Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: прочистване от паразити  (Прочетена 164653 пъти)

papur72

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
« Последна редакция: 12-02-2012, 15:34:05 от papur72 »
Активен

vangelia78

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:прочистване от паразити
« Отговор #102 -: 01-03-2012, 10:42:16 »

Здравей, бате Бино. Да, "на пръв поглед" нямат такива свойства, но след справки и по други сайтове се открива информация за непоносимостта на хелмитите към високото съдържание на фибри в храната.
В други форуми тук някой беше споменал за магазинче за индийски хранителни добавки на ул. "Княз Борис І" (до магазин "Слънце и Луна", пресечка на "Гладстон") и конкретно две хранителни противопаразитни добавки. След многократно ходене до въпросното магазинче (обикновено го намирах затворено в иначе обявеното му на вратата работно време), поръчване на добавките, неотговаряне по телефона на продавачката, с която имах уговорка да се чуем като ги получат, просто се отказах да чакам и се заех да търся техни алтернативи, като се ориентирах по основните съставки на двете добавки (индийски живовляк и картофена палма). Така ги намерих по-достъпни из интернет под формата на Хуск и Глюкоманан (и двете под формата на желатинови капсули). Хуск в насипна форма не е особено приятен за консумация; смятам, че вариантът в капсула не му отстъпва по нищо. За месец употреба на двете добавки - 2 кутии Глюкоманан (100 капсули в опаковка) и 1 кутия Хуск (225капсули в опаковка) ценово излиза около 80 лв. Приемах по 3 капсули, 3 пъти дневно от двете, 20 мин преди хранене.
Има нещо друго интересно свързано с опаразитяването - обикновено физическото такова винаги е свързано с наличие и на духовни паразити. Не съм достатъчно запозната с темата и навътре в незримата материя, за да коментирам по-нататък...
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:прочистване от паразити
« Отговор #103 -: 01-03-2012, 12:22:46 »

Вангелинка, можеш да дадеш ако искаш справка по тия сайтове, дето правели връзка с фибрите. Интересно е кой откъде го е чул. Но дори и да има такава връзка, знай със сигурност , че това е слаба ракия за паразитите. В зависимост от вида паразит трябва и съответния по големина чук. :)  Едно само знам - не е лесна борбата. Ония "лошите" също се борят за съществуване :)
А "духовните паразити"  за които казваш, са всъщност - енергийни. Думата "духовен" има друго значение, някой из форумите пак не е доразбрал :)  ( а ако държи на термина "духовен" ,вероятно има предвид -"кармичен", но това пък не е паразит, а патологична програма за болест или смърт, което е най-трудното за преодоляване , ако изобщо е възможно. )
А по отношение енергийните паразити - там нещата са сериозни ,че и страшни .  Трябва квалифицирана помощ. За справка - филмът "Екзорсист". 
« Последна редакция: 01-03-2012, 12:27:30 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

vangelia78

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 3
Re:прочистване от паразити
« Отговор #104 -: 11-03-2012, 12:03:06 »

http://nanocom-bg.com/test/index.php?option=com_content&view=article&id=2075:protivoparazitna-dieta-&catid=20:naturalni-terapii&Itemid=34
http://plamenshopov.blog.bg/lichni-dnevnici/2010/04/23/zelena-huma-glina-psilium-i-detoksikaciia-prochistvane-na-or.533428 - не е толкова по темата, но е интересно да се прочете.
Предупредих, че не съм запозната с нещата около другия вид паразити. Не настоявам за формулировка, така че, възможно е някой да се е издразнил от неправилна употреба на „духовни”. Може би по-точно е духове паразити. Книгата на Елоа Стар „Пленници на Земята” е някакво обяснение по въпроса.
Енергийните паразити според мен са духовете паразити, но и живи хора, настроени на ниска вибрация. За квалифицираната помощ съм съгласна, сами няма да си отидат. „Екзорсистът” го гледах до първите 10-15 минути (нямах смелост за целия   :-[ ). По холивудски се придава повече драматизъм и патос чрез сценични ефекти.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:прочистване от паразити
« Отговор #105 -: 11-03-2012, 13:12:08 »

"Наноком"ООД ( първият линк)  си направиха сайта платен.  За пръв път виждам сайт, който да не допуска ДОРИ  четене  на материалите. Явно се имат за достатъчно велики вече .. Искрено се надявам  да не стане заразно.  Какво ли ще стане , ако всеки си направи страницата платена?  Че даже не оставили няколо статийки за зарибяване.. Аз откъде да знам какво има в техния сайт, че да бързам да се регистрирам?
Жалко е когато  хората загубят ( ако изобщо са я имали) способността да изпитват радост  да дадат от себе си нещо безвъзмездно!  Да споделят информация, да помогнат или да дарят , но без да го афишират!  За какво ли могат да претендират такива хора,  в чиито души се е настанил комерсът  и користта?  НЕ съзнават ли, че това е пример за еволюционна регресия?  
( И тръгнали да ми разказват   за енергийни и духовни паразити...) 
« Последна редакция: 11-03-2012, 13:21:26 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

eleonorad

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 83
Re:прочистване от паразити
« Отговор #106 -: 13-07-2012, 15:07:16 »

Здравейте!

От 10.07. 12. започнах прочистване от паразити по метода на Хулда Кларк.Прочетох всичко по темата от форума и сайта.Настойката от орехи си приготвих сама от зелените орехчета от село,пелина е набран,изсушен и смлян от една приятелка,карамфила си го смлях сама.Прочистването го правя с цел профилактика.Засега нямам някакви особени усещания,само като че ли лееко ми се повдига от ореховата тинктура и усещам незначителна болка в стомаха - според мен това е признак,че нещо се случва,действа нещо...При вас как беше?
Активен

Bunnie

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 13
Re:прочистване от паразити
« Отговор #107 -: 24-07-2012, 13:06:42 »

Здравейте,
може ли да ми кажете от къде бих могла да си купя тази настройка от зелени орехчета т.като не успях да си я направя сама. Къде в София я продават знаете ли?
Активен

purelove

  • Гост
« Последна редакция: 24-07-2012, 13:18:38 от purelove »
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:прочистване от паразити
« Отговор #109 -: 25-07-2012, 08:39:17 »

И аз направих цикъла за прочистване от паразити преди един месец.С пелина трябва да се внимава и да се започне с по-малки дози в началото, докато организма се пригоди към него.От зелените орехчета и аз имах болки в стомаха, но най-много до 1 час след приема.Най-безопасен  ми се видя карамфила.Иначе от пелина и зелените орехчета се засилва метаболизма като цяло.
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:прочистване от паразити
« Отговор #110 -: 25-07-2012, 08:46:07 »

На мен пък карамфила ми беше най-гаден...Нали е хубаво да се ослюнчи и той, та направо все едно ми прогаряше лигавицата в устата  :surpris_23:
Активен
Psychonaut

eleonorad

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 83
Re:прочистване от паразити
« Отговор #111 -: 25-07-2012, 20:46:53 »

Аз нямам проблем с ореха и карамфила,но пелина ми видя сметката...Сега го приемам объркан с мед..остават само два дни...Като цяло се чувствам отпаднала,но може да е и от жегата...
Активен

Виолета

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:прочистване от паразити
« Отговор #112 -: 08-08-2012, 09:10:12 »

От къде намирате пелин на прах? Моят е просто сушен и наситнен. Опитах се така да го дъвча, но нещо не ставаше и го гълтах. После реших да правя чай, както Малахов е казал - в 250гр. вода 2 с.л. се пие на 3 пъти през деня. Аз го пиех около 30 мин. преди хранене.
За горчивината - открих, че горчи дивият пелин (Artemisia vulgaris), а белият (Artemisia absinthium) - не.
Активен

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:прочистване от паразити
« Отговор #113 -: 08-08-2012, 13:05:16 »

Аз пелина го пресях, така  както се пресява брашно през една по-едра цедка.Може и през сито за брашно.След това пелина (който вече е на прах) се взема направо с лъжичка-необходимата доза и след него се пие вода.
Активен

Виолета

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 48
Re:прочистване от паразити
« Отговор #114 -: 09-08-2012, 15:17:51 »

Благодаря, Каля! Следващият път ще пробвам така.
Активен

Георги_НЗ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
Re:прочистване от паразити
« Отговор #115 -: 03-12-2012, 12:22:01 »

Съветвам това прочистване по Кларк да се прави по дадената схема - от личен опит.
Понеже преди време аз реших, че тези дози са смешно малки и тръгнах на четвърта скорост - с по една хубава лъжица тинктура и пелин колкото мога да глътна .
Резултата беше юнашко кръвно налягане и с още  по-юнашко главоболие.

После си дадох сметка какво е би могло да стане...

Затова - по-полека с газта. Постепенно да се качва дозата за да е всико под контрол.
Активен
Всеки заслужава това, което е предизвикал!

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:прочистване от паразити
« Отговор #116 -: 03-12-2012, 12:46:32 »

 Жоре, прав си , само че прочистването  "по Кларк"  не включва  газ  :whistling2 - emotloader:
ТИНКТУРА означава  спиртна настойка.
 За газта си има други схеми и както отбелязваш - те са си "по-полека" :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Георги_НЗ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 28
Re:прочистване от паразити
« Отговор #117 -: 03-12-2012, 13:17:23 »

Аз имах в предвид - четвърта скорост и даването на газ, та по леко с педала на газта.  :Content_22:

Тинктурата сам си я бях направил в буркан пълен с нарязани на две зелени орехи и заляти с 95% спирт. Седяха един месец на тъмно и после прелях тинктурата в малки бутилки.
Освен, че взимах по една пълна супена лъжица, ами имах и случаи когато бързам да отпия от бутилката една глътка с неопределено количество.

После четох, че такава голяма доза може да предизвика тромби в кръвта. А то е логично - когато някакъв паразит усети зора и тръгне да се спасява може да попадне в кръвния поток. А чуждо тяло в кръвния поток е нормално да се облепи със съсирена кръв и да нарастне до масивен тромб.... пази Боже от такова!
Активен
Всеки заслужава това, което е предизвикал!

bori79

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18
Re:прочистване от паразити
« Отговор #118 -: 01-04-2013, 13:24:24 »

Здравейте,

аз да споделя моите усещания от пречистването. Купих си Candimin, както и корен от бял оман. Пия ги и двете от три дена . Първо започна едно откашляне на някакви секрети от гърлото - около 2 дена. Но най- ужасното са болките в ставите и мускулите. Болят ме такива места по тялото, който никога не съм усещала. И голям спад на енергия - направо се чувствам размазана ???
Това би трябвало да е добре - значи нещо се размърдва в организма , но болките са доста силни. Незнам дали да спра за малко.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:прочистване от паразити
« Отговор #119 -: 01-04-2013, 14:47:54 »

bori79, това по чия система  се води противопаразитно?  Че и "прочиствощо" .. :surpris_23:
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.101 секунди с 24 запитвания.