Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: прочистване от паразити  (Прочетена 164652 пъти)

Деси

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 101
  • HORROR MOVIE
Re:прочистване от паразити
« Отговор #20 -: 08-03-2011, 20:34:20 »

черен гарван колкото изтрепеш все ще е от полза  :Content_4 - emotloader:
Активен
Същността на безчовечието не е в омразата към ближния,а в безразличието!

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:прочистване от паразити
« Отговор #21 -: 08-03-2011, 22:38:02 »

Изобщо борбата с микроорганизмите е много зор работа. Естествен подбор, чичко Дарвин го е описал. Макар за произхода на човека, да не е много сигурно дали е от маймуните, обаче, че най-силните оцеляват и така предават чрез гените си тези черти на поколението си има много логика. И понеже микроорганизмите раждат поколение след поколение те добиват бърза резистентност към каквото и да е. Аз се боря с един себореен дерматит на лицето от няколко години (породено от гъбичкАта кандида) и честно да ви кажа няма лайно в аптеката (с извинение, но просто ми е писнало от тях), което да не съм ползвал. Нищо не помага трайно, и кислотодни води пих сума ти време, и йод, и какво ли не ,и няма, и няма. Само суровоядството имаше ефект, но аз толкова отслабнах, че не се знаеше кой ще си иде първи, аз или те.
Те са по-просто устроени от нас и съответно им трябва по-малко. И който си мисли че ще ги лиши от храна много греши, просто минават в латентно състояние. хапнеш нещо непозволено и гледай какво става.

Относно рака, интересното е че рак на сърцето няма, защото там не се задържа кръв. Което иде да каже, че рака се образува там където има застой и слабо оросяване. И явно това предразполага появата на ракови клетки, каквото и животно да ги създава.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:прочистване от паразити
« Отговор #22 -: 08-03-2011, 23:28:53 »

Весо ,мога да се пробвам да ти предложа  за дерматита , ако още ти пречи, едно специално средство. Много яко е , може и да помогне. Там където си , го няма. Ако проявяваш интерес - можеш да го вземеш или от мен или от рускоговорящите страни ако имаш човек. 

Към това дето си казал, мога да добавя нещо ново и  интересно. (Само споменавам, нямам отношение , а не е и лесно :)  )
Н.Семьонова казва ,че медитацията провокира разселването на паразитите в посока мозъка. Понеже при нея се освобождават ендорфини, а паразитите си падали много по разни дроги, алкохол, тютюн.. а ендорфините са вид морфини - ендоморфини. ( Ама може и да бърка , все пак тук много хора медитират  :) )   
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:прочистване от паразити
« Отговор #23 -: 09-03-2011, 20:21:01 »

Весо ,мога да се пробвам да ти предложа  за дерматита , ако още ти пречи, едно специално средство. Много яко е , може и да помогне. Там където си , го няма. Ако проявяваш интерес - можеш да го вземеш или от мен или от рускоговорящите страни ако имаш човек. 

Към това дето си казал, мога да добавя нещо ново и  интересно. (Само споменавам, нямам отношение , а не е и лесно :)  )
Н.Семьонова казва ,че медитацията провокира разселването на паразитите в посока мозъка. Понеже при нея се освобождават ендорфини, а паразитите си падали много по разни дроги, алкохол, тютюн.. а ендорфините са вид морфини - ендоморфини. ( Ама може и да бърка , все пак тук много хора медитират  :) )   

Ами да, разбира се че проявявам интерес, но за жалост съм много скаран с руския, макар че разбирам като чета, но за жалост всичко се изчерпва с това. Ако искаш дай малко въсеждащо инфо, какво му е действието и тн...

Вери
И не вярвам в това: И който си мисли че ще ги лиши от храна много греши, просто минават в латентно състояние. хапнеш нещо непозволено и гледай какво става.

Може и да не е вярно, макар че доста специалисти го потвърждават. Явно при всеки е различно.

Иначе по несериозно обяснение за дерматита не бях чел де. Да възможно е стрес и психическо напрежение да отключи процеса. Все пак стреса оказва много сериозно влияние на имунната система. Ама такива тълкувания, че и щом е на лицето значи е много близък човек моля, моля, Не струват. 
Активен

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:прочистване от паразити
« Отговор #24 -: 09-03-2011, 23:34:36 »

Иначе по несериозно обяснение за дерматита не бях чел де....Ама такива тълкувания, че и щом е на лицето значи е много близък човек моля, моля, Не струват. 
Не си прав....

Много са си логични нещата...Просто трябва да се замислиш. Пак от опит пиша. Имам примери с децата ми.



Ами ще се радвам да ми обясниш каква е логиката, защото аз се замислям и немога да я открия. Интересно ми е как се е стигнало до това заклчение, че точно загуба на близък човек ти причинява дерматита на лицето ами не друг стресов фактор. Ама наистина ми обясни логиката, защото това с децата ти не е достатъчно доказателство, за да се направи заключение за цялата популация.
Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:прочистване от паразити
« Отговор #25 -: 10-03-2011, 08:11:30 »

Има логика и то голяма.
Според руските лечители-заболяването се корени в полевата форма на човек.Не се ли унищожи там,нищо не може да я премахне. Лечебния глад лекува тези неща,но само ако се стигне до пълно и завършено гладуване.
Иначе коренчето остава и когато отново се продължи със същия начин на живот,болеста се завръща.
Не съм много запознат с тези неща,но да се търси логика-боли те главата -пиеш хапче-минава болката,не помага.
Нещата са много сложни,паразитите защо не могата да се убият с лекарства? Номера е да не им се дава среда за развитие,но как да разберем каква среда?
Най-лесно е да се прочете Малахов,най достъпно и добре обяснено с примери.
Поздрави. :love_028:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:прочистване от паразити
« Отговор #26 -: 11-03-2011, 00:01:50 »

Последните няколко коментара бяха изтрити, моля ви използвайте темата за да обсъждате пречистването от паразити, а не за да се карате! :fluretaa:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:прочистване от паразити
« Отговор #27 -: 11-03-2011, 14:30:19 »

... Аз се боря с един себореен дерматит на лицето от няколко години (породено от гъбичкАта кандида) и честно да ви кажа няма лайно в аптеката (с извинение, но просто ми е писнало от тях), което да не съм ползвал. ...

Пробвал ли си с Натриев бикарбонат под някаква форма (външно или вътрешно за алкализиране на организма)? Алкалната среда такова мамата на гъбичките.
Активен

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:прочистване от паразити с Ленено семе
« Отговор #28 -: 11-03-2011, 15:26:07 »

Какво казва леля Семьонова:

"ЛЕНЕНОТО СЕМЕ – НАЙ-СИЛНИЯ ПРОТИВОПАРАЗИТЕН ПРОДУКТ
Лена се появи при мен заедно с много хранителни продукти за електронно тестване за антипаразитни свойства и веднага се превърна в "шампион"!
Отваратата от ленено семе има пагубен ефект върху всички видове хелминти, с изключение на аскаридите. Също така той не оставя след себе си живи гъбички и вируси на хепатита. Ако към лененото семе, при приготвяне на отварата, прибавите 1-2% от теглото на семената „гвоздейчета” карамфил, аскаридите също ще бъдат умъртвени.  Добавянето на Стевия като подсладител увеличава противопаразитното действие на отварата от ленено семе.
.....
Oтвара от ленено семе:
Приготвя се на водна баня  2-3 часа  (1 литър вода на 2 супени лъжици ленено семе). Това е фатална доза за почти всички гъбички и хелминти с изключение на Аскаридите. Добавянето на  карамфил (3% отобщото тегло на ленените семена) прави отварата противоаскаридна."

от "Вегетарианская кухня раздельного питания" (на руский язик  :( )


В книгата има описани много противопаразитни продукти, рецепти, салати и др.
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:прочистване от паразити
« Отговор #29 -: 16-03-2011, 19:48:14 »

Това е много интересно за лененото семе, Диего! Не го знаех! А противопаразитното действие само под формата на отвара ли се проявява? Защото аз си правя сурови крекери с участието на ленено семе.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:прочистване от паразити
« Отговор #30 -: 17-03-2011, 02:53:42 »

Diego de la Vege  ако знаеш други хитринки, зарадвай ни.
Veso  кандида дава и дерматитна реакция но такава дават и 100 други причини.
Има чалъмче да маскираш дерматит на лицето за 24 часа с намазване с кора от грейпфрут. Нищо не се лекува но успешно се третира симптома за 24 часа. После пак мажеш и така ...
GSE  цитросепт и тн  не е същото.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:прочистване от паразити
« Отговор #31 -: 17-03-2011, 10:37:01 »

... А противопаразитното действие само под формата на отвара ли се проявява?

Не разбира се, Семьонова споменава за някаква немска школа, където комбинацията лен & карамфил се приема в суров вид, както намерите за добре.
Активен

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:прочистване от паразити с Ленено семе
« Отговор #32 -: 17-03-2011, 11:34:03 »

Какво казва леля Семьонова:

"ЛЕНЕНОТО СЕМЕ – НАЙ-СИЛНИЯ ПРОТИВОПАРАЗИТЕН ПРОДУКТ
Лена се появи при мен заедно с много хранителни продукти за електронно тестване за антипаразитни свойства и веднага се превърна в "шампион"!
Отваратата от ленено семе има пагубен ефект върху всички видове хелминти, с изключение на аскаридите. Също така той не оставя след себе си живи гъбички и вируси на хепатита. Ако към лененото семе, при приготвяне на отварата, прибавите 1-2% от теглото на семената „гвоздейчета” карамфил, аскаридите също ще бъдат умъртвени.  Добавянето на Стевия като подсладител увеличава противопаразитното действие на отварата от ленено семе.
.....
Oтвара от ленено семе:
Приготвя се на водна баня  2-3 часа  (1 литър вода на 2 супени лъжици ленено семе). Това е фатална доза за почти всички гъбички и хелминти с изключение на Аскаридите. Добавянето на  карамфил (3% отобщото тегло на ленените семена) прави отварата противоаскаридна."

от "Вегетарианская кухня раздельного питания" (на руский язик  :( )


В книгата има описани много противопаразитни продукти, рецепти, салати и др.


Бих го пробвал, обаче, би ли дал малко информация по колко на ден се пие, и колко дълго време се пие. Иначе предполагам се пие на гладно поне 30-60м преди ядене.
Активен

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:прочистване от паразити
« Отговор #33 -: 17-03-2011, 12:01:43 »

Понеже книгата е за храненето и за различните полезни хранителни продукти, пише само толкова за противопаразитните свойства на лена :(
Активен

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:прочистване от паразити
« Отговор #34 -: 17-03-2011, 12:03:50 »

... останалото е за използването му като храна, добавка, подправка и т.н.
Активен

Veso

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 246
Re:прочистване от паразити
« Отговор #35 -: 17-03-2011, 12:18:15 »

Ами добре, мерси все пак, все ще си измислим как да го пием :)
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:прочистване от паразити
« Отговор #36 -: 17-03-2011, 18:27:20 »

... А противопаразитното действие само под формата на отвара ли се проявява?

Не разбира се, Семьонова споменава за някаква немска школа, където комбинацията лен & карамфил се приема в суров вид, както намерите за добре.

Супер!  :)Много благодаря за отговора!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:прочистване от паразити
« Отговор #37 -: 17-03-2011, 23:50:52 »

Семенова е хитруша , препраща към "сурова" употреба , но при нея лененото го сервират варено. Става едно такова гъсто и специфично като аромат.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:прочистване от паразити
« Отговор #38 -: 17-03-2011, 23:56:16 »

Сега се сетих, даже и тази ми снимка е точно от престоя ми там. в околността ( Заливът Таранкут, Крим)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

sis

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173
Re:прочистване от паразити
« Отговор #39 -: 22-03-2011, 09:28:05 »

 Бате Бино, чета с голям интерес книгата на Надежда Семьонова -"Кремний - елемент жизни". Благородно ти завиждам, че си се докоснал до тази жена и си посетил школата в Сочи. Искам да те попитам, нейната глина КаоГсил, дали се продава в аптеки в Москва, понеже една една приятелка ще ходи и искам да й поръчам? Ако отговорът е не, как може да се закупи? :Content_22:


Активен
 

Страницата е създадена за 0.092 секунди с 23 запитвания.