Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Доволни ли сте от шоуто?

Да, беше много забавно и полезно.
Да, но можеше и по-добре да се получи.
Не беше лошо
Не съм доволен, очаквах съвсем по друг начин да протече.
Не съм доволен от резултатите.
Не ми хареса и не съм доволен изобщо.
Не мога да предценя.

Автор Тема: СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯДЦИ  (Прочетена 146116 пъти)

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Някой, ако си познае свой отговор, да свирка... че в бързината е възможно да съм присвоил нещо чуждо tooth
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Аз още към 20-ти въпрос разбрах, че не играя за момичетата отсреща. Все пак продължих докрая заради момичето, което някой ден ще ги прочете и ще си ме познае.
Скоро и аз ще извадя моите отговори - да не разваля работата на тези дето отгатват отговорите на Хоспи
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

браво марулче, хубава работа...значи и аз да се чувствам сега виновна  ::)...това беше просто игра, беше забавно, и особено ти много време отдели  :surpris_25:.....
Все пак форума се събуди от дългия зимен сън, беше весело .....

На всички недоволни или обидени мога само да кажа едно нещо- хора, научете се да не приемате нещата  лично,.....излишното драматизиране на никой нищо хубаво не носи... :Confus_3:
Активен

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258

+ne budete tolkova naivni
Активен

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

От играчка, стана плачка.
Мъчно ми е за Марулчето и искам да се върне в нашия "зенчуков форум".
Тя вложи толкова енергия и наистина играта беше забавна.
Активен

Ели

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 226
  • Beauty is in the eye of the beholder

А, бе, вие, сериозно ли, бе, хора? Къде ви отиде чувството за хумор? Как можеш да очакваш определено поведение от някого и като не го получиш, друг да ти е виновен? Изобщо как може някой да ти е виновен за нещо? А Марулка е страхотна и ми беше много приятно да си пиша с нея. И определено вкарва живот, където се появи. А ако Петко и Черен гарван са толкова разочаровани от играта, могат спокойно да се сърдят на мен, защото съм хаотична, неопределена и не знам какво искам.  :P
Активен
Истината е една, мъдрите я наричат с различни имена.

Каквото отвътре, такова и отвън.

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

От играчка, стана плачка.
Ами аз писах по-рано о' време да се озапти положението, но не по този начин, който е описала Марулка по-горе. :(
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Откъде да е знаела Марулката, че момичетата ще са само 4 и толкова сериозни, че едната да я пишем бегала.
В края на краищата се поопознахме по-добре и понаучихме доста неща за начина на мислене на другия пол. Аз лично няма да се променя за да се нагаждам към масовия начин на мислене.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯД
« Отговор #688 -: 25-02-2011, 20:15:58 »

100 пъти казах, че сам съм си виновен, че криво съм разбрал нещата. А на Марулка й благодарих поне 6-7 пъти по време на играта, и 2-3 пъти след това. Съжалявам, ако съм развалил нещо :Confus_3: Марулке, извинявам се, ако съм те обидил! Прости на мен и на всички, които са те критикували :fluretaa:
Ти си незаменим кадър за форума! Видя как вървяха нещата, когато те нямаше почти година! Върни се, ела си у дома!
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

Как да си я върнем? Може ли някой да поговори с нея? Повечето се познавате и си имате някви координати. Марулчето е толкова свежа, не трябва така да се получава. Ние сме форум, в който все говорим за хубави неща а накрая някой си тръгва обиден. Бива ли така?

Имам една идея. Ако личен разговор с нея не помогне ще ви кажа другата ( пък дано тя помогне).
Активен

RoJe

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70

Марулче, що се връзваш така бе, мила? Никой нищо лошо не е казал за теб; ти и другите, не приемайте някои думи толкова лично. Нали всички се стремим да сме позитивни и да е хубаво около нас, а ето сега какво стана - "на ти куклата, дай си ми парцалките".
Хайде, преспи тази нощ и утре очаквам включването ти, че ще ни липсваш!
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Е, то не се знае на лични какво е ставало...

Пък за хубавите неща, позитивизма и толерантността във форума имам мнооого да говоря и пиша, но не е нито времето, нито мястото....
Активен

kolibris

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 46
  • EVERYTHING IS IN YOUR MIND!

каквото и да е станало на лични или пък тук,мисля че тя е достатъчно мъдър човек,за да разбере,че независимо от това дали някой ще оцени играта като супер или пък обратно,не значи,че е вярно нито едното,  нито  другото. Както е казал мъдрия Айнщайн- всичко е относително. Всеки иска да чуе добра дума,особено когато се е постарал,но дори да не получи похвала,това не омаловажава труда и намеренията му. Тя знае най-добре,че го е правила с голямо желание и това е! А доколкото останалите,които не са доволни,трябва да помислят дали все пак направеното не е било от сърце и дали това не е най-важно в крайна сметка.  :fluretaa:

А относно това мое изказване си мисля,че сега Номер 6 ще реши,че аз съм феминистката с дългите отговори, което е нито важно,нито маловажно,ако ме разбирате   хихихи.Мисля че,това е второто ми най-дълго изказване в този форум.
Активен

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548

Леле, какви меллодрами се рзиграват тук. Марулче, не се впрягай за глупости. Знам, че е дразнещо (и при мен се исипаха доста безумни съобщения и упреци на лични, само мога да си представям какво чудо е било при теб).
Едно не мога да проумея - двете ни прекрасни организаторки вложиха толкова енергия и време, за да ни е забавно на всички и пак има недоволни. Аман от ощипани моми. С нищо не са длъжни на никого, та чак и упреци се сипят... нямам думи. Честно казано вече и аз нямам желание да комуникирам с част от хората тук
...разбирам Марулката.

Активен

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310

Ето линк към тъжния край на Супершоуто.

http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=2248.msg38236#new
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

1.Умееш ли да прощаваш?

В. Не задържам обида в себе си, но ако според това колко добре познавам другия преценя, че е можел да се представи доста по-добре в дадената светлина може да ме разочарова.

2.Каква е за теб идеалната почивка?

Е. Идеалната почивка - какво беше пък това? Отдавна няма такова нещо. Доста време мина откакто нашите ме водиха за последно на море. След това един период нямаше време (цяло лято учене за изпити като студент), сега пък няма пари, а напоследък нямам желание (като си помисля как ще купувам от там доматите пълни с нитрати на висока цена). Добре, че не съм работохолик и успявам да релаксирам в движение.

3.Обичаш ли традициите и празниците?

А. Обичам традициите и гледам да ги спазвам, но празниците - ден като всеки друг (тази нова година не си направих труда да сложа празнична украса, защото обикновено всяка следваща година е като предходната).

4. Сладко или солено?

Б. Не минава и ден без да хапна леко посолена храна. Сладкото също присъства в менюто ми, но по-рядко.

5. Доволен ли си от живота си?

Д. Много общ въпрос. Не съм много удовлетворен от професионалната си реализация (много учене за нищо) и социалното си положение в момента (за което сигурно има някакви причини), но преоткрих по-важните неща в живота. Приятен или неприятен този урок трябва да бъде научен и затова гледам да се абстрахирам от подробностите.

6. Вярвате ли в любовта от пръв поглед (а от втори?) и защо?

Ж. Ако не вярвах в любовта от пръв поглед нямаше да стоя и все още да чакам правилния човек, а щях да съм направил някоя прибързана глупост. А втори поглед за какво ми е - да ме разколебае ли?

7. Каква е нормалната разлика във възрастта за една връзка и въобще има ли значение възрастта за любовта?

А. "Любви все возрасты покорны" (Пушкин). На кой когато му дойде. Думата "възраст" е доста относително понятие (поне за мен). Аз не съдя за хората (или за себе си) по броя на годините (което е просто цифра), а по това как се чувства човек, как изглежда и как се възприема.

8. Каква е представата ви за хубава първа среща?

А. Това е най-чакания ден в живота ми. И тъй като спадам към вид непоправими романтици, които са застрашени от изчезване и не се вписвам в никакви категории, първата среща си я представям като разходка сред природата, а може и в парк. Смятам, че е в реда на нещата първата среща да завърши на неутрална територия (примерно на спирката).

9. Какви черти от характера на една жена харесвате?

В. Естествена, непринудена, спокойна (не само външно, а и вътрешно). Еманципираните и разтропани жени са непредсказуеми - направо таралеж в гащите.

10. Намерили сте жената на живота си, тя е всичко за което сте мечтали, с времето я обичате все повече.Но тя не понася най-добрия ви приятел, с който сте от детската градина заедно и в един прекрасен ден казва: "Или той или аз" Как ще постъпите?

Б. В настоящия момент не се сещам да е останал човек, който може да застане между мен и половинката ми за да ми се наложи такава дилема. Но примерно не бих се оженил за момиче, което един ден може да реши да изхвърли домашен любимец на улицата...

11. Свирка или секс за закуска?

Е. Свирката не я приемам за нещо нормално и не ми се ще да ставам обект на извращения нито на закуска, нито след вечеря. А що се отнася до секса - когато има достатъчно време да се порадваме спокойно един на друг, няма да правим половинчати неща, я...

12. Ако родителите ти не одобряват човека, с който си избрал да остарееш, и непрекъснато демонстрират отношението си пред теб, какво ще предприемеш?

Ж. Този въпрос ще го разделя на две части.
По първата част - доколкото познавам родителското тяло - моят избор няма вероятност да бъде одобрен, но става въпрос за моя живот, а не на някой друг и това не би трябвало да ме спре.
По втората част - ако демонстрират отношението си - ще гледам да игнорирам този факт.

13. Как се разделяш с гаджето, което вече не те вълнува?

А. Не ми се е налагало да се разделям с гадже и търся такова, което да ме вълнува, а и аз нея и да не се налага да се разделяме.

14. Умеете ли да правите компромиси? И въобще какво ви е мнението за компромисите в една връзка?

Д. Връзката се крепи на разумни компромиси от двете страни, но докато не започне самата връзка не съм склонен да правя компромиси, за да не попадна на неподходящ човек. Много ме дразни при някое онлайн запознанство въпроса "А сигурен ли си, че ще ме обичаш такава каквато съм" и то зададен още преди да съм я видял на снимка.

15. Приемате ли здравословният начин на живот като мисия? Как постъпвате с приятелите и роднините? Пазите наученото за вас, поучавате ги ден и нощ докато се връзумят или давате съвети само, когато Ви помолят за това?

А. Да, може да се каже, че ми е мисия. Като видя, че някой е готов да получи/обмени опит на тази тема охотно споделям, но ако е от хората дето гледат с пренебрежение и присмех на това и ме убеждават да стана "нормален" избягвам да се хабя заради него, явно не му е дошло времето.

16. Как е по-добре да живеете - сами или с родители и защо?

В. В периода преди човек да е намерил другарчето е по-добре да се живее с родителите - не се налага да пера, да пазарувам, нямам разходи за квартира и консумативи, които често са непосилни за сам човек.
След като намери другарчето смятам, че е по-добре отделно - зрели хора от различни поколения трудно се разбират помежду си, а освен това ще трябва да се изчакваме за различни ресурси (кухня, баня, посуда, компютъра). Освен това при родителите човек няма как да се усамоти с половинката, а да на говорим ако иска да остане насаме със себе си.

17. Опитай се в един/няколко цитата да сумираш отношението си към света/околните/себе си.

А.
Отношението ми към света:
"Be firm like a rock, deep and serious like the sea. Think of the Earth as a Mother. This is one Earth. Don't be divided by thinking of yourself as belonging to different countries. This is one Earth." - Babaji.
За отношението към околните:
"Трудно се спори с простаци". Поводът, по който е било казано е следният: Константин Кирил философ бил в Рим за да защити славянската писменост пред римокатолическата църква и като излязъл го попитали защо е толкова изпотен и запъхтян, а той отвърнал "Спорих с простаци".
За себе си ще перифразирам поговорката:
"7 пъти мери и накрая помисли дали да режеш".

18. И понеже момчетата се справят с въпросите много по-бързо от нас им отправям следното предизвикателство:  Нека дадат линк към песен, която смятат, че отговаря най-точно на темперамента им. Дооточнявам - не песен, която харесват, а такава, която ги описва най-точно.

А. http://www.youtube.com/watch?v=ZHwVBirqD2s

19. Имате ли деца? И мислили ли сте колко бихте искали да имате? Бихте ли си осиновили дете, дори ако си имате ваши?

Ж. Нямам деца. При нормални условия може би 2, но в днешно време и 1 трудно се гледа. Отношението ми към осиновяването е по-специално, тъй като смятам, че връзката между родители и деца започва да се изгражда в момента на зачеването. Така, че за да осиновя дете (само ако си нямам до момента!) трябва да усетя, че ни свързва нещо наистина специално, а и моята половинка трябва да го усети иначе не става.

20. Какво обичате да правите като занимание, дейност през свободното време?

А. Хобито ми е това, което съм учил и работя по него - добро е за хоби, но не и за професия. Ако кажа какво е ще се издам. За да седна да се занимавам с него трябва да ми дойде музата. Иначе обичам да сърфирам из нета, обичам да уча нови неща и да се образовам ежедневно.

21. Вие сте на възраст: под 25, 25-35, 36-43, 44-50, над 50?

Е.  36-43, вече съм пораснало момче  Smiley

22. Ревниви ли сте?

Г. Едва ли ще взема да си въобразявам глупости като гледам половинката ми да разговаря с другите мъже. Ако тя направи нещо извън допустимите норми няма да ми стане приятно, но едва ли ще е повод за разправии, а по скоро за разговор - нормално е да искам да разбера какво не е намерила у мен, за да го търси у друг и да се коригирам своевременно.

23. Любима вегано-суровоядска храна/ястие? Кое за вас е супер храна при този начин на хранене?

Д. Любимо веганско-суровоядско ястие - салата. Видът й варира според сезона. Напролет зелени салати:копривени, от марули, от салатки. През лятото от домати - традиционна с лук. Есента - домати и зеле.
Началото на зимата - любимо ястие стават плодовете.
От средата на зимата докато се появят зелените неща не съм толкова на сурово.
Супер храна - сусамов тахан

24. Вярваш ли в чудеса?

Ж. Няма случайни неща, но чудеса съществуват. Тя също ще повярва в това, когато се срещнем.

25. На какво животно се оприличаваш? Защо?

Д. Оприличавам се на щъркела - колкото и далеко да отлети никога не забравя къде му е гнездото и никога няма да сбърка своята щъркелка с чужда.

26. Когато хората се събуждат сутрин те са най-различни типове: някой мрънкат и мърморят, други са кисели до обяд, трети направо скачат от кревата с усмивка... Вие от кои сте?

Е.  Зависи от времето. Ако има силна магнитна буря още преди изгрев съм буквално с 4-те букви нагоре, но това не означава лошо настроение, а просто болки в очите и леко нарушена координация. По принцип предпочитам да ми истане малко време да се попротегна преди да стана. Липсата на усмивка сутрин не означава "вкиснат" - поне при мен.

27. С какво асоциираш думата "уют"?

Д. Уют - присъствието на любим човек, с когото можем да си кажем толкова много неща без да се налага да си говорим.

28. Цици или дупе? (без да обясняваш колко е важно да е умна...)

Д. Изглежда, че за дамата, задала този въпрос не е толкова важно мъжа да търси умна жена. Все пак ще и дам задоволителен отговор: Трябва да са спазени определени пропорции между тези две части иначе картинката се разваля. За мен е изключително важно да няма силикон - колкото дал господ - толкова. И все пак първото нещо, което гледам у едно момиче е излъчването.

29. Фантазиите ти с какво са пълни - блондинки, брюнетки, кокошки, кобили, гъски, мулатки,...?

Д. От доста време не се опитвам да си я представя. При всички случаи Господ има по-богато въображение от мен и ми е избрал по-хубаво момиче. Остава да чакам нещата да се случат.

30. Някога удряли ли сте жена? (Отговорете честно. Това, че сме вегани, суровоядци и т.н. не ни прави съвършенни)

В. Като бяхме малки със сестра ми всеки ден водехме боеве. ухилен Веднъж се сбих с една съученичка в прогимназията за да защитя приятел. Сега съм друг човек, де.

31. Приемате ли шамаросването на децата като възпитателен подход?

Д. Против съм. Силовите методи дават временни резултати и в по-късен етап може да се окаже, че детето е свито, нерешително и необщително или агресивно вследствие на такова възпитание.
Всички сме били деца - трябва да погледнем на ситуацията през детските очи за да разберем защо е направило белята. Най-добро въздействие има личния пример.

32. Грижите ли се за себе си? (нокти, обезкосмяване, фризура, фитнес и т.н)

Б. Само дето е пропуснато обезпаразитяване и ще стане като избор на домашен любимец от зоо магазин ухилен
Поддържам се разбира се -  в някакви граници. Карам ги едно по едно:
Нокти - никога не са били четвърт сантиметър.
Обезкосмяване - все пак съм веган и не се налага. Лятото си пооскубвам подмишниците от хигиенична гледна точка.
Фризура - рядко се стрижа. Ако ме видите подстриган значи съм тръгнал да си вадя снимка за документи или ми е горещо на главата с дълга коса. Този въпрос подлежи на допълнително обсъждане, но никога няма да тръгна гологлав "мачо" или с обеца на ухото. В тази графа слагам и бръсненето - също подлежи на обсъждане - т.е. склонен съм на компромиси.
Винаги съм бил и все още съм привърженик на максимата здрав дух в здраво и силно тяло. Тренирал съм фитнес, бойни изкуства, а сега съм йога.

33. Защо ти харесва да гледаш докосването на две жени?

Д. Харесва ми, защото жените го правят красиво - при тях всичко е на игра и не са със "заредено оръжие". Докато повечето мъже докато докосват жена си казват "леле тая сега да ми даде и най-малкия повод - такава волна програма ще има..."

34. Говорите ли чужди езици, какви и колко?

А. Много интересна формулировка на въпроса ухилен
Ако трябва да отговоря лаконично по реда, нещата изглеждат така: Да, английски и руски, два.

35. Хвърляте ли си чорапите където ви падне?

Е. Споко, не ги залепвам на тавана ухилен

36. Може ли някой да отгатне специфичния ти хранителен режим без да си му казвал? Тоест, има ли и други признаци в живота ти, че си алтернативен?

А. Да. На пръв поглед по излъчването, а ако другия е веган и по миризмата - т.е. липсата на миризма на млечни продукти. И ако не е веган - трябва някой да му каже на колко години съм и освен това той да повярва, че съм на толкова Cool свиркам си

37. Любовта не се подчинява на закони, логика, правила...Както беше казало едно от момчетата, тя просто се случва. Тогава до каква степен единомислието по определени въпроси е предпоставка за нещо?

В. Ако домашният любимец препикава обувките е нормално човек да продължава да си го обича въпреки това, но става въпрос за домашен любимец, а не равнопоставен другар в живота. Изказвания от сорта "Този въпрос не подлежи на обсъждане" са изключително крайни и нежелателни в една връзка. Ако другия вижда нещата по друг начин може би след един разумен и аргументиран разговор позициите ни ще станат малко по-сходящи отколкото са били в началото. В края на краищата може да става въпрос за недоглеждане на всички обстоятелства от едната от двете страни, а като се сложат всички аргументи на масата и се проведе диалог става по-друго.

38. Изразете себе си във формата на хайку или ако това ви затруднява под формата на кратко стихотворение.

Д.
Спокоен като
извисена планина
търся себе си.

39. Какъв е идеалният мъж и вие доближавате ли се до този идеал?

Б. Хах, доближавам се... Въпросът е от коя страна - дали като догонващ или като оставящ се да бъде догонен... свиркам си

40. Защо мъжете харесвате жени с изкуствен бюст, въпреки, че ви е пределно ясно, че е изкуствен?

Ж. Кои са тия мъже дето харесват жени с изкуствен бюст и какъв процент са на фона на останалите? Въпросът беше риторичен. Изкуствения бюст си е чисто женска инициатива да се компенсира някакъв недостиг. Не знам дали е имало случай на някоя от жените които сега са "горди притежателки" на такъв атрибут някой да и е споменавал, че се нуждае от такава корекция. Че даже и си го сменят с по-голям амии... знам ли

41. Ако можеш да изживееш живота си отначало, какво би променил?

Ж. Животът е като река в дълбок и тесен каньон. Като погледна назад колкото и далече да се връщам т.е. към извора всеки път ако тръгна от там щях да стигам до тук без значение дали ми харесва - с тази професия, и все още без другарче. Тези неща са предопределени. Единственото, което бих могъл да променя, е да коригирам грешки при храненето и при практикуването на йога.

42. Спонтанен ли си в действията си или внимателно обмисляш всичко преди да го направиш?

Г. Не съм толкова първосигнален, че да направя нещо за което после да съжалявам. Все пак се смятам за доста съзнателен.

43. Изброй 5 неща, които би взел със себе си на самотен остров.

Е.
1. този инструмент http://www.youtube.com/watch?v=VzpRh-ZE9Mo
2. въже
3. лупа
4. постелка
5. веганка, с която да споделяме острова и постелката

44. Наистина ли мъжете харесвате жени на висок ток или само си се мъчим да ги носим?

В. Попитали известен учен: "Колко дълги крака трябва да има една жена за да бъде красива?" Той отвърнал: "Достатъчно дълги, за да достигат до земята когато върви". Аз споделям общоприетото схващане, че хубавите неща се продават в малка изящна опаковка, така че ако едно момиче е миньонче по-ще ми хване окото с равна обувка, отколкото ако стърчи покрай мене и се мъчи на високи токчета. Освен това високият ток е опасен за здравето - изкривява долната част на гръбнака.

45. Плащали ли сте за секс и какво е мнението ви за платения секс като цяло?

Б. Никога не ми е допадала идеята за секс с друга независимо дали платен или по взаимно харесване. Мъжете, които го правят си купуват само секса, а не някакви чувства.

46. Ако знаехте, че утре ще умрете, как бихте прекарали последния си ден?

Г. Не е реалистично човек да си мисли, че може за един ден да навакса неща, които е пропуснал с години. Определено няма да съм от тези които ще се напият до безпаметност и ще идат да "поживеят". Човек трябва да помни живота си не с това, което е пропуснал, защото винаги ще има такива неща, а с това което е постигнал. Ще знам, че не съм живял напразно и ще гледам да си тръгна спокоен и както е казал поета "Оставил чашата си недопита".

47. Какво най-много НЕ харесвате в себе си?

Д. Малко нерешителен. Колко пъти ми се е случвало да срещна хубаво момиче, което ме поглежда с интерес и не мога да я заговоря - просто си глътвам граматиката докато тя е там.

48. Бихте ли се обвързали с жена, която има дете от друга връзка? Ще го огледате ли като свое?

Б. Няма да го направя. Сродната душа няма да избачка дете докато скучае, чакайки да срещне голямата си любов. И аз съм можел да легна с някое момиче през всичките тези години, но не съм го направил!

49. Какво мислите за нашумялата напоследък Европейска практика, за детето да се грижи този родител, който е по-ниско платен? Или предпочитате да живеете с по-малко пари, но да не лишавате детето от майка му?

Б. Ами свикнал съм да карам с малкото пари ама ако се наложи да кърмя нямам цици. ухилен А и вечер няма да ме увикват, че съм му мил задника с много топла или много студена вода когато съм му преобувал чисти и сухи гащички.

50. Радвате ли се, че въпросите свършиха? ухилен Доволен ли сте от представянето си и какви са очакванията ви?

А. Крайно време беше... Дадох най-доброто от себе си! weight_lift
Фенките защо още не са ме грабнали? свиркам си
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

zigzag

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237

Добре,че не участвах въпреки поканата от Марулка.Как да направиш щастслив някой,кагато той сам не иска и не може?Май има загоряли за женска плът,но Марулка не е сводник!Някой момченца от форума от много време карат на "пет пръста"(няма да ги споменавам,че ще се обидят,но за 3 никнейма се обзалагам) и проблема е,че са глътнали повечко въздух та им е влезнал в главата.И комай са се отдали на практики,духовни теорий и манипулаций на храни и хранене,за да отклонят неосъществено либидо.Когато си некадърен да имаш жена до теб,трябва тати да ти я купи.Тя жената дали кифтета ша лапа,или ще пасе или кълве кълнове,пак си е жена и й требе мъж!Не знам жени да харесват лигльовци,пиклювци и п**ки!
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

zigzag, ако си се припознал в мен значи не си прочел внимателно предишния ми пост. Предполагам, че човек който е привърженик на "петте пръста" не би трябвало да има и нещо против свирката.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Mемория

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 148

Мерси на момчетата за отговорите, дано някоя наистина си ви познае! Аз лично засега напук се отказах да ги разглеждам или коментирам. Някак не ми се ще да продължим без Марулка, все едно нищо не е станало. Много се радвам, че всичките й игри секнаха, когато тя си тръгна, даже бих им сложила катинарче!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.106 секунди с 25 запитвания.