Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Анастасия  (Прочетена 29073 пъти)

Нарцис

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Анастасия
« Отговор #60 -: 04-12-2010, 19:51:09 »

Здравейте! И аз много харесвам тези книги. Даже имам сайт, посветен на тях.

www.anastasiabg.com

Активен

Нарцис

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Анастасия
« Отговор #61 -: 04-12-2010, 21:06:56 »

Смятате ли да направите имения, да промените живота си по този начин, да сте близо до природата ?
Активен

Eternal bliss

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 88
Re:Анастасия
« Отговор #62 -: 04-12-2010, 23:39:16 »

Да, на пролет- живот и здраве  :peperudi:
Активен
..and what they are doing with this visible language that they create is they are making gifts..

Eternal bliss

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 88
Re:Анастасия
« Отговор #63 -: 05-12-2010, 14:03:23 »

http://www.izvorite.com/smf/index.php?topic=606.0;wap2 Колко хубаво звучи това :))
Активен
..and what they are doing with this visible language that they create is they are making gifts..

Нарцис

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Анастасия
« Отговор #64 -: 05-12-2010, 14:11:52 »

ЗВУЧИ И ПРЕКРАСНО, И СИЛНО
Активен

mesechka

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 69
Re:Анастасия
« Отговор #65 -: 05-01-2011, 15:44:26 »

Леле мили хора, толкова ви се радвам, от хората около мен само семейството ми се интересува от тези неща.

По повод Анастасия, отдавна прочетох май първите три бяха, после им изгубих дирите на останалите. Сигурна съм, че има такава жена, и даже се съмнявам че е единствена. Русия винаги е била и ще бъде мощен духовен център, независимо, че при тях също има голяма духовна криза. Все пак широката руска душа съществува. Май се поотклоних малко от темата  tooth., :flowers2:
Активен

Eternal bliss

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 88
Re:Анастасия
« Отговор #66 -: 15-01-2011, 22:29:23 »

прекрасно е, че семейството ти се интересува :) какво по- хубаво..
аз сега почвам да препрочитам, че нали казват, че второто четене, било истинското  :heart_2: пък и много ми липсва тая атмосфера на духа, която ссъздава и ми помага по- често и цветно да творя с мисълта си бъдещето, което ще си сътворим  :heart_2:
Активен
..and what they are doing with this visible language that they create is they are making gifts..

mesechka

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 69
Re:Анастасия
« Отговор #67 -: 17-01-2011, 16:54:42 »

прекрасно е, че семейството ти се интересува :) какво по- хубаво..
аз сега почвам да препрочитам, че нали казват, че второто четене, било истинското  :heart_2: пък и много ми липсва тая атмосфера на духа, която ссъздава и ми помага по- често и цветно да творя с мисълта си бъдещето, което ще си сътворим  :heart_2:

Много добре си го решила, наистина хубавите книги винаги имат какво да дадат при всяко препрочитане :kisss: :flowers2:
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Анастасия
« Отговор #68 -: 28-01-2011, 15:58:53 »

Смятате ли да направите имения, да промените живота си по този начин, да сте близо до природата ?
Да, в края на другия месец отивам. И на мен ми действа така, но решението да живея на вилата дойде преди да прочета книгите. Натоварването на хората, на улиците, стереотипите на поведение, мръсотията на всички нива, ми дойдоха много в повече. Имам книгите и определено ще се опитам да си направя градина по този модел :) Наесен ще видим дали съм успяла  8)
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Анастасия
« Отговор #69 -: 28-01-2011, 16:05:50 »

Прекрасно Белее  :Content_14:...аз живея в малък град и много близо до два парка на края на града. В повечето дни съм щастлива, че веднага след края на работното време мога да отида с кучето и с мъжа на разходка, в топлото време вечеряме понякога край някое от езерата в парка......Но има моменти когато ми идва в повече тишината и спокойствието, иска ми се да има наблизо поне един здравословен магазин, свястно кино , един университет поне, да има повече различни хора и т.н......надявам се да ти хареса да живееш по-усамотено :Content_22:
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Анастасия
« Отговор #70 -: 29-01-2011, 13:19:56 »

Дани, мерси :) Аз не мисля, че ще живея усамотено, все пак минимум 50% от времето ще съм в София. Уикендите винаги мога да си взема някой за компания :) така или иначе съм с кола, само желание да имат.
Но основното е колко много работа имам все още и май ще се сформират бригади :) А приятелят ми си хареса едната част на двора за парти на открито, изобщо няма да е скучно :Р
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Анастасия
« Отговор #71 -: 29-01-2011, 20:21:36 »

Аз не съм разбрала Ефка, така няма да ти е скучно естествено :Content_22:...и най-хубавото е , че ще имаш и ателие  :peperudi: и аз мечтая за такова  :Content_22:
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Анастасия
« Отговор #72 -: 31-01-2011, 11:06:32 »

 :kisss:АЗ си ги имам и в книжен и в ел.вариант.Това лято ги четох за найсти път...и все откривам нещо, на което не съм обърнала достатъчно внимание...или пък съм забравила...А за имението... във варианта на Анастасия, ще ми е трудно да го направим, но в моя си селски вариант...се получава.Пък и ми се струва винаги когато една идея се пренесе механично...трудно ще се  случи.Според моето скромно бабино мнение е хубаво да започнем с нашите си селски възможности...които са гоооооооооооооооолеми, и след това и нашите поколения , наследници, живяли дори само през почивните дни на село, при баба, мама, дядо, вкусили от отгледаното с любов... то ще си ги тегли, тегли...а пък ако има и хамака , два...работата ...заспа tooth
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Анастасия
« Отговор #73 -: 31-01-2011, 12:44:00 »

Лелче, така е, всяко препрочитане на този тип книги ти носи различна информация, защото си на различно съзнателно ниво...при предното четене може да не си я разпознал просто...

А за 'имението' - и моето ще е от БГ селски тип  :bleh въпреки че бащата е против, аз не мога да забравя вкуса на зеленчуците от градината  :essen:
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Blaga

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:Анастасия
« Отговор #74 -: 03-02-2011, 00:07:44 »

Здравейте,току що се регистрирах...уж да попитам как да "сготвя" някои неща,а първият ми пост е в тази тема!Много е приятно да намираш съмишленици!
Книгите ги четох с нарастващо въодушевление,бяха за мен като нещо,което дълго време съм търсила...дадоха ми и крила,и смелост да вярвам и мечтая...Ще живея в собственото си родово имение,когато му дойде времето.На мен нещата ми се получават,когато ги оставя да узреят на спокойствие,без да ги притискам.Ето примерно със суровоядството,преди ми се струваше нещо толкова далечно и непостижимо,а от съвсем скоро ми е начин на живот.Не знам доколко ще се справя,но за сега черпя идеи от този сайт.

Мер,голяма благодарност за труда,който си вложила тук.А на снимката си изглеждаш като току що обхваната от Анастасийска треска ;) Красавица си!

Аз лично,преди да прочета книжките,изпитвах нещо като липса на модел от женски пол,на който да се възхитя,на който да искам да позаприличам...сигурно звуча като смотана пуберка,ама така си беше.И би било много полезно ако жените,дори само вдъхновени от прочетеното,без да "хващат гората",променят нещо в навиците си,характера,мисловните си модели...
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Анастасия
« Отговор #75 -: 03-02-2011, 09:27:18 »

 :kisss:Здрасти и Добре дошла...каня те на виртуално гости тука у фейсбака...http://www.facebook.com/profile.php?id=1777284534#!/profile.php?id=1777284534
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Аея

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
Re:Анастасия
« Отговор #76 -: 01-04-2011, 12:52:51 »

Интересното при мен е, че тази книга ми я препоръчаха преди около година да я прочета.. но така си остана във времето, явно не е бил тогава момента...
Вчера попаднах на темичката ви и започнах да чета 1-та книга от поредицата.. Ами - възхитена съм.Мн увлекателно е написана, някои неща звучат мн логично, но други - все едно е приказка, и ми е трудно да повярвам, че съществува Анастасия...

Продължавам да чета и като свърша 1-та книга ще споделя отново впечатления :)
Активен

Eternal bliss

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 88
Re:Анастасия
« Отговор #77 -: 01-04-2011, 21:13:11 »

iletovp всъщност не е важно дали Анастасия съществува ли не или по- скоро как :))
Още преди да прочетеш докрай поредицата ще разбереш какво е важно и истинно :))
Активен
..and what they are doing with this visible language that they create is they are making gifts..

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Анастасия
« Отговор #78 -: 18-05-2011, 12:06:39 »

 :kisss:
 Шёл 2010 год по григорианскому календарю. На планете Земля после десятитысячелетнего сна просыпались первые люди. Им предстояло увидеть, что случилось с Землёй за время их сна, понять причины, зафиксировать происходящее в своей памяти в качестве антивируса, чтобы впредь подобное не повторилось.
 Они фиксировали многочисленные автокатастрофы и войны. Фиксировали смрадный воздух городов и масштабы загрязнения воды. Фиксировали многочисленные заболевания, постигавшие физические тела, пока находилось человечество в состоянии сна. Они фиксировали...

Мегре Владимир - Анаста
Книга десятая
http://www.spiralata.net/booklist.php?LangID=1&Letter=%CC
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Анастасия
« Отговор #79 -: 25-01-2012, 16:16:20 »

 :kisss:Викам си, нямат време децата за четене, я да взема да им пусна нещо за Душата... :surpris_23:
Но вот что интересно. Если человек, обладающий разумом, зимой засыпает необычным сном, то что в этот период происходит с его Душой? Я не нашёл среди высказываний учёных даже гипотез по этому вопросу. А вопрос весьма интересный.
 Необычное состояние анабиоза довелось однажды частично испытать и мне. Это случилось, когда я был в тайге глубокой осенью. Световой день в этот период года в том месте, где живёт Анастасия, очень короткий. Когда начало смеркаться, Анастасия предложила мне лечь отдохнуть. Я сразу же согласился. Накопившаяся усталость от городской жизни и нелёгкий переход по тайге и так клонили ко сну.

 — Душа материальной пищей не питается, Владимир, но видеть, слышать и реализовать себя она может только через твоё тело. Если тело нездорово, к примеру, пьян человек и тело его беспомощно, Душа, словно скованная, не может себя никак проявлять и реализовывать. Она может только чувствовать и плакать над беспомощным, терзаемым вредным напитком телом. Пытаться согревать повреждённый орган тела — тратить при этом огромное количество энергии. Когда её энергия заканчивается, Душа становится бессильной и тело человеческое покидает. Тело умирает.
 — Душа — это энергия. Живой энергетический комплекс. Энергии отдых не нужен.
 — А куда уходит Душа во время сна, как ты считаешь, Анастасия?
 — Она может уходить в иные измерения. Витать среди планет Вселенских. И по желанию человека собирать ему необходимую информацию. Захочет человек, к примеру, о прошлом или будущем что-то узнать, при засыпании попросит свою Душу побывать в том времени и месте, которое его интересует, Душа исполнит просьбу. Но если человек спит обычным, недостаточно спокойным сном и в несовершенной среде, Душа никуда уйти не может. Она вынуждена охранять его тело.

Мегре Владимир - Анаста
Книга десятая

Активен
...могъщият се бори само със могъщ...
 

Страницата е създадена за 0.088 секунди с 22 запитвания.