Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте и от мен R0ska  (Прочетена 1233 пъти)

r0ska

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Здравейте и от мен R0ska
« -: 25-04-2011, 22:31:12 »

Аз пък съм от Добрич, имам две дечица и мноого ги обичам. Едното е бебе, много се гордея че вече 4ти месец сме само на кърма. Каката пък е на 2 годинки и 4 месеца и много обича сладко, има големи бузи, красиви кръгли очички и слънчева косичка на масури. Скоро завърших бакалавърска степен "Психология". исках да продължа в София ама имам бебче за което трябва да се грижа затова реших, че мога да уча Растителна защита в "Шуменския Университет". Сега на 04.06.2011 ми е кандидат - студентския ...
Имам мнооого готин съпруг, той бе голямата ми любов. Още на 13 години знаех че сме един за друг. Той е фотограф, практикува "Юмейхо" (вид масаж), а също се занимава и с диагностика на тялото и духа. Не яде месо, не пуши и дори не пие. Понякога е мнооого спокоен и бавен и това ме побърква, но се свиква.   tooth
Днес реших да спра пушенето, кафето и да намаля месото. Преди няколко седмици се запалих по суровоядството и мисля да не се отказвам. Много ми се иска да започнем един по-здравословен начин на живот. И знам че ще го направя!
Е, беше ми много приятно да се запозная с вас. 

Поздрави
Роси  :flowers2:
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Здравейте и от мен R0ska
« Отговор #1 -: 26-04-2011, 07:05:32 »

 :kisss:Ехооооооооо, здравей, здравейй землячке.Нема само Карфиол да се вихри като известен добруджанец.Нека им покажем ,че и равнината ражда качествени хора!!!Добре дошла и на добър път и час!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

r0ska

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4
Re:Здравейте и от мен R0ska
« Отговор #2 -: 26-04-2011, 10:36:30 »

:kisss:Ехооооооооо, здравей, здравейй землячке.Нема само Карфиол да се вихри като известен добруджанец.Нека им покажем ,че и равнината ражда качествени хора!!!Добре дошла и на добър път и час!!!
:Content_14:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.09 секунди с 22 запитвания.