Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Оралният секс водел до рак!  (Прочетена 3950 пъти)

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...

http://mamita-bg.com/2010/10/31/добрата-стара-свирка-била-опасна-и-вре

Предвид горната статия предлагам да спрем да извършваме този канцерогенен акт, който освен всичко друго не е съобразен с веганските принципи на хранене!!!
« Последна редакция: 29-05-2011, 21:05:14 от Mep »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Оралният секс водел до рак!
« Отговор #1 -: 31-10-2010, 13:35:25 »

ne e verno we tooth
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Оралният секс водел до рак!
« Отговор #2 -: 11-11-2010, 08:21:56 »

Не можах да го прочета и не разбрах кой се разболява от рак ? Тая дето прави или тоя с грездея  tooth
Активен

zigzag

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
Re:Оралният секс водел до рак!
« Отговор #3 -: 12-11-2010, 00:04:45 »

Учените твърдят, че човешкият папилома вирус, който се предава по полов път, е главният виновник за рака на устната кухина и глътката в Швеция. Специалисти от института в Каролина изследват заболели от плоскоклетъчен карцином от 1970 и 2007 година, като при анализа правят оценка на дяла на злокачествените образувания, при които има наличие на ДНК от папилома вируси. Според тях числото на


Много е дискретно на публични места...

предизвиканите от тези вируси карциноми в устата и глътката многократно надвишава аналогичния показател за шията и главата, тоест в 45-100% от случаите на ракови образувания на устата и глътката са благодарение на папилома вируси. Учените от Швеция обясняват, че човешкият папилома вирус вгражда своята информация в раковите клетки, като по този начин новообразуванията се увеличават, както при рака на влагалището и шийката на матката. Учените твърдят, че промените в сексуалното поведение, тоест нарасналият брой на сексуалните партньори на глава от населението и голямото разпространение на оралния секс, са причина ръстът на ракови заболявания от папилома вирус да се покачи значително. Нараства три пъти от 23% до 68% от 1970 до 2002г., а през 2007 година достига до 93%.

Излиза, че на чалга-певиците и подобните на тях трябва да им плащат „вредни“!
Активен

gaby

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 39
Re:Оралният секс водел до рак!
« Отговор #4 -: 12-11-2010, 07:16:32 »

имам роднина,която е вече над 40 годишна и въпреки това се зарази от папилома вирус.Открива го съвсем случайно и се оказва след изследване че от всичките около 60 вида вируси, 2 са канцоригенни и тя има един от тях.След процедури го премахват,но ако не е бил открит на време е щяла да развие рак на матката до 3 месеца.Най-лошото е че всичко протича без ввидими симптоми.След това много ме е страх и мисля да се изследвам,но имало лаборатории само в софия.На запад вече се практикувало че на момиченцата след 13-14г. се поставяла профилактична ваксина.Незнам но като порасне дъщеря ми ще предприема някви мерки...
Активен
:)))

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Оралният секс водел до рак!
« Отговор #5 -: 12-11-2010, 08:31:43 »

 Нищо не веганско не виждам тук, а и животните и те си го лижат  :Content_4 - emotloader: наистина може и да има някав риск.. но като е с постоянен партниот с изградени хигиенни начини, ми е странно човек да се лишава от тези благинки на живота 
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Оралният секс водел до рак!
« Отговор #6 -: 12-11-2010, 08:38:10 »

Нищо не веганско не виждам тук, а и животните и те си го лижат

кой не гълта не вижда невеганското... :D


тая тема я пуснах да разведри атмосферата, много ясно, че е поредната глупост, аз съм виждала и точно обратната статия "Оралният секс предпазва от рак", беше пуснат линк във форума на българските мотористи, където преобладават мъжете... съответно горната статия пък е в сайт за жени... на кой кво му изнася тва пише tooth

само не разбрах защо са я изтрили ???
« Последна редакция: 12-11-2010, 08:39:44 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Оралният секс водел до рак!
« Отговор #7 -: 12-11-2010, 08:50:46 »

Габи, недей да живееш в страх! Поинтересувай се малко и потърси и друга информация. Недей да вярваш само на това, което казва традиционната медицина. Ваксината срещу рак на матката е най-голямата глупост. Много млади момичета останаха инвалиди. Всичко е в главите ни! И за всички болести си има причина! За рака също.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Оралният секс водел до рак!
« Отговор #8 -: 12-11-2010, 08:52:22 »

.. но като е с постоянен партниот с изградени хигиенни начини, ми е странно човек да се лишава от тези благинки на живота 
Симонче ,харесвам насоката на мисълта ти  :Appetit_17:

Марулче, много ми е интересно, как точно си попаднала в форума на българските мотористи :Confus_3: tooth

А статията са я изтрили, защото с това си вадят хляба и не е хубаво да се разконцентрират. :laugh:
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Оралният секс водел до рак!
« Отговор #9 -: 12-11-2010, 09:46:33 »

ей ти подсказка, Светльо tooth

тая тема я пуснах да разведри атмосферата, много ясно, че е поредната глупост, аз съм виждала и точно обратната статия "Оралният секс предпазва от рак", беше пуснат линк във форума на българските мотористи, където преобладават мъжете... съответно горната статия пък е в сайт за жени... на кой кво му изнася тва пише tooth
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Оралният секс водел до рак!
« Отговор #10 -: 12-11-2010, 11:40:08 »

 :kisss:Мислите на човека проникват в междумолекулното пространство на мозъчната нервна система, а чувствата — в междуатомното пространство на симпатичната нервна система. В това именно се заключава разликата между мислите и чувствата на човека. Ако човек подпуши някоя своя мисъл, т.е. не й даде възможност да се реализира, тя ще предизвика взрив в мозъчната нервна система. Ако пък подпуши някое свое чувство, то ще предизвика взрив в симпатичната нервна система.,
Причините на болестите са психически. Например причината на тумора се крие в извратяване проявите на любовта.
Всеки един недъг на физическото поле се дължи на духовни причини. Мразите някого - ще пострадат гърдите, там някаква болест ще се яви. Завиждате ли, ще ви стегне  сърцето. От завист, ревност, съмнение, подозрение - ще пострада черния дроб. Угаждате ли си много в яденето - ще заболее стомахът. Гневите ли се - ще дойде запичането. Обещавате ли и не изпълнявате - главоболие идва. Щом намерите причината за заболяването, ще се възстанови равновесието, ще настане хармония

„Господи, коя е причината, че тези хора ме преследват? Отворих очите и ушите им да виждат и чуват, отключих устата им да проговорят и след всичко това не намирам спокойствие от тях." Бог му отговорил; „Аз затворих очите, ушите и устата им, защото сърцата им бяха жестоки. За да не грешат повече, лиших ги от благата на външния свят. Ти се намеси в моя план без позволение, затова ще носиш последствията на своята постъпка. Има смисъл да отваряш очите и ушите на слепи и глухи, ако те са готови да служат на Бога."

ПЕТЪР ДЪНОВ
КНИГА ЗА ЗДРАВЕТО
Здраве, болести, начин на живот, лечение, рецепти, формули, песни

Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

namonaraqnaq

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 140
Re:Оралният секс водел до рак!
« Отговор #11 -: 12-11-2010, 20:30:58 »

Значи неслучайно но го препоръчват и древните, дори в "Кама Сутра" е изказано особено мнение по въпроса, съвсем не насърчават и там такива занимания.
Няма да намесвам религиите, разбира се.
Активен

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512
Re:Оралният секс водел до рак!
« Отговор #12 -: 19-11-2010, 22:26:29 »

хм, ти да видиш...
Марииина, много хубава снимка си си сложила и с този червен текст, направо ме застреля.
Учителя както винаги - кове!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.149 секунди с 23 запитвания.