Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Пречистване на черния дроб HomoFuturus  (Прочетена 86762 пъти)

lindorina

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 93
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #60 -: 11-06-2011, 14:41:09 »

Футурус,много ти благодаря за подкрепящия отговор! :fluretaa:Може би си прав,че зехтина,който използвах,беше малко тежичък.Др.път ще изпробвам "твоята"марка.
Между другото,не е тук мястото,но искам да ти благодаря и за идеята за рецептата за ориз на пара със зеленчуци. :essen:Става страхотен - аз използвам черен императорски и колежката се чуди какво е това,което ям :Content_4 - emotloader:
Активен
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!
http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #61 -: 18-06-2011, 09:36:33 »

Препоръчвам силно на нерешителните за "процедурата"  да надзърнат тук, за да видят какъв е ефекта при нашия съфорумец ТТТ, струва си.
 Само да не се зарибят прекалено..:)

http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=1926.160
( пост на ТТТ от 18.06.2011 )
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

TTT

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #62 -: 18-06-2011, 10:43:23 »

Равни количества зехтин и лимон 150мл от 1 и другото ги слагам в протеинов шейкър ,клатя и гледам да го изпия  мн бързо , на 8 глътки го глътнах, беше гадно на 2 пъти щях да го повърна ,после  :Dormir_13 - emotloader:
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #63 -: 18-06-2011, 18:14:16 »

Препоръчвам силно на нерешителните за "процедурата"  да надзърнат тук, за да видят какъв е ефекта при нашия съфорумец ТТТ, струва си.
 Само да не се зарибят прекалено..:)

http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=1926.160
( пост на ТТТ от 18.06.2011 )

Какво толкова е писал, аз видях 2-3 реда написано   ::) , най-добри резултати виждаш ако си бил зле преди това, т.е. болки, след 1 седмица си нов човек просто, аз преди съм заспивал с ел. възглавница, защото ме е щтракало в областа на черния дроб, сега даже неразбирам че имам черен дроб, не се е обаждал и аз не го търся де  ;D
« Последна редакция: 18-06-2011, 18:19:39 от malade »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #64 -: 19-06-2011, 06:57:34 »

Малко си прибързал с "недоумението" си, Маладе. (Пак го прочети по-внимателно, но и отговора ми след него :) )
Може и един ред да е писаното, но да има заряд за 1000 !

« Последна редакция: 19-06-2011, 07:12:02 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

milena

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #65 -: 10-07-2011, 13:40:35 »

Здравейте и от мен. Искам да попитам мога ли да направя прочистване на черния дроб при положение че ми откриха стеатоза-мастна дегенерация и пия лекарства за това, но няма особен ефет. АсАТ е 81; АлАТ 146; ГГТ 87. Предварително благодаря!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #66 -: 10-07-2011, 15:41:31 »

 Ти ни питаш като че ли сме доктори, Миленка. :)  Има само една докторка сред нас, но напоследък нещо липсва.
За лекарствата , вземани извън спешните състояния, сме писали многократно - никой не е забелязвал  нещо да му се е излекувало .. :)  ( все пак, нормално е , целта им не е да излекуват :) )  
В "алтернативната" медицина  описаното от теб състояние не се явява пречка за прочистване.
В "Хуманната" медицина  понятието "прочистване на черен дроб" не съществува! Така че ако смяташ да го обсъждаш с лекуващия те доктор, по-добре се откажи , ние знаем, какво ще ти отговори той.. :)
 ( А и какво да ти каже, след като никой никога не му го е проподавал в колежа)
« Последна редакция: 10-07-2011, 15:43:44 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #67 -: 12-07-2011, 00:47:44 »

Бино, докторката може да се е гътнала от белината. А може пациента да се е гътнал и сега да я съдят. Може пък и да и е дошъл акъла и да я е срам да се излага по форуми за скучаещи.

Миленка
Французите си прочистват черния дроб с гъши черен дроб и червено вино.  Ако ти е по джоба действай.



Ти ни питаш като че ли сме доктори, Миленка. :)  Има само една докторка сред нас, но напоследък нещо липсва.
За лекарствата , вземани извън спешните състояния, сме писали многократно - никой не е забелязвал  нещо да му се е излекувало .. :)  ( все пак, нормално е , целта им не е да излекуват :) )  
В "алтернативната" медицина  описаното от теб състояние не се явява пречка за прочистване.
В "Хуманната" медицина  понятието "прочистване на черен дроб" не съществува! Така че ако смяташ да го обсъждаш с лекуващия те доктор, по-добре се откажи , ние знаем, какво ще ти отговори той.. :)
 ( А и какво да ти каже, след като никой никога не му го е проподавал в колежа)
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #68 -: 12-07-2011, 09:48:03 »

Орто , виждам , че имаш 645 поста във форума за скучаещи :)
А като се има предвид ,че постваш и в още дузина подобни форуми .. :)
( Но като се замисля, да си "скучаеш" не е чак толкова обидно. Скучаещият е човек, на когото му стига времето . Или си поставя по-малко задачки за изпълнение ,защото е добре запознат със закона на Мърфи - "Колкото повече правиш, толкова повече неща се прецакват " :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

milena

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #69 -: 12-07-2011, 11:24:06 »

Благодаря, ще изчета внимателно всичко и го почвам.
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #70 -: 24-07-2011, 08:23:30 »

Може ли вмест да с пие сок от ябълки и цвекло, същите само да се ядат, поради липса на машина за сок?
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #71 -: 25-07-2011, 22:22:49 »

 :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Орто, ще трябва да те разочаровам, но не съм се гътнала, нито ме съдят..! Бях на Върховръх, в Родопите
« Последна редакция: 25-07-2011, 22:28:00 от malina »
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #72 -: 26-07-2011, 13:01:33 »

milena, ako искаш може да си поговорим за чернодробни ензими, лекарства и т.н. Дай повече подробности: на колко си години, какви лекарства пиеш и си пила (антибиотици, химиотерапия....наркотици, алкохол), колко килограма си, с какво си се хранила до сега, стойности на холестерол, триглицериди, HDL, LDL, кр.захар.. други хронични болести ,с какво те лекуват сега.?ако искаш ми пиши и на лични
Но всичко това не е необходимо- и без да ми отговаряш мога да ти кажа да хвърлиш лекарствата и веднага да минеш на веганско и сурово хранене, а чернодробните и дебелочревни пречиствания са спешно наложителни.
положението не е толкова страшно, като ти гледам ензимите, но почвай по-скоро
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #73 -: 11-08-2011, 18:04:16 »

Относно омекотената процедура,тази която трае месец при която се взема по лъжица зехтин със сока на един лимон след бягане сутрин, как може да се разбере дали е подействала и дали трябва да се повтори?
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #74 -: 14-01-2012, 17:22:00 »

Питам се дали е по-добре зехтина да се пие с изкуствен лимонов сок, имам смътни спомени, че някой беше писал това, но не го намирам сега. Базираше се на това, че специално за активиране на злъчния сок химията била по-добра, нещо като синтетичното масло при двигателите, което е по-добро от обикновенното  tooth
Активен

malade

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 131
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #75 -: 21-03-2012, 02:28:12 »

Реших да попитам и тук, хем да вдигна нагоре темата, тя е като библия за пречистването, поне за мен.

В неделя правих 4-то пречистване за тази година, последното много успешно, пих един екстракт от черна ряпа, незнам дали е помогнало допълнително, но как да е.
Странни неща се случиха вчера и днес, особено вчера на няколко пъти имах подуване и изпускане в областа на злъчката (така наречените придърпвания), днес също, но по-слабо. Разбира се от клизмите след пречистването не съм ходил до тоалетна и днес вечерта едни мъки, докато не снесох нещо като корнишон, бяло на чвят, гипсирах се  ;D  Реших да проверя материята и с една ръкавица го взех, раздробих го, беше нещо като едър пясък, сухо, неорганично, на нищо не миришеше. Чел съм че при пречистване имало и такива топчета светлокафяви, от тях ставали камъните истинските май.

Всъщност каквото и да е било съм доволен, защото съм на 99 %, че не беше органично, някой друг изкарвал ли е такава находка след пречистване.

Забравих да добавя, след ''корнишона си тръгна, как си му е реда  ;D мека материя от салати, домати и т.н.
« Последна редакция: 21-03-2012, 02:40:25 от malade »
Активен

Hope

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 24
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #76 -: 26-08-2012, 13:27:44 »

Малко нахално е да спамя едно и също в две теми, но ще постна и тук въпроса ми от темата " Въпроси за чернодробното пречистване " Просто времето ме притиска.
И аз имам въпрос за чернодробното пречистване. След като няколко месеца и аз правих клизми, прочиствах се от паразити, пречиствах лимфата дойде ред и на това пречистване. Утре трябваше да го направя, но днес незнайно защо цикъла ми дойде по-рано и сега се чудя да го правя ли или да не го правя. Някой знае ли дали е добре да го направя ? Това ще ми е първото чернодробно пречистване и бая подготовка му хвърлих. Моля кажете, за да знам утре какво да правя ?
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #77 -: 26-08-2012, 16:05:18 »

Hope,бих те посъветвала да изчакаш да премине цикъла ти и след това да направиш прочистването. Тежичко става на организма през нощта между 1 и 3 часа (мисля, че в толокова беше), когато е активността на черния дроб. Аз даже избягвам да гладувам, когато съм в цикъл. Успех ти  желая! :Content_22:
Активен

univer

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #78 -: 29-10-2012, 16:45:22 »

Здравейте Всички,
Да споделя и аз. От началото на предната седмица, минах на сурова лека храна, направих 3 хидро-колонотерапии през ден, всяка сутрин вземах по две лъжици зехтин и сока на един лимон, малко след това, чаша топла вода и лъжица мед. Пих всеки ден по около две чаши ябълков фреш(може би не е било достатъчно). Вчера, 28-ми до 14:00 пих ябълков и морков фреш и хапнах няколко моркова. В 14:00 започнах да нагрявам областта на черния дроб с грейка. В 16:00 пих една лъжица английска сол в чаша вода. За съжаление, не получих никакъв позив. От 19:00 , за около 50 минути изпих 200 мл зехтин и 200 мл лимонов сок. След час и половина ми стана леко тежко и след около половин час премина. Продължих да нагрявам и в заспах някъде след полунощ. Станах днес 29-ти към 08:00. Никаква тежест не усетих.Пих 0.5 Литра сок от ябълки. Пропуснах да взема английската сол. Към 09:00  имах позив , съдържанието- обикновени фекалии. Към 11:00 изпих две чаши сок от грозде. Никакви позиви. Към обяд изядох „метличка“-та. И след като не можах да изкарам моите „камъни‘‘, наложи се да изкарам тези на бойлера(протече, много нагар падна). И сега реших да споделя.
Къде сгреших??
« Последна редакция: 29-10-2012, 16:51:27 от univer »
Активен

univer

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 9
Re:Пречистване на черния дроб HomoFuturus
« Отговор #79 -: 29-10-2012, 16:53:39 »

HomoFuturus,
би ли коментирал,
поздрави!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.14 секунди с 23 запитвания.