, Гейбриъл казънс или Викторас , Кулвинскас, Меркола  за най-новия илач, семена или друго. Ама най-новия, защото супер стария илач не е на мода вече.
Схемата е и ще продължава с години. Намира се някой служещ за източник на откритието. Съчинява се екзотичен увлекателен разказ и хората просто не издържат да пробват. Както във Телешоп, всички знаят че нещото е боклук но огромна маса народ купува ей така за да скива.  Добре ама точно хлора не е играчка за да се пие за щяло и нещяло. 

Обривите могат да бъдат симтом на стотици неща. Айде някой умник да ми кааже как ще сси разкара обрива предизвикан от алергия към сусам.  Колкото и да го мааже или гълтори хлор все едно. Днес и утре го няма ама след седмица като се сети да си хапне от полезния тахан . ( сусама е избран произволно за примера ) . 
Та така да направя ли списък на лекуващите всичко неща.
LDN
Пелин карамфил и орехи
Молитва или Медитация
Сребърна вода ( 650 вида бактерии и вируси)- хлора дори не се класира нааполовина.
Хлора не е адекватен към Giardia Lamblia  масовия причинител на жлъчен дискомфорт.
GSE екстракт - за разлика от високата токсичност на хлора, GSE има избирателност и трепе само лошите бактерии. И има резон понеже има органичен произход.
Има още над 100 претендента за тоталния илач на годината но става много дълго.
Който разбрал да е разбрал !
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #63 -: 13-05-2011, 07:11:32 »

Орто, по същество мога да ти обясня разликата между хлора и хлорният диоксид, защото между двете няма нищо общо, а цялото ти писание се базира на хлора, който без съмнение е опасен и неефективен.

Разликата е в принципа на действие!
Хлора се свързва с веществата които трябва да обезвреди и образува канцерогени, а Хлорния Диоксид ги окислява, чрез обмяна на електрони.

Когато свободният хлор се съединява с химикалите в водата, се получават канцерогенни съединения. Доказано е, че хлорът в питейната вода създава поне три различни канцерогенни съединения когато навлезе в тялото, но такива съединения не са открити при хлор диоксида!

В качеството си на окислител, хлорният диоксид е много избирателен. Това му свойство се дължи на уникалния едно-електронов обменен механизъм. Хлорният диоксид атакува наситения с електрони център на органичните молекули. Един електрон се пренася и хлорният диоксид се преобразува в хлорит (ClO2).” След това хлоритът привлича още четири електрона, което пробива дупка в патогена и по този начин го убива."
През 1999 г. Американската асоциация по аналитична химия заяви, че хлор диоксидът е най-
силният унищожител на патогени, известен на човечеството!!


Списъкът с нещата които си изброил по долу, не могат да стъпят на малкото пръстче на Хлорният Диоксид, макар че ти на практика не го оспорваш, тъй като пишеш за Хлора!
А сребърната вода има толкова странични ефекти, че е добре след това да се изкара един курс с ММС, за да се оправи човек и да няма тежки последици за здравето, тъй като, ММС ще окисли тежките метали в кръвта внесени от сребърната вода! :D

Наистина, горещо препоръчвам на всички да прочетат книгата за ММС! Там е описан точния механизъм на действие на Хлорният Диоксид, защо е толкова ефективен, селективен и абсолютно безопасен!
Активен

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #64 -: 13-05-2011, 10:14:52 »

Хей Орто, бъзикаш ли се?  tooth
И аз мислех да не отговарям, ама ако все пак си сериозен:
1. Точно тук ли намери да говориш за плацебо? Обиждаш ни бе братче, плацебо (в случая) може да има при дивите, тъпи африканци, дето се излекуват щом видят бял човек в бяла престилка ...
2. Да оставим на страна лечебните (или липсата на такива) ефекти. Знаеш ли по какво се различават Натриевия хлорит (ММС) и Натриевия хлорид (готварска сол)? Натриевия хлорит (ММС) има един атом повече кислород, повтарям кислород, а не хлор, хлора си е толкова колкото в готварската сол. При положение, че ММС е 23% р-р на Натриевия хлорит, значи количеството хлор (естествено като окис, ама кой ти прави разлика) в най-високата дневна доза ММС - 30 капки е по-малко от количеството хлор в четвърт щипка готварска сол! Всичките тези неща дето ги избълва за хлора, би следвало да важат и за готварската сол, щото разпада е един и същ - Na катиони и ClO (ClO2) аниони! Е, как ще се отровим от един атом кислород в повече, поне аз не се сещам ...
Активен

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #65 -: 13-05-2011, 10:35:48 »

Добре де, ако въпроса опира до един атом кислород повече, защо не пием Н2О2 ? Има доста изписано за кислородната терапия . И тя окислява, и тя трепе анайробните бактерии, а струва стотинки. Пил съм я доста време и определено имаше ефект, но само временен както с почти всичко друго..... 
Активен

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #66 -: 13-05-2011, 11:01:35 »

Говорим само за хлора в ММС и колко разбираш ли бил опасен.
А иначе кислородната вода действа с освобождаване на "излишния" атом кислород, при хлорния диоксид окисляваща е цялата молекула (не само кислорода е окислител, хлора например също окислява не по-зле). Така, че комбинацията хлор и кислород има много по-силна окислителна сила от атомарния кислород (от кисл. вода).
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #67 -: 13-05-2011, 11:03:11 »

Весо, кислородната терапия е чудесна и не случайно сме я обсъждали на широко. Дори аз този, който пусна темата за Неумивакин и кислородната вода! Но за да отговоря на въпроса ти, ще кажа, че тя не е толкова ефективна, сравнена с Хлорният Диоксид.
Причината е, че кислородът може да приеме само 2 електрона. Когато направи това, той става неутрален и не може да приема повече електрони!
Молекулата на Хлор Диоксида обаче, може да приеме 5 електрона. По този начин тя също окислява, но с много по-голяма интензивност!

Повече прочетете в книгата на стр 157-158.
Активен

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #68 -: 13-05-2011, 11:21:47 »

Добре дори да приемем, че това, което казваш е така и действието е по-мощно. Обаче, принципът е същия и мен това ме притеснява. Идеята ми е, че то дори да избие всички гъбички, те оставят спори, които този кислород не засяга. И при първата удобна възможност, която им предоставим те се развиват на ново и се връщаме в изходна позиция. Трябва по някакъв начин да се стимулира имунна реакция, за да ги изтреби до крак, ама няма идея това как може да стане.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #69 -: 13-05-2011, 11:43:36 »

В човешкото тяло, обикновенно се произвежда минимално количество хлор диоксид! Един от химикалите, за чието образуване хлор диоксидът спомага при разпадането си е миелопероксидаза - химикал необходим на имунната система. Имунната система използва миелопероксидазата, за да генерира хипохлорна киселина, която тялото използва непрекъснато, за да убива паразити, бактерии, гъбички, вируси, туморни клетки и естествени клетки-убийци, както и за да разгражда някои отпадни продукти при нормални условия.
Могат обаче да възникнат заболявания и състояния на тялото, известно като дефицит на миелопероксидаза, което води до недостиг на хипохлорна киселина, необходима за разрушаване на патогените.

Та аз мисля, че отговорът за имунната реакция, е в първото изречение. Организмът ни, произвеждайки хлорен диоксид в минимално количество, може сам да се справи с превенцията на гадинките. А когато не може, просто ще му помогнем, като си го доставим отвън. :police:
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #70 -: 13-05-2011, 13:03:21 »

Преди да напиша по горния пост се допитах до химичка ( преподавател ) с 30 годишен стаж като и представих  случая. Прегледахме заедно  интервютата с въпросния Старец наречен откривател на лечението с хлор. 
Моята гледна точка само я загатнах. Не мога да съм и дори малко обективен, понеже вътрешния ми глас крещи да не пробвам този артикул. А без да съм пробвал мнението ми не струва. 
Пожелавам бързо оздравяване на вас много тежко болните вегетарианци суровоядци
Желанието ми е да прочета ясно и точно:  Аз съм еди кой си от еди къде си ( Българин с проследяема локализация )  Страдам от тези и тези хронични  заболявания ( диабет, рак на еди кое си, Уилсън, Грейвс, хашимото, Муковисцидоза,  и стотици други )  Пих Х дни,  хлор и се излекувах с епикриза потвърждаваща това. И не получих нови заболявания като странични ефекти от хлора.
Защото до сега чета как някой имал пърхут и след намазване му изчезнал за 2 дена . Мазането с чай от коприва прави същото.   Същото прави и къпането в морска вода. Същото прави и пиенето на вода със сол. Сега ви оставям на спокойствие да гълторите  и дано аз да съм в грешка.




Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #71 -: 13-05-2011, 13:19:39 »

Ако се допиташ и до лекар с 30 годишен стаж, направо ще ти забрани да влизаш тук!  tooth

Активен

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #72 -: 13-05-2011, 21:24:38 »

 Започвам да се радвам, че ортодоксалния е тук. С постовете си ме кара да се замислям какво точно съм писал и дали съм останал разбран. Пускам си покрай ушите арогантия му на моменти начин на изразяване, както и откровените му обиди към отделни хора, че и цели общества и нации.
 Преди да стартирам преминаването ми към суровоядство имах мазен гръб, акне, атипичен дерматит. Най-общо казано проблемна кожа като цяло, а както всички знаем ( дори и докторите ), кожата е огледало на жизнените процеси в тялото. Откакто съм на 80% сурово и 100% веганско хранене , като изключим моментните ми забежки с малки количества сурови пъдпъдъчи яйца (това не ми се е случвало в близките 2-3 месеца), кожата на лицето ми започна да се изчиства, на гърба ми изцяло се изчисти и на пипане въобще не може да се усети като мазна. Остана ми атипичния (според докторите) дерматит. В миналото имах сериозен проблем с пърхута, но откакто ходя с гола глава не съм го забелязвал. След гореспоменатите хранителни промени имам осезаемо повече енергия. НИКОГА не съм казвал, че съм самият идеал за здраве. Просто като сравня Веско преди и сега, виждам промяна към по-добро. Сега също има всеядни, неизполващи ММС, които са по-здрави от мен, но те са били такива и преди. Аз не мога да се сравнявам с тях, защото не сме имали равен старт.
Откакто започнах с ММС от една седмица не ми се е появявал дерматита. За пърхута обясних в по-предишни постове.
Редовно описвам как протича "лечението" ми с ММС , за тези които също като мен сега стартират,за да можем да си помагаме и споделяме впечатления.
 Офффффф....... и стига с тоя плацебо ефект, защото определено не вярвам в панацеи. Реших да стартирам с ММС, защото мисля като бате Бино, а именно, че по някой път организма просто трябва леко да се побутне. Определено на имунната система ще и е много по-лесно да поддържа един сравнително пречистен огранизъм. Също така смятам, че при положение, че постигна чудотворни ефекти с ММС, отговорноността към собственото ми здраве тепърва ще започне. Имам предвид, че не смятам да се държа безотгворно с това с какво се храня и какъв режим спазвам, защото смятам че със сигурност ще си върна проблемите, независимо от профилактичният прием на ММС. Иначе би се получило  "правете каквото си щете, нали има ММС", което е абсурдно.
 За да завърша досадно дългия си пост, за което се извинявам, моя милост силно вярва в твърдението на доктор Малц, че Аз-а е създаден като колело - постянно трябва да се движи, защото спре ли - губи баланс. По този повод панацеи никога няма да има, просто временни решения. Примери много: антибиотици, изкуствени торове, ГМО....... Временно ликуване и мечти за тънене в охолство, после...... запретвайте пак ръкави, че пак останахме излъгани.
 Лека вечер !
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #73 -: 14-05-2011, 09:47:43 »

За неверници като ортодоксален.а..и т.н, които обиждат безпочвено и напосоки смятам да покажа с лабораторни изследвания преди и след лечение ефекта/липсата на ефект от ММС. малко търпение! Макар, че точно пък на него нямам желание да доказвам каквото и да е!
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #74 -: 14-05-2011, 10:01:28 »

Веско, страхотен пост! Определено не е плацебо ефект. Аз се поразболях нещо вечерта на втория ден, а не съм боледувала от 6-7 години. Доста ми се засили хремата и една вечер кашлях. Като цяло не се чувствам вече много добре, но ще изтърпя. :)
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #75 -: 14-05-2011, 11:25:08 »

За неверници като ортодоксален.а..и т.н, които обиждат безпочвено и напосоки смятам да покажа с лабораторни изследвания преди и след лечение ефекта/липсата на ефект от ММС. малко търпение! Макар, че точно пък на него нямам желание да доказвам каквото и да е!

Леле колко си лоша !  Акне се маха за 8 часа само с една таблетка метронидазол от 250 милиграма.
Вечер се намазва кожата на лицето и на сутринта няма нищо. Това важи за акне причинено от кърлеж или бактериално възпаление.  Ако акнето е причинено от тъпканица с шоколад и мляко възпалението по кожата се маха и седмица след последното намазване изригва с пълна сила. Ако искаш му давай кълнове от люцерна или ленено семе или някаква друга веге далавера и успоредно му събирай лев за смяна на пола.

http://apteka.framar.bg/01110032/%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BD-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB-500-%D0%BC%D0%B3-10-d-r-wolfn

Споко спирам да пиша  в тази тема. Нещо се изнервихте супер здравите вегетарианци :)
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #76 -: 14-05-2011, 11:46:24 »

Веско, страхотен пост! Определено не е плацебо ефект. Аз се поразболях нещо вечерта на втория ден, а не съм боледувала от 6-7 години. Доста ми се засили хремата и една вечер кашлях. Като цяло не се чувствам вече много добре, но ще изтърпя. :)
Благодаря Деси!
 Защо не пробваш намалиш малко количеството на капките докато влезеш пак в баланс. Все пак това е съвета и в книгата. Не мисля, че е много полезно да изкараш всичката шлака от раз. Това си е насилие над организма. Разбира се в момента просто разсъждавам на глас  ;)
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #77 -: 14-05-2011, 17:57:53 »

За неверници като ортодоксален.а..и т.н, които обиждат безпочвено и напосоки смятам да покажа с лабораторни изследвания преди и след лечение ефекта/липсата на ефект от ММС. малко търпение! Макар, че точно пък на него нямам желание да доказвам каквото и да е!

Леле колко си лоша !  Акне се маха за 8 часа само с една таблетка метронидазол от 250 милиграма.
Вечер се намазва кожата на лицето и на сутринта няма нищо. Това важи за акне причинено от кърлеж или бактериално възпаление.  Ако акнето е причинено от тъпканица с шоколад и мляко възпалението по кожата се маха и седмица след последното намазване изригва с пълна сила. Ако искаш му давай кълнове от люцерна или ленено семе или някаква друга веге далавера и успоредно му събирай лев за смяна на пола.

http://apteka.framar.bg/01110032/%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BD-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB-500-%D0%BC%D0%B3-10-d-r-wolfn

Споко спирам да пиша  в тази тема. Нещо се изнервихте супер здравите вегетарианци :)
Ама ти май не можеш и да четеш, а??
Къде в този пост, който цитираш видя "АКНЕ"????
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #78 -: 16-05-2011, 18:49:39 »

Веско, страхотен пост! Определено не е плацебо ефект. Аз се поразболях нещо вечерта на втория ден, а не съм боледувала от 6-7 години. Доста ми се засили хремата и една вечер кашлях. Като цяло не се чувствам вече много добре, но ще изтърпя. :)
Благодаря Деси!
 Защо не пробваш намалиш малко количеството на капките докато влезеш пак в баланс. Все пак това е съвета и в книгата. Не мисля, че е много полезно да изкараш всичката шлака от раз. Това си е насилие над организма. Разбира се в момента просто разсъждавам на глас  ;)
Веско, така и направих! Някои дни просто ми идва в повече и вземам по-малко дози. Просто не ми е възможно на всеки час. Но мисля, че кризисния момент отмина. Определено, много силно действие има ММС-а.
Активен

Angie

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 839
Re:ММС вече и в България!
« Отговор #79 -: 17-05-2011, 09:10:30 »

Приятели,как върви курса на лечение? Надявам се Орто да не излезе прав, ще ви бия, ей! Бащата на приятеля ми го диагностицираха с рак на стомаха, в темата за рака извадих от коментар на бате Бино имена на видни но пренебрегвани лекари и препратих линкове, и от няколкото свекъра се е заинтересувал от ММС и си е поръчал. Сега погледнах и тази тема и какво обикновенно Орто е скептичен, а мен скептиците винаги ме впечатляват. Тук малко от нас имат кой знае какви здравословни проблеми за лекуване, или поне не животозастрашаващи, тъй че е нормално и резултатите да не са впечатляващи. За съжаление и в сайтове като този на Меркола не пишат хора, които са се излекували следвайки определен алтернативен метод...да му се не види! А все пак става дума за опасни болести....
Между другото, попаднах на една българка-холистичен лекар в Отава и много и се зарадвах. Надявам се да ми отговори на имейла и да помогне с нещо по-конкретно...
Активен
 

Страницата е създадена за 0.096 секунди с 22 запитвания.