Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: За Изкуството и Био продуктите  (Прочетена 1904 пъти)

Viktor M.

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 11

Много си мислех какво е общото между тези две неща... и накрая се сетих, това са двете неща без които не мога!
Акцента тук ще е изкуството и по точно моето. Много хора от форума ме разпитваха за него покрай поста с био Ябълките :)
Смятам че моите картини имат тясна връзка с всичко което е био (така го усещам)

Във връзка с интереса към творбите ми искам да СЪОБЩЯ за играта, която организирахме на моята фен страница в Фейсбук, на този адрес - ЦЪК
.
.
...
.
.
Всеки на, който са му допаднали моите шантави същества може да се опита да спечели някои от тях :)))
Активен

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:За Изкуството и Био продуктите
« Отговор #1 -: 15-12-2010, 18:36:05 »

 Страхотна идея, браво на теб. :Content_14:  Чашите са супер :Content_4 - emotloader:
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:За Изкуството и Био продуктите
« Отговор #2 -: 15-12-2010, 23:12:12 »

Чашите се убедих, че са №1! 300 мл са - точно като за един голям суровоядски чай :Appetit_17: :Appetit_17: :Appetit_17: А картичките са наистина уникални. С тях ще участвам аз в размяната на картички, която си организираме тук за втора година вече. Бях го замислил като изненада, но ето вече знаете малко ;D
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов
 

Страницата е създадена за 0.073 секунди с 22 запитвания.