Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: "Древната тайна на Цветето на Живота" Друнвало Мелхизедек  (Прочетена 10113 пъти)

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Някога всички живи същества във Вселената са познавали Цветето на Живота като модел на Сътворението, които разкрива тайните както на собственото ни физическо съществуване, така и на целия свят около нас. След това от много високо ниво на съзнание ние сме пропаднали в мрака и сме забравили кои сме. В продължение на хиляди години тайната се е криела в древните фрески и произведения на изкуството по цял свят и е била закодирана в клетките на всички живи същества.

Сега се пробуждаме от този сън, разклащат се старите ни убеждения и ние виждаме как златната светлина на тази нова зора проблясва през прозорците на сетивата ни. Тази книга е един такъв прозорец. В нея Друнвало ни представя чрез текст и рисунки първата част от семинара си върху Цветето на Живота, разкрива ни тайните на нашия произход, причините светът днес да е такъв, какъвто е, и загадката на фините енергии, които ще помогнат на нашето съзнание да разцъфти в цялата си истинска прелест.

Свещената геометрия лежи в основата на нашето съществуване и ни посочва Божествения порядък в нашата реалност. Можем да проследим този порядък от невидимия атом до необятните звездни простори и всеки път да откриваме себе си в него. Информацията, представена тук, е един от възможните пътища, а между редовете и рисунките е скрит скъпоценният камък на женската интуиция.

Открийте чудото на вашето съществуване, докато пътувате през вълшебните земи на геометрията, науката, древната история, както и на новите открития, видени през проницателните очи на Друнвало с помощта на Цветето на Живота.
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Дайте си мнението ;) Ако сте я чели, естествено ;D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :kisss:Цъ...не съм я чела...но много ми прилича на другите неща, които чета.Така си е и това е част от пъзела живот, като ги подредим...и ще се уверим, че всичко ,което сме отричали, най-вече, поради незнание...е било, е, и ще е!!!
   Пък за геометрията говори и Платон, но на мен ми е малко трудно да мисля математически...а още и Ернст Мулдашев...говори за геометрия...дори има триъгълници на глупавата мисъл, на правилната мисъл...т.н.
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

:kisss:Цъ...не съм я чела...
Прочети я, няма да съжаляваш ;) Може би най-добрата книга, която съм чел :love_028:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :kisss:Почнах, и ето първото нещо на което попаднах!!!
http://www.fengshuibg.com/forums/showthread.php?tid=10
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :kisss:Край...не мож ме спря вече... tooth
http://shamballa-bg.net/forum/index.php?showtopic=18
Влизайки в пространството вътре в сърцето и намирайки тази любов, ние ще установим, че в това пространство всички сърца на всички хора – а всъщност и на Целия Живот Навсякъде – съвпадат. Там ние ще видим какви всъщност са нашите събратя и от какво се нуждаят. Ние ще знаем точно какво да правим – без конфликт. Ние ще знаем точно как да действаме, за да решим проблемите на всяко живо същество. Нашият ум винаги ще преценява. Ние винаги ще наричаме това любов, но това е псевдолюбов, която има тъмна страна. Безусловната любов — това е вибрация, която е самото Живо Творение. И ако я намерим, ние ще преминем през всички изпитания.
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :kisss:Е, да беше траял...ама не....Сега ще ме изтърпиш...
http://shamballa-bg.net/forum/index.php?showtopic=18
Ако сте начело на корпорация, вие намирате начин да промените работата й. Вие може да продължите да правите пари, но без щети за Земята и помагайки на хората. Това е бавен процес на растеж, започващ с една клетка и постепенно разширяващ се. Аз не знам други начини да бъде направено това.

   До преди това си беше добре -но с тези пари ...хич не ми хареса!!!Аз с нетърпение очаквам света на без парите, а то.... :surpris_23:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246

Някога всички живи същества във Вселената са познавали Цветето на Живота като модел на Сътворението, които разкрива тайните както на собственото ни физическо съществуване, така и на целия свят около нас. След това от много високо ниво на съзнание ние сме пропаднали в мрака и сме забравили кои сме. В продължение на хиляди години тайната се е криела в древните фрески и произведения на изкуството по цял свят и е била закодирана в клетките на всички живи същества.

Сега се пробуждаме от този сън, разклащат се старите ни убеждения и ние виждаме как златната светлина на тази нова зора проблясва през прозорците на сетивата ни. Тази книга е един такъв прозорец. В нея Друнвало ни представя чрез текст и рисунки първата част от семинара си върху Цветето на Живота, разкрива ни тайните на нашия произход, причините светът днес да е такъв, какъвто е, и загадката на фините енергии, които ще помогнат на нашето съзнание да разцъфти в цялата си истинска прелест.

Свещената геометрия лежи в основата на нашето съществуване и ни посочва Божествения порядък в нашата реалност. Можем да проследим този порядък от невидимия атом до необятните звездни простори и всеки път да откриваме себе си в него. Информацията, представена тук, е един от възможните пътища, а между редовете и рисунките е скрит скъпоценният камък на женската интуиция.

Открийте чудото на вашето съществуване, докато пътувате през вълшебните земи на геометрията, науката, древната история, както и на новите открития, видени през проницателните очи на Друнвало с помощта на Цветето на Живота.

Книгата не съм му чел, но съм му гледал два филма, в които обяснява повечето си идеи. Звучи доста по интересно от другите, изказва се доста по начетено също, все пак човека  и с наука се е занимавал, но аз пак немога да приема нещата за чиста монета, които казва. Но определено си заслужава човек да прегледа нещата му.
Активен

Синева

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141

А някой има ли я в електронен вариант? Решила съм да не давам пари за нея, съвсем умишлено. :P
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Не, в хартиен имам всичките му книги...имам цветето на английски и май е само втората част. Ако си от София, драсни едно лично :)
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Eternal bliss

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 88

Синева, ако си в София мога да ти дам I том :)
II още не съм го прочела, че тая геометрия ми бърка в мозъка :D
Активен
..and what they are doing with this visible language that they create is they are making gifts..

Синева

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141

Еха, благодаря ви, че се отзовахте. Ако не го намеря електронен, ще се обадя. Нямам нищо против и аз да дам нещо за четене. :peperudi:
Активен

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246

Има я в spiralata.
Активен

Синева

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 141

Има я в spiralata.
Браво. Изтеглих я. :flower:
Странно, а скоро я търсих и я нямаше никъде. Имаше линкове към хартиеното издание и  към Изворите, но оттам пък не можеше да се изтегли.Дори пробвах няколко пъти и не само аз.  Явно ми е било рано, хаха. :Content_4 - emotloader:
Активен

taniah

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 8

Здравейте, Прочетох първи том Цветето на живота, но се интересувам от втория том на книгата. Ако на някой му попадне линк моля да пише. В нета има само първа част. :surpris_23:
Активен
Твоето щастие ме интересува
 

Страницата е създадена за 0.089 секунди с 21 запитвания.