Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Пречистване на бъбреци. Има ли такова нещо?  (Прочетена 5159 пъти)

Синева

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141

От толкова пречиствания се зачудих защо не съм срещала пречистване на бъбреци::)

Някой има ли идея как се чисти пясък от бъбреците? Въпросът ми е сериозен, не е провокиран само от любопитство.
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

не си търсила, затова не си срещнала ;)

http://www.zemianazaem.com/archives/151
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

homo futurus

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 241
  • Бъдещето е на Вегетарианците!

Гладуването(на вода) също прочиства бъбреците идеално.
Друг по достъпен вариант е сока от моркови с лимон - пие се сутрин на гладно - колкото повече толкова по добре, Освен сутрешния прием, който е задължителен може да се пие и през деня 1ч преди храненията.
Този метод изисква повечко време(от месец до няколко месеца) но пък е най приятен.
Този сок може да се пие и постоянно това ще ви е в + Сока от моркови е един от най полезните сокове а комбиниран с лимонов сок става още по добре повишава се количеството на витамин С съществен за образуването на колаген.
Колагена е един от най важните белтъци в тялото основна част на съединителната тъкан той е скелета на всяка една тъкан в тялото включително и на костната.
Липсата на колаген е една от причините за остеопорозата.
Активен
Дълбока безметежност,
печален идеал.
Проблясък в тъмнината ме пробуди ...
Разкривайки, че досега съм спал !

Синева

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141

Благодаря ви много за отговорите!! :fluretaa: :peperudi:
Активен

gogoplovdiv

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45

       Здравей и от мен!

  Ето ти и една лесна и много бърза рецепта за почистване на камъни:
- 100 бр. лешници. Начукват се колкото да се натроши черупката. В емайлирана тенджера се налива два литра вода. Натрошените лешници заедно с черупките се изсипват във нея. Варят се докато от водата остане литър и половина. След като изстине, получената отвара се слага в стъклени буркани или бутилки и в хладилника. Пие се сутрин и вечер по 50 грама. При камъни от 3 до 6 мм. лечението е около десет дни. Има вероятност три дни след започването на приема да се получат болки в кръста, но с пиене на повече течности отминават.  След като изпиеш всичката отвара, хубаво е да продължиш с предложението на homo futurus . Идеята е че след като се прочистят бъбреците, е необходимо да се възстанови тяхната работа. Това е по- дългия момент.
     
       Това от мен. Бъдете здрави!
Активен
Моля изпращайте ми имена и телефони на билколечители в България.

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

Това за всякакви камъни ли става? Твърдите калциевооксалатни разбива ли ги?
Активен

gogoplovdiv

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 45

         Здравей com_pot !
 
  За съжаление тази рецепта е имам от болницата в Кърджали. Един човечец разправяше, как имал страхотни болки в кръста. Когато дошъл в болницата му направили ехо и му изписали илачи и дата за операция, след десет дни. Странно ми стана, защо не са му предложили да ги разбият с ултразвук, ама свят голям. Та се запознах с него след като му правиха преглед преди плануваната операция за следващия ден. Разправяше как доктора недоумявал къде са се денали полезните изкопаеми от бъбреците му. Нашия човек му казал, че ги е изпишкал. Доктора, както се досещаш казал, че такова животно нема. А нашия човек, около 50 годишен, грееше от щастие. Та от приказка на приказка ми разказа историята си и най- важно успях да запиша тази рецепта, която споделих във форума. Предполагам, че няма да навреди на никой ако я изпробва. Даже аз съм купил лешници и като се поспра малко да не пътувам, ще я изпълня и вероятно жена ми ще я пие, защото аз се отървах от камъни това лято.
       
        Желая здраве на всички ви.
« Последна редакция: 29-09-2011, 13:44:17 от gogoplovdiv »
Активен
Моля изпращайте ми имена и телефони на билколечители в България.
 

Страницата е създадена за 0.063 секунди с 23 запитвания.