Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте, аз съм Катя  (Прочетена 2261 пъти)

alvesta

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Здравейте, аз съм Катя
« -: 30-12-2010, 23:52:01 »

И аз съм от групата на новобранците, прохождащи суровоядци. Даже не съм започнала, всъщност. Но съм вдъхновена. Къде мога да прочета примерни менюта, за да започна. От 20 г. не ям месо, риба (не зная защо все ме питат отделно за нея, все едно е зеленчук)  :laugh: и яйца, но млечни и готвена храна - все още. Купих си двете книги на Г.Казън и сега ги започнах. Може там да намеря отговорите. Може и за всеки пътят да е различен, нали сме уникати. Опитах вече от раз да мина само на сурова храна, но беше отдавна и само месец издържах, като май само плодове ядях. :Appetit_4: Може би е добре да заменя в началото едно хранене със сурови неща (от моите 2) и така постепенно. Споделете. Ще ми е приятно да прочета за вашия път. Съжалявам че пропуснах събирането на 20.12., но сега видях информацията. Бъдете здрави и весело посрещане на 2011! Дано е светла и мирна! :peperudi:
Активен

katia

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16
Re:Здравейте, аз съм Катя
« Отговор #1 -: 24-01-2011, 13:58:43 »

Здравей и аз съм Катя
Аз май съм се представила след теб но това не пречи да ти кажа добре дошла.
Май има и други Кати в този форум?-освен нас
Карай го постепенно по неусетно е и по трайно каточели съвет от начинаещ :-[
Активен

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Здравейте, аз съм Катя
« Отговор #2 -: 24-01-2011, 16:02:22 »

Здрасти!И аз Катя :laugh:. При мен пък номера "постепенно" не работи.Аз трябва да правя всичко от раз,така че наистина при всеки е различно.

Приятни минути във форума,много добро място е.
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Здравейте, аз съм Катя
« Отговор #3 -: 24-01-2011, 16:38:16 »

Здравей... аз пък съм Вики - май трябва да платя допълнителна такса, че не съм и аз Катя  tooth.
И аз съм за постепенното - по-щадящо действа на психиката и, поне за мен, по-приятно ;).
Желая ти успех в прехода, както и приятно прекарване тук! :flowers2:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

don Pozo

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86
Re:Здравейте, аз съм Катя
« Отговор #4 -: 25-01-2011, 08:19:48 »

Да бе Вики.Тук половината са Кати :bleh-веги име. Ти можеш да се прекръстиш, ами АЗ?
Сериозно :Confus_3: Аз никога не закусвам. Гладът ми е почти непознат. Обядвам късно със
зеленчукова салата, то аз си произвеждам домати и краставици.Може да опраскам и половин скумрия.
Вечер прясна салата с ракия и спя като пън.
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Здравейте, аз съм Катя
« Отговор #5 -: 25-01-2011, 12:09:09 »

Да бе Вики.Тук половината са Кати :bleh-веги име. Ти можеш да се прекръстиш, ами АЗ?
Сериозно :Confus_3: Аз никога не закусвам. Гладът ми е почти непознат. Обядвам късно със
зеленчукова салата, то аз си произвеждам домати и краставици.Може да опраскам и половин скумрия.
Вечер прясна салата с ракия и спя като пън.


Чувствам, млад юнако балкански, че притежаваш същия плам и жар, с който Ортодоксалния заплени всички умове и сърца тук  :Content_14:. Продължавай все така! :thankyou: :love_007:

П.П. Извинявам се за спама  :whistling2 - emotloader:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

don Pozo

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86
Re:Здравейте, аз съм Катя
« Отговор #6 -: 25-01-2011, 14:01:01 »

"Моля за извинение" . Простено ти е чадо. От къде намери това извънземно? Мисля, че имаше снимка?
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Здравейте, аз съм Катя
« Отговор #7 -: 25-01-2011, 14:57:27 »

Здрасти, и аз съм Катя :bleh
Хареса ми името и си го смених преди време... нищо, че съм мъж :whistling2 - emotloader:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

milenzonev

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Здравейте, аз съм Катя
« Отговор #8 -: 18-02-2011, 17:28:35 »

здравеите аз се казвам Милен и за първи път влизам днес понеже се разболях от МС и ме посъветваха да запо4на пре4истване

Активен
 

Страницата е създадена за 0.131 секунди с 22 запитвания.