Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Анкета

Доволни ли сте от шоуто?

Да, беше много забавно и полезно.
Да, но можеше и по-добре да се получи.
Не беше лошо
Не съм доволен, очаквах съвсем по друг начин да протече.
Не съм доволен от резултатите.
Не ми хареса и не съм доволен изобщо.
Не мога да предценя.

Автор Тема: СУПЕРШОУ ЗА НЕОБВЪРЗАНИ ВЕГАНИ-СУРОВОЯДЦИ  (Прочетена 146113 пъти)

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Засега пускам само нова тема за играта, вдъхновена от тази тема, самата игра ще започне след набиране на достатъчно участници!

ЗА УЧАСТИЕ:

- Ако сте необвързан търсещ веган/суровоядец от женски пол, изпратете лично съобщение на "Даниела" за да се запишете за участие

- Ако сте необвързан търсещ веган/суровоядец от мъжки пол, изпратете лично съобщение на "marulka" за да се запишете за участие

- Ако не сте нито веган, нито суровоядец, но си падате по такива и желаете да участвате, при записването  уточнете какви животински продукти консумирате


ПРАВИЛА НА ИГРАТА:

- Играта се провежда в няколко кръга, в които участниците задават и отговарят анонимно на въпроси, зададени от участниците от другия пол или от публиката. При представяне на отговорите тук, те ще бъдат разбъркани за да не се разбира кой участник какво е отговорил.

- След всеки кръг, всеки участник трябва да каже кои отговори най му допадат (ако има отговори, които изобщо да му допадат)

- Целта е играта да е анонимна. Самоличността на участниците се разкрива единствено ако след приключване на играта те пожелаят това. В случай, че не сте си харесали никого, можете да не се издавате и да продължите да участвате в следващ етап на играта ако има такъв :)

- Участниците трябва да задават и отговарят на въпросите единствено чрез модератора, който отговаря за тях. В темата сте свободни да коментирате, дори и да сте участник, но коментарът ви не бива да ви издава, че сте участник
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548

Хаххаха, от къде го измислхте това  tooth Ще ме уморите  :Content_4 - emotloader:  :flowers2:
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Понеже вече има необходимият минимум и от двата пола, може да започваме, но записването за участие ще продължи и по време на първоначалните въпроси, които ще зададем ние с Дани :) Аз ще задам въпросите към момиченцата, а тя към момченцата и участниците могат да ни отговорят когато са готови.

Отговорите е желателно да не се състоят от 2 думи, а да са по-изчерпателни за да създадете повече впечатление за себе си у противника :)

Същевременно всички записали се си намислете първия въпрос, който желаете да зададете на другия пол. Няма нужда да бързате, когато сте готови - тогава.

Пишете само на модератора, отговарящ за вашия пол. Кандидатките-жени не пишете на мен на лично за да отговаряте на въпросите, а кандидатите-мъже не пишете на Даниела. :police:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

Засега пускам само нова тема за играта, вдъхновена от тази тема, самата игра ще започне след набиране на достатъчно участници!

ЗА УЧАСТИЕ:

- Ако сте необвързан търсещ веган/суровоядец от женски пол, изпратете лично съобщение на "Даниела" за да се запишете за участие

- Ако сте необвързан търсещ веган/суровоядец от мъжки пол, изпратете лично съобщение на "marulka" за да се запишете за участие

- Ако не сте нито веган, нито суровоядец, но си падате по такива и желаете да участвате, при записването  уточнете какви животински продукти консумирате

е аз пак не мога да участвам ,пак сте качили летвата на високо .назначете ме за асистент  :Content_4 - emotloader:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

айде, асистента, измисли ми въпросите, че ми блокира главата от толко мислене :Content_4 - emotloader:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Алексче

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 106

Аз съм извън класациите, обаче ми е интересно да видя какво ще стане.  tooth
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Ето ги и първоначалните въпроси към момиченцата, помислете си колкото ви трябва върху тях и напишете отговорите (колкото може по-изчерпателни) на Даниела:

1. До каква степен е от значение за вас с какво се храни мъжът с когото сте? Важно ли е да е веган или суровоядец и ако е, защо мислите така?

2. В професионален план: удовлетворени ли сте от това, което вършите и мислите ли, че то е от полза за вас и за останалите? (не уточнявайте, обаче, с какво точно се занимавате, за да не се издавате коя сте!)

3. В личен план: чувствате ли се удовлетворена от себе си и от начина си на живот? Мислите ли, че ръководите живота си, или той ръководи вас?

4. Ако внезапно спечелите джакпота на тотото, какво бихте направили с толкова много пари?

5. Какво е мнението ви за долния цитат и мислите ли, че до някаква степен това твърдение се отнася за вас?

Ще ме извиняват веганките суровоядки но ...
-за какво му е на един нормален мъж такъв тип жена?
-първата основна и главна причина да я разкара моментално е невъзможносгтта  да прави свирки.
Ако прави свирки е замесено поставяне на месо в устата, а ако случайно глътне изяжда огромно количество човечета.  Край с вегетарианството   :)
-Втората основателна причина е непрекъснатото напрягане какво ядяла или не ядяла, или капризите да е био, еко, органик, бла бла ....




Въпросите, както казах, не са зададени от момченцата, а от мен и са само колкото да отпочнем играта, Следващите въпроси, обаче, ще бъдат от тях :)
« Последна редакция: 08-02-2011, 00:40:59 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Дани каза, че утре сутринта ще зададе въпросите към момченцата, че сега стана късно вече... :Dormir_13 - emotloader:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

айде, асистента, измисли ми въпросите, че ми блокира главата от толко мислене :Content_4 - emotloader:
на мен пращайте снимките в цял ръст  :Content_4 - emotloader:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Марийке, уволнена си! :police:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

RoJe

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70

Ей, хора, страхотни сте! Ще ви следя с интерес. :Content_22:
Пожелавам да доведете нещата докрай и да има поне двама, които да се вземат. :heart_2:
Що се отнася до сватбата после, Вери може да се включи не само с тортата, ами и с цветната украса.
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Засега не сме я докарали до сватба още tooth Чакаме Дани да се появи с въпросите :Content_22:

Междудругото, няма ли още някой да се запише, колкото повече, толкова по-весело, а и повече избор ще има. Момиченцата бяха по-малко, дано се престраши още някое :flower: Във форума преобладават жените, така че по логика трябва да преобладават и в тази игра :bleh
« Последна редакция: 06-02-2011, 12:54:27 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

ах, сори, аз много се забавих... :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3:.....моите въпроси са малко като от лексикон, ама друго не мога да измисля за сега  :Content_4 - emotloader:

1.Умееш ли да прощаваш?
2.Каква е за теб идеалната почивка?
3.Обичаш ли традициите и празниците?
4.Сладко или солено?
5. Доволен ли си от живота си?
« Последна редакция: 08-02-2011, 00:21:05 от marulka »
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

Йееее, Дани се появи! Въпросите не са важни, важни са отговорите, тези са само примерни колкото да подгреем участниците за по-ожесточените кръгове след това :Content_14:

Момченцата, пращайте отговорите на мен, не на Дани!
« Последна редакция: 06-02-2011, 13:30:09 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

ах, сори, аз много се забавих... :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3:.....моите въпроси са малко като от лексикон, ама друго не мога да измисля за сега  :Content_4 - emotloader:

1.Умееш ли да прощаваш?
2.Каква е за теб идеалната почивка?
3.Обичаш ли традициите и празниците?
4. Сладко или солено?
5. Доволен ли си от живота си?
ау какъв готин въпрос,аз като асистент ,да отговоря

Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

следващият ми въпрос е, кой ще напляска Марийка?

много голяма снимка си качила, едвам се зареди... :Confus_3:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Тия шнорхели като ги гледам, се сещам, че все се страхувам да не ми влезе вода през дупката от някоя вълна докато си поемам въздух. :o tooth
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

ми вероятно ти е къс шнорхела щом вълните го достигат tooth
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA

Не Марулче, просто плувам по-на дълбоко! :D
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

Не Марулче, просто плувам по-на дълбоко! :D
Аз пък не мога да плувам. :surpris_25:  :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!
 

Страницата е създадена за 0.09 секунди с 25 запитвания.