Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Среща за създаване на мрежа за солидарно земеделие в Пловдив на 13,11,2010 г  (Прочетена 2576 пъти)

bkrassimira

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

ПОКАНА за среща на тема:
"Солидарно земеделие - честни отношения, чиста храна за нас и децата ни"
13 ноември 2010 (събота) от 9.30 до 12.00 часа
на адрес Пловдив, ул. Скопие №1, ап. 9-10, южен вход на сградата
Сдружение „Зелени Балкани”

На срещата са поканени всички, които желаят да участват в мрежа за солидарно земеделие за Пловдив и региона, както потребители, така и производители на биологично чиста продукция.
СОЛИДАРНОТО ЗЕМЕДЕЛИЕ (на англ. Community Supported Agriculture – CSA)
възстановява връзката на хората от големия град с храната и земята, където тя е родена и също така с хората, които по един осъзнат и биологично чист начин обработват земята и отглеждат храната – фермерите.
За повече информация относно CSA модел, виж на http://www.solidarno.com/node/5
Заповядайте да се видим, да поговорим, да споделим идеи и натрупан опит.... и да обединим сили, за да бъдем малко по-близо до земята, по-близо до хората, които отглеждат храната ни.... и по-близо до самите себе си!
Активен
Да се смята, че по пътя на изследванията и откритията човечеството може да създаде нещо по-добро и съвършено от природата – това е илюзия. Аз мисля, че всички усилия на хората са само за да разберат накрая онова, което могат да нарекат великата непостижимост на природата.

bkrassimira

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 18

Здравейте, не съм чела и писала отдавна тук. Надявам се да не се повтарям, ако има пусната такава информация, но мисля, че има доста хора от Пловдив, които биха се заинтересували.
Активен
Да се смята, че по пътя на изследванията и откритията човечеството може да създаде нещо по-добро и съвършено от природата – това е илюзия. Аз мисля, че всички усилия на хората са само за да разберат накрая онова, което могат да нарекат великата непостижимост на природата.

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464

 :kisss:Е, хайде...хаирлия да е ...Дай Боже, дай Боже ...да успеят по-вече парникови хора, да излязат извън парника/апартамента/ и ако не да се потрудят, то поне да видят как другите се трудят над биото!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240

Пожелавам ви успех!!!  :Content_22:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.102 секунди с 23 запитвания.